Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@NickTG, σοβαρά τώρα σε τι σπίτι ζεις; Έχεις ένα σπίτι που μένεις και έχεις νοικιάσει άλλο ένα τριάρι για να βάζεις όλα αυτά τα τζάτζαλα; Πού τα χωράς όλα, βγάλε καμιά φώτο.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που ειναι που ειναι υπερ γτπ το Onilne και τα free games, αλλα το διαφημιζουν κιολας με ποστ στα social ειναι ακατανοητο. Αλλα θα μου πεις κραξιμο κραξιμο ολοι και πληρωνουμε ακομη και σερβιετες Nintendo να βγαλουν , οποτε καλα κανουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 minutes ago, james9tito said:

Αυτο που ειναι που ειναι υπερ γτπ το Onilne και τα free games, αλλα το διαφημιζουν κιολας με ποστ στα social ειναι ακατανοητο. Αλλα θα μου πεις κραξιμο κραξιμο ολοι και πληρωνουμε ακομη και σερβιετες Nintendo να βγαλουν , οποτε καλα κανουν. 

Εντωμεταξύ βλέπεις στα Gold/Plus να βάζουν κάτι games εκατό φορές καλύτερα που δεν θα τα παίξεις ποτέ και λες «μούφα αυτός ο μήνας» και η Ν σου βάζει BOAT DUEL για το NES και το κάνει και σημαία με gameplay βιντεάκι κλπ.

Ότι να 'ναι μιλάμε οι Ιάπωνες πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Malthador είπε

Εντωμεταξύ βλέπεις στα Gold/Plus να βάζουν κάτι games εκατό φορές καλύτερα που δεν θα τα παίξεις ποτέ και λες «μούφα αυτός ο μήνας» και η Ν σου βάζει BOAT DUEL για το NES και το κάνει και σημαία με gameplay βιντεάκι κλπ.

Ότι να 'ναι μιλάμε οι Ιάπωνες πραγματικά.

Αυτο το μηνα η σονυ εβαλε Bioshock Collection( που σε καποιους βρωμαει αλλα οκ δεν ασχολουμαι) και η MS στο pass εδωσε Wolfenstein Youngblood. 

Και ΟΝΤΩΣ , ενας Ιαπωνας σε ενα γραφειο ειπε "φτιαξτε ρε μαλακες ενα βιντεο να δειξουμε το Boat Duel να γουσταρουν οι συνδρομητες μας".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Koizumi πάντως δήλωσε επίσημα αρχές της χρονιάς ότι "θα πρέπει να περιμένουμε νέα games μέσα στο 2020"... Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα με καθησύχασε. Πίστευα ότι το 2019 ήταν η τελευταία χρονιά κυκλοφορίας νέων παιχνιδιών.

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, D.Luffy είπε

Ο Koizumi πάντως δήλωσε επίσημα αρχές της χρονιάς ότι "θα πρέπει να περιμένουμε νέα games μέσα στο 2020"... Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα με καθησύχασε. Πίστευα ότι το 2019 ήταν η τελευταία χρονιά κυκλοφορίας νέων παιχνιδιών.

Μα έχουμε και την E3. Όλο και κάτι θα δείξουν εκεί για μέχρι τέλη του 2020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ετσι είναι αυτά. Φαύλος κύκλος. Θα συνεχίσουν να δίνουν games 25-30 ετών όσο συνεχίζουμε να πληρώνουμε. Και θα συνεχίζουμε να πληρώνουμε όσο έχουν κλειδωμένα πίσω από την συνδρομή το Smash και το Mario Kart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

 Smash και το Mario Kart.

και το MH XX μην ξεχνιομαστε, ο μοναδικος λογος που πληρωνω αυτη την αηδια

Και φυσικα το προβλημα ειναι οτι για να παιξεις η συνδεση ειναι peer to peer, που σημαινει 0 server κινηση και κοστος.

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

και το MH XX μην ξεχνιομαστε, ο μοναδικος λογος που πληρωνω αυτη την αηδια

Και φυσικα το προβλημα ειναι οτι για να παιξεις η συνδεση ειναι peer to peer, που σημαινει 0 server κινηση και κοστος.

Εντάξει υπάρχουν κι'αλλα(Overwatch, MK11, Splatoon κτλ) απλά ανέφερα δειγματοληπτικά τα δύο πιο δημοφιλή στο Switch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είστε αχάριστοι ωρε. Η καημένη η Ν προνόησε για να μπορέσετε να φέρετε τα Πόκεμον σας στα νέα παιχνίδια, στα οποία υποτίθεται ότι δεν υπάρχουν, με πολύ μικρό κόστος. Και σαν μπόνους θα σας δώσουν και έναν πικατσουλα + ένα first gen starter. Γιατί δηλαδή να πιείτε έναν καφέ και να μην τα δώσετε στην Ν;

Τι άλλο θέλετε;

https://wccftech.com/pokemon-home-available-switch/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Μην είστε αχάριστοι ωρε. Η καημένη η Ν προνόησε για να μπορέσετε να φέρετε τα Πόκεμον σας στα νέα παιχνίδια, στα οποία υποτίθεται ότι δεν υπάρχουν, με πολύ μικρό κόστος. Και σαν μπόνους θα σας δώσουν και έναν πικατσουλα + ένα first gen starter. Γιατί δηλαδή να πιείτε έναν καφέ και να μην τα δώσετε στην Ν;

Τι άλλο θέλετε;

https://wccftech.com/pokemon-home-available-switch/

μακαρι ολα τα μακαρι, τι μλκιες ειναι αυτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...