Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ρε αλήθεια τώρα, μόλις έπαιξε διαφήμιση RFA στο Star.

Μας δουλεύουν; Αφού δεν υπάρχει πουθενά ούτε καν για δείγμα, για ποιόν φάκιν λόγο το διαφημίζουν;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Ρε αλήθεια τώρα, μόλις έπαιξε διαφήμιση RFA στο Star.

Μας δουλεύουν; Αφού δεν υπάρχει πουθενά ούτε καν για δείγμα, για ποιόν φάκιν λόγο το διαφημίζουν;

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι το ac και το rf σκάνε ενδιάμεσα του μάστερ σεφ και όχι απλά σκάνε σπαμαρωνται κιόλας. Μιλάμε για αρκετά λεφτά στη προώθηση (και δε μιλάω ειρωνικά άμα σκεφτείς ότι είσαι Ελλάδα). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ρε αλήθεια τώρα, μόλις έπαιξε διαφήμιση RFA στο Star.

Μας δουλεύουν; Αφού δεν υπάρχει πουθενά ούτε καν για δείγμα, για ποιόν φάκιν λόγο το διαφημίζουν;

Και εσύ masterchef βλέπεις ε; 😛

Αυτό έλεγα στον αδερφό μου, ότι δεν υπάρχει πουθενά το RFA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 minutes ago, Grim Ripper said:

Και εσύ masterchef βλέπεις ε; 😛

Ε ναι, τι άλλο.

Μαράκι φορ λάιφ, δωρεάν μαθήματα δηλητηριώδους κατινιάς. 🥰

14 minutes ago, I'm_busy said:

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι το ac και το rf σκάνε ενδιάμεσα του μάστερ σεφ και όχι απλά σκάνε σπαμαρωνται κιόλας. Μιλάμε για αρκετά λεφτά στη προώθηση (και δε μιλάω ειρωνικά άμα σκεφτείς ότι είσαι Ελλάδα). 

Μα το θέμα είναι ότι διαφημίζουν κάτι που δεν μπορείς να το αγοράσεις. Χαραμίζονται τα λεφτά της διαφήμισης. Αν και λογικά δεν είναι δικά τους, της NoE είναι.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ρε αλήθεια τώρα, μόλις έπαιξε διαφήμιση RFA στο Star.

Μας δουλεύουν; Αφού δεν υπάρχει πουθενά ούτε καν για δείγμα, για ποιόν φάκιν λόγο το διαφημίζουν;

υπομονη, λογικα απο εβδομαδα θα υπαρχει νεο stock. το νου σας σε Κωτσοβολο, Πλαισιο,  κτλ.

 

Επισης μην ξεχναμε οτι εκτος απο το παιχνιδι, διαφημιζεται και η κονσολα. Η κορη μου καλη ωρα, πιο πολυ με επρηξε για το coral lite που βγαινει την Παρασκευη παρα το AC.

Στις 25/2/2020 στις 4:56 ΜΜ, christos_75 είπε

Προβλεπω να μην μενει Ring Fit για δειγμα και εδω τον επομενο καιρο

https://www.tanea.gr/2020/02/25/world/koronoios-ti-agorazoun-oi-egkleistoi-sta-spitia-kinezoi-apo-to-diadiktyo/

τα ελεγα εγω πριν και δεν με πιστευατε τοτε....

 

Η ιστορική τελευταία εκπομπή του Λεβέντη στο Κανάλι 67 – Newsbeast

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε αμέσως μετά 5 νέους και κατά το πως φαίνεται δυνατούς τίτλους της Qubic Games που έρχονται στο Switch. Δείτε συγκεκριμένα το Dex - ένα cyberpunk 2D action-RPG, το Door Kickers - ένα παιχνίδι στρατηγικής σε πραγματικό χρόνο που σας δίνει τον έλεγχο μιας ομάδας SWAT, το Godfire: Rise of Prometheus - ενά δυνατό hack and slash τρίτου προσώπου, το Good Night, Knight -ένα sneak-and-slash RPG και του Real Boxing 2 της διάσημης σειράς Real Boxing που κάνει το ντεμπούτο της στο Nintendo Switch

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, stafftw said:

Το βρήκα εδω το RFA, λέει οτι έχουν απόθεμα, έριξα μια παραγγελία να δω

https://market24.gr/el/gaming/9970-ring-fit-adventure-switch.html?search_query=ring+fit&results=31

Δεν είναι διαθέσιμο λέει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ειχα τσεκατει και εγω πριν, υπηρχε διαθεσιμοτητα αποστολη 1-3 μερες ελεγε. Τωρα που το κοιταξα δεν το εχει πλεον, μαλλον 1-2 κομματια θα ειχε και τα εδωσε.

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει τύχει να μην δουλεύει μέσα (προς τα κάτω) ο μόχλος του joy-con? Ή του δεξί ή του αριστερού; Να μην ακούγεται καν το κλικ. Αν ναι, υπάρχει κάποια λύση ή πάμε για αγορά άλλου; Είμαι εκτός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, nkarafo said:

Σας έχει τύχει να μην δουλεύει μέσα (προς τα κάτω) ο μόχλος του joy-con? Ή του δεξί ή του αριστερού; Να μην ακούγεται καν το κλικ. Αν ναι, υπάρχει κάποια λύση ή πάμε για αγορά άλλου; Είμαι εκτός εγγύησης.

Μου γύρισαν προχτές ένα ζευγάρι joycons με αυτό το πρόβλημα. 

Ήταν εντός εγγύησης. 

Αλλά και εκτός να είσαι, δεν νομίζω ότι σε χρεώνουν πολλά, ρωτα τους. Διαφορετικά παραγγέλνεις ανταλλακτικό και το κάνεις μόνος σου, 4-5 δολάρια κοστίζει. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Δεν είναι διαθέσιμο λέει. 

Εγω οπως ειπα παρηγγειλα και ειναι και ετοιμη η παραγγελια μου λεει...Τι να πω, θα δω αν θα παραλαβω και θα ενημερωσω, τι εχει γινει γενικα παντως; Και για το vr starter kit εψαχνα και το εχει ενα καταστημα μονο και 50€, τοση ανομβρια; Παλι καλα εχουνν κονσολες ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Εκπληκτικό παιχνίδι (με μαζοχιστικό τρόπο). Δυστυχώς δεν θα εκτιμήσουν πολλοί το ζάρι το οποίο -πάντα- σκίζει περισσότερο εσένα παρά τους αντιπάλους. Δεν το έχω τελειώσει ακόμα στο PC όμως είναι σκέτη πρέζα να το παίζεις. Η έκδοση του switch αν είναι ολοκληρωμένη από άποψη περιεχομένου δείχνει να παίζει πιστά στην PC έκδοση του έχοντας ακόμα και το ίδιο slowdown και κολληματάκια στα ίδια σημεία. Ναι ναι οκ τα βλέπω τα low res textures αλλά χωρίς πλάκα το παιχνίδι είναι μαμούθ και δεν έχω καν ιδέα πως κατάφεραν να το χωρέσουν στο μηχάνημα. Το θεωρώ μεγαλύτερο επίτευγμα από ότι το Witcher 3 ή το Doom. Δυναμικό περιβάλλον μάχης που αλλάζει διαρκώς, απίστευτα εκτεταμένο customisation για τους στρατιώτες και πολύ βαθύτερο και ευρύτερο σύστημα στρατηγικής και μάχης σε σχέση με το νερόβραστο πρώτο παιχνίδι. 

Για το switch ταιριάζει γάντι ως παιχνίδι. Εύκολα θα ξοδέψετε εκατοντάδες ώρες παίζοντας το. Αρκεί φυσικά πάντα να είστε ΟΚ με την (άδικη) δυσκολία του. Είναι παιχνίδι που απλά προσπαθείτε να κάνετε το καλύτερο με αυτά που διαθέτετε μιας και θα θυσιάζετε πάντα κάτι για χάρη κάτι άλλου και ουκ ολίγες φορές θα ρισκάρετε όλα ή τίποτα (με τάση προς το τίποτα). Εύκολο λοιπόν double dip για εμένα και θα ήταν εξαιρετικά καλό αν είχε steam/switch save files και αυτό όπως άλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...