Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Bayonetta το έχει τώρα που γράφω πάλι στα 30 για όποιον το θέλει και λέει ότι δεν το βγάζουν ποτέ σε έκπτωση

Επίσης έβαλαν και το astral chain στα 40 για όποιον ενδιαφέρεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, nkarafo είπε

Το Door Kickers: Action Squad το έχει παίξει κανένας; Είναι στα περίπου 10ευρώ λόγω έκπτωσης. Έχει και διπλό και το σκέφτομαι. Αξίζει;

Ξέρω οτι στο Switch μετράει η φορητότητα, πληροφοριακά στο Steam είναι αυτή την στιγμή στα 3,60 ευρώ. Άποψη μου αν το σκέφτεσαι να το τσιμπήσεις εκεί μιας και μιλάμε για το 1/3 της τιμής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα με την σειρά μου το luigi mansion 3 . Πολύ ωραίο παιχνίδι , ολοκληρωμένη εμπειρία γεμάτο χιούμορ και πολύ όμορφα μπος . Και νιώθεις σα να παίζεις σε animation ταινία , τα γραφικά είναι εκπληκτικά . Ορισμένοι όροφοι οπωσ Το σινεμά και το γυμναστήριο πανέξυπνοι .Τον χειρισμό τον βρήκα κάπως πάντως , θέλει χρόνο για να τον συνηθίσεις και η στόχευση είναι κάπως . Επίσης σ κόβει λίγο από το εξπλορεσιον το ότι τα χρήματα και τα διαμάντια Π μαζεύεις ουσιαστικά δεν χρησιμεύουν κάπου . Όπως και να χει είναι ένας παρα μα παρα πολύ καλό παιχνίδι . 8.6/10 από μένα .

Τελειωσα και το dust an Elysian tail . Και αυτό πολύ πολύ δυνατο μετροιντβανια το συστήνω σε όσους θέλουν τώρα να εντριφησουν στο ειδος καθώς είναι σχετικά απλό . Ωραία rpg στοιχεία , ωραίο στορυ με σκοτεινές στιγμές παρα τους κιουτ χαρακτήρες . Και εθιστικοτατη χακ ν σλας μάχη γεμάτη ακροβατικά . Το μειων του είναι τα πανεύκολα μπος . Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να χάσεις σε καποιο . Και το σαουντρακ καλό μεν αλλά υποδεέστερο από αλλά του είδους . 8.3/10

Αντε να επιστρέψω τώρα και στο marvel alliance που άφησα στην μέση και είναι ως τώρα ο ορισμός της μετριότητας ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, kolivas said:

Τελείωσα με την σειρά μου το luigi mansion 3 . Πολύ ωραίο παιχνίδι , ολοκληρωμένη εμπειρία γεμάτο χιούμορ και πολύ όμορφα μπος . Και νιώθεις σα να παίζεις σε animation ταινία , τα γραφικά είναι εκπληκτικά . Ορισμένοι όροφοι οπωσ Το σινεμά και το γυμναστήριο πανέξυπνοι .Τον χειρισμό τον βρήκα κάπως πάντως , θέλει χρόνο για να τον συνηθίσεις και η στόχευση είναι κάπως . Επίσης σ κόβει λίγο από το εξπλορεσιον το ότι τα χρήματα και τα διαμάντια Π μαζεύεις ουσιαστικά δεν χρησιμεύουν κάπου . Όπως και να χει είναι ένας παρα μα παρα πολύ καλό παιχνίδι . 8.6/10 από μένα .

Τελειωσα και το dust an Elysian tail . Και αυτό πολύ πολύ δυνατο μετροιντβανια το συστήνω σε όσους θέλουν τώρα να εντριφησουν στο ειδος καθώς είναι σχετικά απλό . Ωραία rpg στοιχεία , ωραίο στορυ με σκοτεινές στιγμές παρα τους κιουτ χαρακτήρες . Και εθιστικοτατη χακ ν σλας μάχη γεμάτη ακροβατικά . Το μειων του είναι τα πανεύκολα μπος . Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να χάσεις σε καποιο . Και το σαουντρακ καλό μεν αλλά υποδεέστερο από αλλά του είδους . 8.3/10

Αντε να επιστρέψω τώρα και στο marvel alliance που άφησα στην μέση και είναι ως τώρα ο ορισμός της μετριότητας ..

8,62 θα του έβαζα εγώ! xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

Το Bayonetta το έχει τώρα που γράφω πάλι στα 30 για όποιον το θέλει και λέει ότι δεν το βγάζουν ποτέ σε έκπτωση

Επίσης έβαλαν και το astral chain στα 40 για όποιον ενδιαφέρεται

Που το έχει τόσο γιατί στο shop δεν βλέπω κάποια έκπτωση.Βασικα σε κανένα region δεν βλέπω έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Astral chain,το Zelda,το Witcher,το DK και καποια αλλα οντως τα βλεπω σε εκπτωση.

Το bayonetta παλι δεν το βλεπω καπου

πχ απο το αγγλικο eshop

https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-eShop/Nintendo-eShop-Sale/Nintendo-eShop-Sale-1460557.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το Astral chain,το Zelda,το Witcher,το DK και καποια αλλα οντως τα βλεπω σε εκπτωση.

Το bayonetta παλι δεν το βλεπω καπου

πχ απο το αγγλικο eshop

https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-eShop/Nintendo-eShop-Sale/Nintendo-eShop-Sale-1460557.html

Το bayo σε κανένα region δεν το είδα σε έκπτωση.Μοναχα στο eshop της Αμερικής το είχε τζάμπα 0.00$ αλλά ήταν λάθος και όταν το πατούσες έβγαζε error🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Πες του ότι ορισμένοι από εμάς η πρώτη επαφή με τα video games ήταν το ghost and goblins στα ουφάδικα και μετά βάλτον να το παίξει. 

Σωστά!!!! Ψήνομαι και για αυτό, όπως και για το αγαπημενο golden axe 3 ή το 2 ήταν? Τελοσπαντων αυτό που παίζαμε στα φλιπεραδικα...

Υπήρχαν και άλλα απείρως δύσκολα, αν κάτσουμε και θυμηθούμε δεν θα τελειώσουμε.

 

Πήρα στην έκπτωση και το starlink, αλλά βρε παιδιά ξεκινάει με ένα διαστημοπλοιο ΑΛΛΑ δεν ρίχνει το αναθεματισμενοι σφαίρες. Κάτι load weapons λέει κάπως έτσι αλλά δεν πατάει πουθενά. Την στάνταρ έκδοση πήρα. Τι στο καλό ? Δεν παίζεται το παιχνίδι? Ή εγώ κάτι κάνω λάθος.

 

Υ.Γ : Ο μικρος όμως την βρήκε με το shinobi, του την βαραγε που έχανε και ολοκλήρωσε τις πρώτες 2 αποστολές. Μετά νευρίασε και έφυγε και πήγε να παίξει μπάλα σε έναν χώρο που έχουμε. Γέλασα αρκετά, αλλά ούτε εγώ μπόρεσα να το προχωρήσω. Αύριο μετά την δουλειά 😉

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Swimmer21 said:

Έχει λυγίσει σε κανέναν η κονσόλα, έστω και ελάχιστα;

Είναι known problem με τις κονσόλες που μένουν σχεδόν πάντα καρφωμένες στο dock. Το πλαστικό πλαίσιο ζεσταίνεται και λυγίζει ελαφρώς. Δεν θα μεγαλώσει περισσότερο η ζημιά, μιας και η κονσόλα έχει ένα τεράστιο μεταλλικό κομμάτι στο εσωτερικό της να την προστατεύει, ωστόσο εγώ προσωπικά αν ήταν εντός εγγύησης θα την έστελνα στο σέρβις για φτιάξιμο (μόνο και μόνο για να γίνει renew η εγγύηση αξίζει πιστεύω). Αν είναι εκτός εγγύησης, μην ασχοληθείς δεν θα έχει περαιτέρω πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Mistwalker είπε

Το bayo σε κανένα region δεν το είδα σε έκπτωση.Μοναχα στο eshop της Αμερικής το είχε τζάμπα 0.00$ αλλά ήταν λάθος και όταν το πατούσες έβγαζε error🤣

  

7 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το Astral chain,το Zelda,το Witcher,το DK και καποια αλλα οντως τα βλεπω σε εκπτωση.

Το bayonetta παλι δεν το βλεπω καπου

πχ απο το αγγλικο eshop

https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-eShop/Nintendo-eShop-Sale/Nintendo-eShop-Sale-1460557.html

 

 

το κάνατε search στην κονσόλα; στο market της? 

 

Edit ορίστε ρε παιδιά Ευρώπη..

Και αυτό είναι η 4η 5η φορά που το βλέπω (το έχω σε φυσικό αντίγραφο)

 

IMG-20200410-074100.jpg

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...