Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Ξεκίνησα Animal Crossing.Δεν έχω ξαναπαίξει ποτέ.Θελω να δω γιατί τόσος ντόρος.

Πες και σε μας που έχουμε την ίδια απορία!! 

Εγω τελειωσα το gungslinger καλουλι και μικρο οτι χρειαζομουν.

Επομενο ειναι το Mutant year zero για να δουμε

Επεξ/σία από retard20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Datamines για RE 3 remake για switch.Πιθανον  να το δούνε μόνο οι Ιάπωνες όπως το 7.Παντως αν έρθει για όλα τα region θα είναι καλή φάση να το ανακοινώσουν όπως τα προηγουμενα και σαν extra να δώσουν και το 2 remake.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ADHD είπε

Μπορει να ειναι χαζη ερωτηση αλλα λεει το animal crossing για καποιον που προσπάθησε να παιξει stardew valley αλλα δεν την παλεψε?? :P 

ποιο casual είναι το aimal crossing αλλά την ίδια φιλοσοφία έχουν 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Datamines για RE 3 remake για switch.Πιθανον  να το δούνε μόνο οι Ιάπωνες όπως το 7.Παντως αν έρθει για όλα τα region θα είναι καλή φάση να το ανακοινώσουν όπως τα προηγουμενα και σαν extra να δώσουν και το 2 remake.

Τι να το κάνουμε σε streaming; Θα μου πεις από το τίποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, retard20 είπε

 

Επομενο ειναι το Mutant year zero για να δουμε

Ήμουν στο τσακ να το πάρω αλλά άπαντες μιλάνε για άθλιο port ειδικά handheld εμετούλης αποτι διαβάζω οπότε περιμένω price drop σε ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Τι να το κάνουμε σε streaming; Θα μου πεις από το τίποτα... 

Δεν είναι σίγουρο αν θα είναι streaming,βασικά μπορεί στην τελική και να μην κυκλοφορήσει.Απλώς το streaming φαίνεται πιο στανταρακι από catridge μιας και για το 2 είχαν πει ότι δεν έχουν σχέδια για την ώρα να το φερουν ούτε είχε datamines.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα από εχθές το animal crossing , κοντεύω ήδη 10 ώρες είναι ψιλοεθιστικο έχεις να κάνεις πολλά πράγματα , αλλά μην περιμένετε κάτι ουαου , είναι ένα ότι πρέπει παιχνιδάκι για να ξεφύγετε λίγο από την καθημερινότητα να φτιάξετε έναν " ιδανικό " κόσμο.

Επίσης είναι παιχνίδι που θα ανοίξεις και θα παίξεις πιο εύκολα απ' ότι όχι θα άνοιγες κάποιο άλλο. Πολλές φορές πχ σκεφτόμουν να ανοίξω το switch να παίξω το Zelda ή το Odyssey και κουραζομουν λίγο στην σκέψη και τελικά παίζει να μην το άνοιγα καν ενώ το άνιμαλ crossing το ανοίγω πιο εύκολα.. σας μπέρδεψα ε ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελείωσα ετεροχρονισμένα το links awakening .

Δεν ξέρω ίσως επειδή δεν είχα υψηλές προσδοκίες ,λίγο τα γραφικά μου καναν κάπως , gameboy του 93 λέω.. κ όμως το ποσό το ευχαριστήθηκα είναι απίστευτο .Ενιωσα σα να μουν παιδί στο παιδικό μ δωμάτιο και να παίζω μέσα με κρύο έξω . Ψαρια μέσα σε αυγά , όνειρα , εφιάλτες τι όμορφα πράγματα ήταν αυτά ρε παιδιά . Και ποσό ονειρικό σαουντρακ .. Σου φτιάχνει έτσι μια γλυκιά μελαγχολία το τελοσ Του παιχνιδιού Π χα χρόνια να νιώσω .

Εξακολουθω να θεωρω το καλύτερο top Down Zelda to links between worlds αλλά κ αυτό το θεωρω κορυφαίο κ σιγουρα το πιο ιδιαίτερο από όλα . Καλά για την εποχή του κυριολεκτικά μαστερπις από καθε άποψη .
Verdict 9.3/10
 

Επισης τελείωσα το Gris . Υπερεκτιμημένο , σύντομο με Ωραίος μηχανισμους Π χουμε ξαναδεί όμως  Και το αρτ σταιλ Νταξει ωραίο αλλά κουράζει από ένα σημειο κ μετά . Έχει μερικές ωραίες σεκάνς με κάτι μπος Π σε κυνηγάνε αλλά έχει και κάτι σημεία περπατάς μέχρι βαρεμάρας . Και με κάτι ζουμ αουτ της κάμερας πρέπει να σε γεράκι για να βρεις τον χαρακτήρα .

verdict 5..9/10

Επεξ/σία από kolivas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μιας και μιλάμε( επιτέλους ) για παιχνίδια να πω και γω ότι έχω γράψει 130 ώρες στο dragon quest 11 πλησιάζοντας αισως στο τέλος και το παιχνίδι ειναι πραγματικά καταπληκτικό . Μου έβγαλε τα ίδια συναισθήματα που είχα όταν ήμουν μικρός και έπαιζα rpgs στα 90 ς. Στο ενδιάμεσο doom 64 ( πάρα πολύ καλό )και  steins gate elite( πολύ καλό visual novel !)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...