Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Σκληροί καριοληδες.

Αγαπάμε CDPR. Κάθε κίνηση της δείχνει πόσο μπροστά είναι από τον ανταγωνισμό.

ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΑΚΤΙΒΙΖΙΟΝ ΚΑΙ Η ΕΛΕΚΤΡΟΝΙΚ ΑΡΤΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΓΑΡΓΑΡΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΜΑΘΑΜΕ ΠΧΙΑ. ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ; ΟΛΟ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ.

Επιβεβαιώνω για Moonlighter, κανα 4ωρακι έχω φάει το αξίζει αβέρτο το δεκάρικο, αλλα θα περιμενει στην ουρά

Επεξ/σία από papp0us
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mistwalker είπε

Στο warface κατάφερε κανείς να παίξει;από το πρωί γράφει failed to connect to servers και αν μπω να δω τι server έχει δεν υπάρχει ούτε ένας.

Εγώ άλλαξα server από αυτόν που πρότεινε (νομίζω amsterdam) και έβαλα έναν άλλον και έπαιζα μετά. Απλά αργεί μέχρι να ξεκινήσει το κάθε παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Εγώ άλλαξα server από αυτόν που πρότεινε (νομίζω amsterdam) και έβαλα έναν άλλον και έπαιζα μετά. Απλά αργεί μέχρι να ξεκινήσει το κάθε παιχνίδι.

Εμένα από το πρωί στο main menu γράφει server global όπου δεν συνδέεται,γράφει συνέχεια failed.Αν πατήσω να δω ή αλλάξω server όλη η λίστα είναι κενή δεν γράφει τίποτα.

Στο google λίγο που έψαξα σε ένα site που γράφει με ποσοστά δείχνει 85% είδαν fail και 15%καταφεραν να παίξουν.Στο twitter που διάβασα μερικά σχόλια κάποιοι λένε ότι τους βγάζει fail με Wifi αλλά μπορούν να παίξουν με hotspot από το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιτελους το direct που περίμενε όλος ο κόσμος🤣🤣 

Μαλλον πρέπει να το περίμενε πολύ λαος.Τα likes,retweets και σχόλια που χτύπησε μέσα σε 2 λεπτά είναι απίστευτα🤣🤣

Επεξ/σία από Mistwalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποιος μέσα στο σχετικό θέμα του resetera είχε αναφέρει ND για το AC στην συγκεκριμένη ημερομηνία. Επίσης στο ίδιο μήνυμα έγραφε γενικό ND στις 05/03, δηλαδή δύο εβδομάδες αργότερα.

Σε άλλα νεάείναι γνωστό πως η Next Level Games έχει αποφασίσει να συνεργαστεί σε επίπεδα 2nd party με την Ν εδώ και καιρό. Ο επίσημος ιστότοπος τους έχει ανανεωθεί μετά την κυκλοφορία του LM3:
"It's All About the Games
We're a AAA Nintendo Developer."

Βέβαια η Ν δεν χρησιμοποιεί τον όρο ΑΑΑ αλλά block buster. Όπως και να έχει αυτό σημαίνει και ανάλογη συνέχεια μετά το LM3 κάτι που είναι μέσα στα θετικά. 

Από την άλλη:
Retro Studios hires New Super Lucky’s Tale and Crisis 3 devs
Αν κρίνω από τις προηγούμενες δουλειές υπάρχει η πιθανότητα η RS να δουλεύει πάνω σε δύο παιχνίδια με το δεύτερο κάτι σε DKC.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

jNHnrZX8fVMFHjVLrkfJFZ.jpg

 

Εντάξει, νόμιζα ότι δεν θα έβγαζαν πιο όμορφο από το τιρκουάζ, τώρα ψήνομαι να το σπρώξω και να κάνω import αυτό. :(

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, Mistwalker said:

Εντάξει είναι ζαβοί οι Ιάπωνες, δεν εξηγείται αλλιώς. Κάνουν κάτι δηλώσεις ότι να 'ναι για να δημιουργήσουν ντόρο από το πουθενά, απορώ αν υπάρχουν ακόμα και στην Ιαπωνία άτομα που να τους παίρνουν στα σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 minutes ago, Malthador said:

Εντάξει είναι ζαβοί οι Ιάπωνες, δεν εξηγείται αλλιώς. Κάνουν κάτι δηλώσεις ότι να 'ναι για να δημιουργήσουν ντόρο από το πουθενά, απορώ αν υπάρχουν ακόμα και στην Ιαπωνία άτομα που να τους παίρνουν στα σοβαρά.

Μα γιατί να φτιάξουν άλλον τίτλο στο μέλλον; Αφού είναι ευρέως γνωστό πόσο αποτυχία ήταν ο τελευταίος. Το κοινό δεν τον αγκάλιασε όπως περίμεναν...

 

...not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...