Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Όσο και αν θέλω να δω Bayonetta 3 θα γίνω party pooper και θα πω ότι προτιμώ να δω Nier automata. Bring it on babies! 

Την ημέρα του pax πέφτει οπότε δεν πιστεύω να είναι κάτι μονάχα για nintendo.Πιθανον να είναι το επόμενο game από τα 3 που έμειναν να δείξουν.Το πρώτο στη λιστα ήταν το 101. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Την ημέρα του pax πέφτει οπότε δεν πιστεύω να είναι κάτι μονάχα για nintendo.Πιθανον να είναι το επόμενο game από τα 3 που έμειναν να δείξουν.Το πρώτο στη λιστα ήταν το 101. 

Δε θα με χαλάσει να δω και τα άλλα, ελπίζω σε δυνατές actionιες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stars+platinum=δεν έχω ιδέα🤣

Κάνα vanquish μπορεί να είναι ή κανα nier automata.Το Bayonetta αποκλείεται γιατί πάει για Ε3.Ούτε καν σε direct δεν πιστεύω να το δείξουν μιας και η E3 είναι πολύ κοντά.Θα μπορούσε να ήταν και το metal gear αλλά μιλάμε για konami οπότε αποκλείεται και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Όσο και αν θέλω να δω Bayonetta 3 θα γίνω party pooper και θα πω ότι προτιμώ να δω Nier automata. Bring it on babies! 

Δεν ξερω γτ νομιζετε ειναι switch-related, εγω το κοβω πιο πολυ ps5-related. Παρ ολα αυτα νομιζω θα ανακοινωσουν nier automata 2 / vanquish 2 / metal gear rising 2 η ενα συνδιασμο απο αυτα τα 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα λεφτά η εταιρία που έφερε το warface.Ειμαστε στη δεύτερη μέρα,έδωσαν patch update και πάλι δεν βρίσκει server να συνδεθεί το game.Σε σχόλια που διαβάζω οι περισσότεροι από EU έχουν το ίδιο πρόβλημα.USA είναι κάπως καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Δεν ξερω γτ νομιζετε ειναι switch-related, εγω το κοβω πιο πολυ ps5-related. Παρ ολα αυτα νομιζω θα ανακοινωσουν nier automata 2 / vanquish 2 / metal gear rising 2 η ενα συνδιασμο απο αυτα τα 3

Metal Nier Vanguish 2? Τι εννοείς συνδυασμό; Μιλάς με γρίφους γέροντα.......... Κατα τ'άλλα ναι, λόγω των Bayonetta και Astral Chain νομίζουν οι Nintendo fans ότι η Platinum έχει γίνει υποκατάστημα της και βγάζει πλέον games αποκλειστικά για Switch. Υπάρχει και το Babylon's Fall στη μέση. 

Επεξ/σία από RedAlert539
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Metal Nier Vanguish 2? Τι εννοείς συνδυασμό; Μιλάς με γρίφους γέροντα..........

Εννοω οτι θα δουμε μαλλον ενα απο αυτα η μαλλον 2, πιο πιθανο metal gear 2 - vanquish 2 αφου ειχαμε και το remaster στο ps4.

Να δωσουν nier automata για το switch και να κανουν event  μονο γ αυτο το βλεπω δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κάποιο event για twins nintendo.Εκθεση gaming είναι στην Αμερική και η platinum θα αποκαλύψει το δεύτερο game από τα 4 που ετοιμάζει.Μπορει να ερθει κονσόλες και pc η να είναι κάπου exclusive.Την Πέμπτη θα το μαθουμε.

Άσχετο από nintendo και κονσόλες για την ωρα αλλά εκείνη τη μέρα θα δούμε και πρώτο gameplay από baldurs gate 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...