Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
45 minutes ago, Prospector8 said:

Αυτο με τις CE το ειπανε πολλοι. Πραγματικα οι τυποι ειναι how to cancel my Preorder 101. Φτιαχνεις παιχνιδαρα,και αν οχι το Νο1 παραπονο ολων ηταν η απιστευτη θολουρα που ειχε το handheld mode, και πας και κανεις ακριβως το ιδιο λαθος και στο επομενο Xeno? Eιναι δυνατον? 

Το δοκίμασα λίγο, εντάξει έχει ΠΑΛΙ αυτή την ανάπηρη θολούρα, όχι σε τέτοιο βαθμό όσο στο XC2, but still.

Μάλλον δεν θα ακυρώσω την CE, αλλά θα το παίξω όταν βγάλουν mod που θα αφαιρεί αυτό το έκτρωμα, όπως έβγαλαν και για το XC2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Μας δουλεύουν μου φαίνεται. Σε 480p έτρεχε στο φακιν Wii, τρέχει σε τέτοιο χάλι στο Switch;

Εντάξει, το δοκιμάζω σε λίγο, αν είναι τέτοιο χάλι ακυρώνω την CE.

ακυρώστε εσέις να την πάρουμε εμείς φτηνότερα :P δλδ το artbook και το βινύλιο με ενδιαφέρει 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση. 

Αξίζει το DLC για το Breath of the wild;

Στα γιουτούμπια λένε ότι είναι ΟΚ με quality of life που έπρεπε να υπάρχουν από την αρχή. Το έχει αγοράσει κάποιος από εδώ;

20€ είναι πολλά σε ένα ήδη ακριβό παιχνίδι. 

btw:Τώρα το παρατήρησα στο μενού και ψιλοκαράφλιασα όταν στην διαφήμιση τον είδα να καβαλάει...μηχανάκι.:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
34 minutes ago, LongTom said:

btw:Τώρα το παρατήρησα στο μενού και ψιλοκαράφλιασα όταν στην διαφήμιση τον είδα να καβαλάει...μηχανάκι.:rolleyes:

Θεέ μου, πόσο το εκφυλίζεις 😕

Είναι ένα αρχαίο artifact που μπορεί να το καβαλήσει μόνο ο εκλεκτός, άκου «μηχανάκι». Πφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mistwalker είπε

2, 4, 6 τα καλύτερα. Το 6 δυστυχώς έδιωξε το αίμα και τις εκτελέσεις και είναι περισσότερο σαν soul calibur όμως ως fighting είναι σίγουρα τρομερό. 1, 3, 5 απλά δεν είναι στο ίδιο επίπεδο με τα άλλα. Αν και έχω ήδη το 2, 4 και 5 στο neo geo arcade μου φαίνεται θα τιμήσω το collection καλύτερα γιατί θα παίζεις κανονικά χωρίς online και θα έχει την ευκολία μέσα από μενού να παίζεις ότι θες και ίσως κάποια καλά έξτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LongTom είπε

Μια ερώτηση. 

Αξίζει το DLC για το Breath of the wild;

Στα γιουτούμπια λένε ότι είναι ΟΚ με quality of life που έπρεπε να υπάρχουν από την αρχή. Το έχει αγοράσει κάποιος από εδώ;

20€ είναι πολλά σε ένα ήδη ακριβό παιχνίδι. 

btw:Τώρα το παρατήρησα στο μενού και ψιλοκαράφλιασα όταν στην διαφήμιση τον είδα να καβαλάει...μηχανάκι.:rolleyes:

Στα 20€ εγώ θα έλεγα ότι δεν αξίζει γιατί αυτά που προσφέρει κανονικά θα έπρεπε να είναι στο base game τον 70€.

Τώρα ο καθένας το βλέπει διαφορετικά αν αξίζει ή οχι αλλά εγώ το είχα παρει σε sale από Αφρική στα 8€ μόνο και μόνο για να έχω ολοκληρωμένο το game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.metacritic.com/game/switch/xenoblade-chronicles-definitive-edition

Επισης επεσε και ακυρο απο Κωτσο για CE την ιδια στιγμη που ανεβηκαν τα reviews :( 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

2, 4, 6 τα καλύτερα. Το 6 δυστυχώς έδιωξε το αίμα και τις εκτελέσεις και είναι περισσότερο σαν soul calibur όμως ως fighting είναι σίγουρα τρομερό. 1, 3, 5 απλά δεν είναι στο ίδιο επίπεδο με τα άλλα. Αν και έχω ήδη το 2, 4 και 5 στο neo geo arcade μου φαίνεται θα τιμήσω το collection καλύτερα γιατί θα παίζεις κανονικά χωρίς online και θα έχει την ευκολία μέσα από μενού να παίζεις ότι θες και ίσως κάποια καλά έξτρα. 

Σε λίγες μέρες θα δείξει αν ισχύει η φήμη ότι η snk θα το δώσει δωρεάν εννοείται όχι στο switch και πολύ πιο νωρίς από console release,όπου αν δεν το θες για φορητο το game θα σου μείνουν τα 50€ να τα φας αλλού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μου έστειλε προσφορά το Public, το V2 Switch μαζί με Mario Odyssey στα €299.

Θα είναι λίγο υπερβολή να πάρω και τρίτο NSw ε; 😕

Άσε και σε εμένα μου το έστειλε και έχω ακόμα μια δωροκάρτα 30€. Αλλά μάλλον ούτε τώρα θα το πάρω, με TLoU (CE) και άλλη μια CE που μάλλον θα πάρω μέσα στο ΣΚ θα φύγουν κάμποσα λεφτά. (πάλι καλά που έχω ήδη πληρώσει το Ghost of Tsushima CE 😛 )

Δεν παίζει να πάρω ποτέ Switch έτσι όπως πάει το πράγμα. :(

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, Malthador said:

Θα είναι λίγο υπερβολή να πάρω και τρίτο NSw ε; 😕

Κοίτα, ένα "παρκαρισμένο" στο WC, ένα στο υπνοδωμάτιο, ένα στο σαλόνι ήδη έφτασες τα τρία... οριακά είσαι, μη σου πω να έχεις και κανένα 4ο για καβάτζα αν χαλάσει κάποιο απο τα υπόλοιπα :P 

Πέρα απο το αστείο, δεν το βλέπω "υπερβολή" (αν δεν τίθεται οικονομικό θέμα και νοουμένου ότι έχεις και παιδι(ά) αν δεν κάνω λάθος ίσως "συμφέρει" απο άποψη διαθεσιμότητας της κονσόλας) -  υπερβολή είναι να έχεις εγκατεστημένα Animal Crossing, Star Ocean: First Departure R, Smash Bros και 5-6 άλλα και το most played του μήνα να σου βγαίνει... το Dragon Quest I & II, όπως έκανε "ένας γνωστός μου" γκουχ γκουχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...