Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Καλησπέρα παιδιά ,

Έχετε να προτείνετε καμιά θήκη ή ακόμα καλύτερα κάποιο σετ θήκη με προστατευτικό για οθόνη και κάνα γκριπ 

skyll & co ή satisfye 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Κάτι που μπορώ να πάρω άμεσα από Ελλάδα ; Σκεφτόμουν αυτό

https://www.kooqie.com/el/orzly-nintendo-bundle-mavro

Εχε μονο υποψη σου οτι κυκλοφορει και μεγαλυτερο bundle απο το συγκεκριμενο σχεδον στα ιδια χρηματα με επιπλεον αξεσουαρ για το Switch https://www.amazon.es/dp/B07XBV69PY?tag=haggle-web-es-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

Κάτι που μπορώ να πάρω άμεσα από Ελλάδα ; Σκεφτόμουν αυτό

https://www.kooqie.com/el/orzly-nintendo-bundle-mavro

'Αψογο σετ (και θετικη εικονα για το μαγαζι που εστειλε αμεσα Θεσσαλονικη) αλλά πλεον με 2 μηνες χρήσης να πω οτι για handmode ειναι καλή θηκη και κανει την κονσολα πιο στιβαρη, οταν ομως θες να παιξεις με παρεα ή να το βαλεις dock ,δεν ειναι και η πιο ευκολοβγαλτη. Οποτε αναλογα την χρηση ισως να μην σε βολεψει (κουρασει)

 

Επισης αν και εξαντλημενο (και μιλωντας θεωρητικα αφου δεν την εχω) αν αγοραζα τωρα,πιθανοτατα για την χρηση που με βολευει θα πηγαινα σε κατι τετοιο https://www.gamescom.gr/gaming/nintendo-switch/accessories/ardsitel-goplay-grip-stand-thiki-aksesouar-licenced-for-nintendo-switch-nns90.html

Επεξ/σία από TomGeo81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Malthador είπε

Πετάτε λεφτά σε βλακειες άνευ λόγου και αιτίας. 

Εχουμε πει δεκάδες φορές Gripcase ή Satisfye, μόνο αυτά. 

Και από πού να το πάρω το gripcase ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Malthador είπε

Από το site τους. 

Δεν θα έχω θέμα με τελωνεία κτλπ ; Νομίζω αυτά τα στέλνουν εκτός Ευρώπης

Επεξ/σία από NobodyRankXV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
50 minutes ago, NobodyRankXV said:

Δεν θα έχω θέμα με τελωνεία κτλπ ; Νομίζω αυτά τα στέλνουν εκτός Ευρώπης

Είναι ένα ρίσκο που αξίζει να πάρεις. Εμένα δεν μου πέρασαν τελωνείο (έχω πάρει 4 ως τώρα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/12/2019 στις 10:13 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Εύκολο, η διάρκεια του τίτλου είναι στο νορμάλ κάνα 90ωρο. Οι πρώτες 20-30 ώρες είναι tutorials. Με τα side quests εύκολα ξεπερνά τις 300 ωρες

Πραγματικά, είμαι NG+ στις 360 ώρες και τα μόνα που μου έχουν μείνει είναι κάτι λίγα idea points σε Nia και 4ο χαρακτήρα και μετά να φαρμάρω challenge mode για idea points του Tora και τα ρούχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση για direct τις 2 πρώτες βδομάδες του Ιανουαρίου.H φημη λεει για 3 του μηνός να είναι η τελευταία μέρα που μπορούν να δώσουν οι devs τα games οπότε μετά μενουν τα γυρίσματα του direct.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

 

Τσιμπησες τελικα κονσολα τωρα τις γιορτες να υποθεσω?Επειδη θυμαμαι οτι και εσυ στο ψαξιμο ησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Υπάρχει περίπτωση για direct τις 2 πρώτες βδομάδες του Ιανουαρίου.H φημη λεει για 3 του μηνός να είναι η τελευταία μέρα που μπορούν να δώσουν οι devs τα games οπότε μετά μενουν τα γυρίσματα του direct.

Το λογικο ειναι να εχουμε direct.Εκει ελπιζω να δειξει παρα πολυ καλο πραγμα.

Παντως ειδα προσφατα  podcast στο καναλι easy allies και οπως αναφερανε ειναι πολυ πιθανο να βγει το 2020 το botw 2.Του χρονου τις γιορτες θα εχουμε νεες κονσολες οποτε τι καλυτερο ειναι να εχει η nintendo νεο zelda παιχνιδι για να τους συναγωνιστει.

3,5 χρονια περιπου το φτιαχνουν με ετοιμα assets οποτε ειναι παρα πολυ πιθανον.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Τσιμπησες τελικα κονσολα τωρα τις γιορτες να υποθεσω?Επειδη θυμαμαι οτι και εσυ στο ψαξιμο ησουν.

Είχα ρίξει παραγγελία στο Black Friday το μοντέλο του 2019 στα 299 μαζί με το Labo Robot Kit είχα και μια δωροκαρτα 20€ οπότε μου βγήκε στα 280 , απλά είχα θέμα γιατί εδώ και έναν μήνα δεν ερχόταν η παραγγελία ,  σήμερα ήρθε και μου έμεινε και αυτό το Labo μπας και το σπρωξω κάνα 25ρι γιατί δεν πρόκειται να το ανοίξω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...