Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Το ταξίδι μου στον μαγικό κόσμο του Hollow Knight συνεχίζεται 

  Απόκρυψη περιεχομένων

serveimage.jpeg.4e135011b2a3ea003bda28c7693a75c8.jpeg

😜

  Απόκρυψη περιεχομένων

Πέρα από την πλάκα όσο περνάει η ώρα και εξερευνω, τόσο πιο πολύ κολλάω 

Σου έφυγε το χειριστήριο "καταλάθος"; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Malthador είπε

Υπάρχει κάπου στο σύμπαν το Ring Fit Adventure του κουτιού στην κανονική του τιμή;

Ή έστω σκέτο το όργανο;

https://www.aliexpress.com/item/4000393979324.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.51a166e3mQrCgb&algo_pvid=04de0cff-772d-4c02-ab27-f9997943a64b&algo_expid=04de0cff-772d-4c02-ab27-f9997943a64b-0&btsid=0be3746c15849535334585546ebff2&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Επεξ/σία από lysopaine
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Υπάρχει κάπου στο σύμπαν το Ring Fit Adventure του κουτιού στην κανονική του τιμή;

Ή έστω σκέτο το όργανο;

Kαι να βρεις το οργανο ,οπως στο link,που παραθετει απο πανω ο lysopaine το παιχνιδι που θα το βρεις??

Παντως εγω το πηρα την προηγουμενη Τριτη απο το public και θυμαμαι υπηρχε ποσοτητα στο skroutz και απο αλλα μαγαζια.

Σαν γυμναστικη τωρα οντως κανει καλη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 minutes ago, dekulinkgr said:

Kαι να βρεις το οργανο ,οπως στο link,που παραθετει απο πανω ο lysopaine το παιχνιδι που θα το βρεις??

Από ένα θείο μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Malthador είπε

Από ένα θείο μου. 

Φανταζομαι ο γνωστος θειος εε??

Οσο αφορα UK.Ενταξει δεν ειχε καποιο ιδιαιτερο ανταγωνισμο αλλα και παλι ειναι απιστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι μέχρι να έρθει από Κίνα θα έχει βαρεθεί και ο κορονοϊός και θα έχει φύγει. 

Εν τω μεταξύ 30 ευρώ για ένα κομμάτι πλαστικό. Να πάρω αν είναι ένα χουλαλουπ και να κολλήσω με ταινία το joycon πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης απο alli θα εχει και τελωνειο και αν θα δουλευει σωστα και ποσο θα αντεχει.

Το κανονικο ειναι τρελα ανθεκτικο και ποιοτηκοτατο. 

Σαν γυμναστικη ειναι αριστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, retard20 είπε

επισης απο alli θα εχει και τελωνειο και αν θα δουλευει σωστα και ποσο θα αντεχει.

Το κανονικο ειναι τρελα ανθεκτικο και ποιοτηκοτατο. 

Σαν γυμναστικη ειναι αριστο.

το θέμα είναι οτι δεν το βρίσκεις πια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, lysopaine είπε

το θέμα είναι οτι δεν το βρίσκεις πια 

Κάτι πήρε το αφτί μου αλλά οκ. Το είχα day one και δεν παρακολουθώ αλλα ακουσα οτι πουλαει φουλ και Ιαπωνια. 

Μακαρι να παρει και την αναγνωριση που του αξιζει.

Επεξ/σία από retard20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας αναφέρω μερικά νούμερα. Πριν λίγες μέρες ανακοινώθηκε το τοπ20 των εμπορικότερων τίτλων για το 2019 στην Γαλλία:

1. FIFA 20 – 1,192,517
2. Call of Duty: Modern Warfare – 653,708
3. Mario Kart 8 Deluxe – 517,246
4. New Super Mario Bros. U Deluxe – 429,628
5. Luigi’s Mansion 3 – 395,355
6. Pokemon Sword – 376,637
7. Super Mario Party – 297,399
8. The Legend of Zelda: Link’s Awakening – 260,012
9. Minecraft – 258,862
10. Super Mario Maker 2 – 255,091
11. Pokemon Shield – 251,816
12. Super Smash Bros. Ultimate – 250,273
13. Crash Team Racing Nitro-Fueled – 243,292
14. The Legend of Zelda: Breath of the Wild – 233,887
15. FIFA 19 – 207,723
16. Star Wars Jedi: Fallen Order – 197,408
17. Red Dead Redemption 2 – 191,924
18. Grand Theft Auto V – 171,033
19. Days Gone – 163,805
20. Super Mario Odyssey – 144,793

Κάνει τεράστια εντύπωση η δυναμική των τίτλων της Ν αρχικά. Όμως, όπως είναι γνωστό, υπάρχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον από τον Γαλλικό κοινό για την Ιαπωνική κουλτούρα συμπεριλαμβανομένου και των videogames. Δεν είναι τυχαίο εξάλλου που το NSW ψηφίστηκε στην ίδια χώρα ως το το πιο εύθραυστο προϊόν. Δυστυχώς η απάτη της Ν με το joycons drift συνεχίζεται...

Κατά τα άλλα το 30% των κατόχων NSW είναι γυναίκες το οποίο δείχνει αντίστοιχα και την μεγάλη απήχηση της Ν στο γυναικείο φύλο. Αναρωτιέμαι τώρα με την κυκλοφορία του AC: NH ποιος evegreen τίτλος θα επωφεληθεί περισσότερο από το συγκεκριμένο κοινό. Σε μια πρώτη σκέψη σίγουρα το RFA θα είναι ένας από αυτούς το οποίο περιμένω να καταλήξει το εμπορικότερο νέο ip της Ν με βάση της μέχρι τώρα κυκλοφορίες. Βέβαια θα χρειαστεί να καταφέρουν να υπερνικήσουν τα εμπόδια της παραγωγής το οποίο προβλέπεται δύσκολο. Ένας άλλος τίτλος είναι το Zelda που και αυτό έχει αντίστοιχη απήχηση, ειδικά αν στην συνέχεια συμπρωταγωνιστεί και η Zelda θα τραβήξει ακόμα περισσότερο. Ίσως και τα LM3, CT:TT... Anyway

Τελικά γνωρίζει κανείς αν το πρόβλημα με το d-pad το διόρθωσε η Ν στο pro contrller ή και εκεί η απάτη συνεχίζει να ισχύει;

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι σίγουρο ότι θα μπει στην λίστα και το animal crossing. Σήμερα το αγόρασα και εγώ. Ηταν από τους αναμενόμενους τίτλους για μένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, count ian είπε

Έφαγες... ήττα με το τρέιλερ; 

😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα κεράσει τους δημιουργούς του Old's Man Journey ένα καφεδάκι, το είχε 2 ευρώ στις προσφορές, και το επαιξα αυτές τις μέρες. Οκ, πανέμορφο και ζεστή ιστοριούλα 1 ώρας, αλλα βαρετό gameplay. Αλλα ειναι οκ, ειδικά για έναν καφέ. 7/10

Μετά απο καιρό είπα να αγοράσω ένα καλό παιχνίδι και επέλεξα το Octopath Traveler που βρίσκεται σε -50%, αν και δεν είμαι φαν του είδους. Είμαι ακόμα στην αρχή αλλά έχω μείνει εντυπωσιασμένος απο τα γραφικά, τους διαλόγους, την απίστευτη μουσική και τον τρόπο παιχνιδιού. Προβλέπω πως θα κολλήσω άσχημα με αυτό!

Επεξ/σία από Te0sX
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...