Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, alexpwnz είπε

Το StarLink αξιζει καθολου; Το έχει παιξει κανεις; Ειναι καθόλου κοντα σε παιχνίδι style StarFox 64? 

Για 20 ευρώ που το έχουμε δει κατά καιρούς ( σε φυσικη μορφη με τα toys ) αξίζει και με το παραπάνω. Εγώ έπαιξα 25-30 ώρες ευχάριστες όταν άρχισε να επαναλαμβανεται επειδή δεν είμαι τρελός φαν του είδους το σταμάτησα. 

Αν μοιαζει με κατι αλλο δε ξέρω γιατί δεν εχω παιξει τετοιου ειδους games

Επεξ/σία από retard20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αρκετα χαβαλεδιαρικο και διασκεδαστικο παιχνιδι, ειδικα για νεοτερες ηλικίες.

πασχει απο ubisoftιτιδα (μπουμπουνισμενο στο filler) και στην ουσια εχει διπλασια διαρκεια αποτι θα επρεπε, αλλά αν ψαχνεις απλη και "αμυαλη" διασκεδαση, εχει την πλακα του.

https://www.gameover.gr/reviews/38333-starlink-battle-for-atlas-review

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lysopaine είπε

είμαι στο 5 τώρα

Ωραία, άλλαξε main tank για να μην έχεις το noppon και σε σπάει μπάλες το mini game. Είτε γίνε εσύ Main tank ή βάλε την αντρογκόμενα με μπόλικο dexterity και agility. Κάνε focus από εδώ και πέρα στα field skills και ειδικά σε κάτι jumping, super strength και τέτοια. Φρόντισε να τα φτάσεις level 3 πριν το έβδομο κεφάλαιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Ωραία, άλλαξε main tank για να μην έχεις το noppon και σε σπάει μπάλες το mini game. Είτε γίνε εσύ Main tank ή βάλε την αντρογκόμενα με μπόλικο dexterity και agility. Κάνε focus από εδώ και πέρα στα field skills και ειδικά σε κάτι jumping, super strength και τέτοια. Φρόντισε να τα φτάσεις level 3 πριν το έβδομο κεφάλαιο. 

με το που μου έδωσε 2ο τανκ άλλαξα κατευθείαν, τώρα τα field skills με βλέπω να ασχολούμαι σήμερα γιατί θέλω να προχωρήσω κ κάποια side k δεν μπορώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί σε αντίθεση με άλλα jrpg τα side quests δεν είναι ακριβώς προαιρετικά. Θέλει να κάνεις μπόλικα από αυτά. Εγώ το παίζω τώρα δεύτερη φορά αλλά είμαι focused. Την πρώτη φορά επειδή έπαιζα σπασμωδικά δεν έδωσα πρέπουσα σημασία και βρέθηκα σε πολλούς μπελάδες δυσκολίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου αρέσει που δείχνουν ότι έχουν καταλάβει την αξία του Luigi's Mansion και δίνουν λίγη ακόμα αγάπη! ❤️

https://www.polygon.com/2019/12/18/21028127/luigis-mansion-3-dlc-scarescraper-screampark-multiplayer-outfits-nintendo-switch

1.jpg?mode=crop&width=876&height=493

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christos_75 είπε

Κλαιω. Θα ηταν ακομη καλυτερο αν δεν προσπαθουσαν να μας δειξουν τους πατ*** τους, γτ σε ολο το βιντεο αυτο κανουν 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, christos_75 said:

Την ιδρώσανε λέει την φανέλα και φοράει φούτερ. Βάλε εκεί ένα φανελάκι κοπέλα μου να το ιδρώσεις μπας και τσιμπήσεις views. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Την ιδρώσανε λέει την φανέλα και φοράει φούτερ. Βάλε εκεί ένα φανελάκι κοπέλα μου να το ιδρώσεις μπας και τσιμπήσεις views. 

γελάω αλλά από την άλλη, σκεφτομαι ποσο θλιβερή αλήθεια ειναι αυτό το πράγμα.

Βλεπω κατι κανάλια που σκίζονται ατομα και κανουν τρελη ερευνα και εχουν 10-20-50 χιλιαδες views και μετα βλεπεις κ κατι αλλα καναλια που ειναι ενας περίεργος τυπάς που τσιρίζει στην κάμερα ή μια τύπισα που εχει πεταξει τα παντα εξω και τα views περνουν ενα ακομα μηδενικο στο τελος. Περίεργο πράγμα η μαζικη διασκέδαση, απέχει πάρα πολύ από την ψυχαγωγία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vasiliis είπε

Καλησπερα, εχω δει καποια adapters με τα οποια μπορεις να παιξεις switch με το pro controller του wii u.Ειναι αξιοπιστα;

Αν λες για το 8bitdo, τότε ναι. Είναι πολύ αξιόπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...