Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σας μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση τα join cons μου εμφάνισαν για δεύτερη φορά dirft να τα στείλω τώρα ή να περιμένω να περάσει η κατάσταση ? έχει στείλει κανείς αυτήν την περίοδο για να μου πει αν έχει μεγάλη αναμονή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
7 minutes ago, lysopaine said:

καλησπέρα σας μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση τα join cons μου εμφάνισαν για δεύτερη φορά dirft να τα στείλω τώρα ή να περιμένω να περάσει η κατάσταση ? έχει στείλει κανείς αυτήν την περίοδο για να μου πει αν έχει μεγάλη αναμονή ?

Κάποιος πριν ανέφερε ότι η cd media είναι κλειστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βρεθει λυση στo lag των joy cons απο κακη ασυρματη συνδεση.Αμα ακουμπανε σε κανα ποδι κλπ δεν ανταποκρινονται σωστα.

Τα ειχα στειλει στην cd media στις αρχες της κονσολας 2 φορες μαλιστα και ακομα το κανει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, logistoulis είπε

  

το κάνατε search στην κονσόλα; στο market της? 

Edit ορίστε ρε παιδιά Ευρώπη..

Και αυτό είναι η 4η 5η φορά που το βλέπω (το έχω σε φυσικό αντίγραφο)

IMG-20200410-074100.jpg

Δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει αλλά και αυτή τη στιγμή που το κοιτάω και τα 2 είναι χωρίς έκπτωση.29.99 το 1 και 49.99 το 2.Europe region.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει αλλά και αυτή τη στιγμή που το κοιτάω και τα 2 είναι χωρίς έκπτωση.29.99 το 1 και 49.99 το 2.Europe region.

τι να σου πω μόλις πάω σπίτι θα το ξαναδώ, λες να είναι κάποιο bug στη δική μου κονσόλα; αλλά συχνά στις μεγάλες εκπτώσεις όταν το ψάχνω επί τούτου πάντα μου το εμφανίζει τόσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει αλλά και αυτή τη στιγμή που το κοιτάω και τα 2 είναι χωρίς έκπτωση.29.99 το 1 και 49.99 το 2.Europe region.

 

22 λεπτά πριν, logistoulis είπε

τι να σου πω μόλις πάω σπίτι θα το ξαναδώ, λες να είναι κάποιο bug στη δική μου κονσόλα; αλλά συχνά στις μεγάλες εκπτώσεις όταν το ψάχνω επί τούτου πάντα μου το εμφανίζει τόσο 

Λοιπον το κοιταξα και εγω.Οπως λεει ο logistoulis το εχει στα 30 ευρω το bayonetta 2 στο uk eshop.To κοιταξα πριν λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Λοιπον το κοιταξα και εγω.Οπως λεει ο logistoulis το εχει στα 30 ευρω το bayonetta 2 στο uk eshop.To κοιταξα πριν λιγο.

Στο Ελληνικό το έχω εγώ το eshop αν και ειναι ίδιες οι τιμές για Ευρωπη αλλά δεν έχει έκπτωση.Μολις μπήκα και σε σελίδα να δω σε άλλα region τι παίζει και στο αγγλικό το δείχνει στα 45€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν πρόκειται να το αγοράσω τώρα δυστυχώς την γκαντεμιά μου (μας) αλλά έτσι για να μου φύγει η απορία στο eshop στο δικό μου σε SA, EU store δεν βλέπω κάποια έκπτωση. 40€ στο SA και 49.99€ στο EU store. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Λοιπον το κοιταξα και εγω.Οπως λεει ο logistoulis το εχει στα 30 ευρω το bayonetta 2 στο uk eshop.To κοιταξα πριν λιγο.

 Ρε συ είμαι λες τόσο βλήμα και έχω βάλει αγγλικό κατάστημα; Δε θυμάμαι να έκανα κάτι παράξενο

Πού βλέπω τι region έχω;

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Κάποιος πριν ανέφερε ότι η cd media είναι κλειστή.

Ναι ειναι κλειστη.

Στειλτους εμαιλ ομως απαντανε αμεσως να παρεις σειρά οταν ανοιξουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

 Ρε συ είμαι λες τόσο βλήμα και έχω βάλει αγγλικό κατάστημα; Δε θυμάμαι να έκανα κάτι παράξενο

Πού βλέπω τι region έχω;

Τελικα εγω εκανα λαθος.Εγω ειμαι region Ελλαδα,για να δεις πας στο mynintendo και πας settings.

Και οι αγορες που εχω κανει ειναι παντοτε απο το γερμανικο eshop και οχι uk οπως ειχα πει.Δικο μου λαθος.Τωρα για ποιο λογο ομως δεν τα εμφανιζει στους υπολοιπους ειναι λιγο περιεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Τελικα εγω εκανα λαθος.Εγω ειμαι region Ελλαδα,για να δεις πας στο mynintendo και πας settings.

Και οι αγορες που εχω κανει ειναι παντοτε απο το γερμανικο eshop και οχι uk οπως ειχα πει.Δικο μου λαθος.Τωρα για ποιο λογο ομως δεν τα εμφανιζει στους υπολοιπους ειναι λιγο περιεργο.

ναι ελλάδα είμαι κι εγώ, με γερμανία γίνονται κι εμένα οι συναλλαγές μου, και συνεχίζω και τώρα που γράφω να το βλέπω στα 30€

τι να πω, ίσως επειδή είμαι fanboy της platinum και του bayonetta μου το εμφανίζει έτσι; :P

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, logistoulis είπε

τι να πω, ίσως επειδή είμαι fanboy της platinum και του bayonetta μου το εμφανίζει έτσι; :P

Blocked.

Edit: @logistoulis Δεν το έπιασες το υπονοούμενο:

maxresdefault.jpg

Επεξ/σία από mansa2k
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Blocked. RT @logistoulis for being a platinum fanboy   😛 😛 😛 

Edit: @logistoulis Δεν το έπιασες το υπονοούμενο:

maxresdefault.jpg

Blocked. RT @logistoulis for being a platinum fanboy   😛 😛 😛 

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...