Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, darksider13 said:

Μια χαρά θα είναι για καλοκαιρινές νύχτες κορονοϊου :') 

Το blair witch το έπαιξα τον Αύγουστο/Σεπτέμβρη που μας πέρασε... Όταν ανέφερα εδώ μέσα το παιχνίδι τότε, με έβριζαν, μου έλεγαν ότι παίζω σαβούρες...

Σε κάθε περίπτωση το Blair Witch κατά την άποψη μου είναι μέτριο, αλλά εγώ το βρήκα εξαιρετικά ατμοσφαιρικό.... για εμένα αξίζει να το παίξεις με τα φώτα σβηστά σε μια από εκείνες τις περίεργες σκοτεινές νύχτες που είσαι μόνος στο σπίτι.... είναι σχετικά μικρό σε διάρκεια... το έπαιξα δωρεάν με Xbox Game Pass, 20 ευρώ δεν θα τα έδινα με τίποτα.... Επίσης δεν αξίζει να το παίξεις σε handheld mode π.χ. στο μετρό, χάνεται όλη η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού....

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, sotirisl είπε

Το blair witch το έπαιξα τον Αύγουστο/Σεπτέμβρη που μας πέρασε... Όταν ανέφερα εδώ μέσα το παιχνίδι τότε, με έβριζαν, μου έλεγαν ότι παίζω σαβούρες...

Σε κάθε περίπτωση το Blair Witch κατά την άποψη μου είναι μέτριο, αλλά εγώ το βρήκα εξαιρετικά ατμοσφαιρικό.... για εμένα αξίζει να το παίξεις με τα φώτα σβηστά σε μια από εκείνες τις περίεργες σκοτεινές νύχτες που είσαι μόνος στο σπίτι.... είναι σχετικά μικρό σε διάρκεια... το έπαιξα δωρεάν με Xbox Game Pass, 20 ευρώ δεν θα τα έδινα με τίποτα.... Επίσης δεν αξίζει να το παίξεις σε handheld mode π.χ. στο μετρό, χάνεται όλη η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού....

Ομοιως , στο xbox με pass δωρεαν, οτι πρεπει για σκοταδι , περασα ευχαριστα 6-7 ωρες. Σe φορητο μην το τολμησετε και φυσικα οχι πανω απο 10ευρω και πολλα λεω. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://nintendoeverything.com/shadow-man-remastered-announced-for-switch-return-of-the-n64-action-adventure-game/

Το ειχα στο n64 και θυμαμαι πως αναγκαστικα να το τερματισω με την βοηθεια guide,καθως με ειχε δυσκολεψει.Δεν εχει γερασει καθολου καλα παντως οποτε ελπιζω να κανουν αναγκαιες αλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

https://nintendoeverything.com/shadow-man-remastered-announced-for-switch-return-of-the-n64-action-adventure-game/

Το ειχα στο n64 και θυμαμαι πως αναγκαστικα να το τερματισω με την βοηθεια guide,καθως με ειχε δυσκολεψει.Δεν εχει γερασει καθολου καλα παντως οποτε ελπιζω να κανουν αναγκαιες αλλαγες.

Που το είχες βρεις το guide στην εποχή του n64;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, parlapipas25 είπε

Που το είχες βρεις το guide στην εποχή του n64;

Επαιρνα το περιοδικο Ν64 magazine,αγγλικο ηταν και εβαζε guides συνεχεια για ολα τα μεγαλα παιχνιδια της κονσολας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Πραγματικα δεν μπορουσε να γινει σε χειροτερη στιγμη...με τις εξελιξεις και το demand να ειναι υψηλο να δω τι θα κανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 minutes ago, ison said:

Πραγματικα δεν μπορουσε να γινει σε χειροτερη στιγμη...με τις εξελιξεις και το demand να ειναι υψηλο να δω τι θα κανουν

Έχουμε πρόβλημα κι εδώ; Εγώ το έχω χακάρει δεν μπορώ να δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeorgeMan είπε

Έχουμε πρόβλημα κι εδώ; Εγώ το έχω χακάρει δεν μπορώ να δοκιμάσω.

 

44 λεπτά πριν, nkarafo είπε

Το news δουλεύει όπως και το eshop κανονικά. Δεν δοκίμασα όμως να κατεβάσω / αγοράσω κάτι.

Μαλλον βιαστηκα νομιζα οτι ειναι global το θεμα δεν μπηκα να δω απο το switch να σας πω την αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Malthador είπε

Διαζύγιο; 

χειρότερα

 

πέρα από τη πλάκα, εμείς εδώ έχουμε ή δεν έχουμε online?  τουλάχιστον έδωσα 4€ για αυτή την υπηρεσία , αυτό κάπως χρυσώνει το χάπι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...