Προς το περιεχόμενο

Το GPU Turbo του Honor Play θα διατεθεί και για συσκευές της Huawei, παλαιότερες και νέες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχ τι πλάκα που έχουνε..... μωρέ ούτε τούρμπο τους σώζει ούτε νίτρο ούτε τίποτα... να χαμηλώσουν τις τιμές και να προσγειωθούν γιατί θα τους φάει λάχανο bbk/xiaomi άιντε... με τις αηδίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Heybro είπε

Μπορώ να σου παραθέσω 60 παιχνίδια που αξίζουν και το τελευταίο cents. Μην βλέπεις τις σαβούρες τύπου league of stickman με τα χιλιάδες in app που παίζει η μάζα. Δες Leo's fortune monument valley God of Light lumino city the room 1 2 3 4 μπορώ να σου γράψω 60 τα 50 τα έχω αγορασμένα τα άλλα 10 στη wish list. 

Αν και offtopic αν μπορείς πρότεινε κανένα γιατί 99 στα 100 που έχω παίξει είναι ελεεινά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ASTOU είπε

Αν και offtopic αν μπορείς πρότεινε κανένα γιατί 99 στα 100 που έχω παίξει είναι ελεεινά

Βεβαιως. 54 από τα παιχνίδια που έχω αγοράσει έκατσα και τα διάλεξα ένα ένα. Μοναδικά όλα τους. Και έχω άλλα 20 στη wish list αν δεν σε καλύψουν αυτά που έβαλα. 

 

https://postimg.cc/gallery/q3irt9w8/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, DJFRANKIE είπε

Ποσο μ αρεσει να γλενταω ατομα που απλα μιλανε για θερμοκρασιες και να κραζουν την huawei. Εργαζομενος λοιπον σε εταιρια τηλεπικοινωνιων που εχει να κανει με δικτυα ταχυτητες και τεχνολογια συνδεσμολογιας στην cosmote kai vodafone να ενημερωσω πως την huawei πλεον την αμολουθουν οι αλλες εταιρίες κινητης τηλεφωνιας. Στην Ελλάδα εχουμε ενα κολλημα να λεμε πηρα iphone. Μη γνωριζοντας του τι μελι γενέσθαι. Και το τι κανει. Για καποιο που χρησιμοποιει mac σαφως και υπαρχει λογος. Οι υπόλοιποι απλα σελφι τανγκ κτλ κτλ. Η μονη εταιρια αυτη την στιγμη πιυ εχει αυξηση που εχει τεχνολογια που θα ακολουθησουν οοοολοι οι αλλοι κινητης ειναι η huawei.μην μπερδεύεστε δεν ειπα zenfone. Den eipa zte.τωρα για το boost πολλα τετοια εχουν βγει αλλα επισημα για αλλη μια φορα το κανε αυτη η εταιρια. Μην περιμένετε να κανει το y3 kai to y5 να μοιαζει mate 9 ktl. Εχουν καποια ορια. , αυτό εδω απλά βάδιζει στα πολυ ενθουσιασμός για το τίποταρότυπα του metal vulkan api, στη πράξη θα φανεί αν τα περνάει, ο κόσμος όμως χρησιμοποιεί κυρίως εφαρμογές και οι krin της huawei που πουλαει κινητά των 900 ευρώ σε single core cpu απόδοση δε ξεπερνάνε ουτε snapdragon 820 δηλαδή 3ετιας, οι δε gpu τους mali είναι τόσο πίσω που όλο αυτό ειναι πιθανότατα marketing που και πάλι καμία αξία δεν έχει για το περισσότερο κόσμο που απλά χρησιμοποιεί τη single core απόδοση του cpu του του απλά και ωραία, το ότι το skin της huawei ειναι ελαφρύ που ξεγελάει το χρήστη δε λέει τίποτα.

Επεξ/σία από vorted
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Heybro είπε

Βεβαιως. 54 από τα παιχνίδια που έχω αγοράσει έκατσα και τα διάλεξα ένα ένα. Μοναδικά όλα τους. Και έχω άλλα 20 στη wish list αν δεν σε καλύψουν αυτά που έβαλα. 

https://postimg.cc/gallery/q3irt9w8/

Ευχαριστώ πάρα πολύ η αλήθεια είναι ότι από τα free δεν αξίζει κάτι ιδιαίτερα. Με μια πρόχειρη ματιά στα δικά σου διακρίνω αρκετά ενδιαφέροντα. Ευχαριστώ και πάλι!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, ASTOU είπε

Ευχαριστώ πάρα πολύ η αλήθεια είναι ότι από τα free δεν αξίζει κάτι ιδιαίτερα. Με μια πρόχειρη ματιά στα δικά σου διακρίνω αρκετά ενδιαφέροντα. Ευχαριστώ και πάλι!! 

Τιποτα φίλε μου ελπίζω να τα ευχαριστηθείς όλα είναι ένα και ένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι παλικαρια μου η μια βγαζει τουρμπο μπουστ και την κραζουμε και η αλλη κοβει τής επιδώσεις τον  κινητων της και το κανουμε γαργαρα...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλα και εμεις με το mate 8 θα παιρναμε oreo τον Μαϊο.


Firmware Finder for Huawei
Google Play: 4.0 
 (3,910)
Ψαξε εδω εγω στο honor 9 κατεβασα ετσι face unlock

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Alphaleader είπε

τα νουμερα μπορει να ειναι τραβηγμένα η αμφιλεγόμενα, πάντως οταν σου λενε οτι θα εχει Χ επιδόσεις παραπάνω με Υ καλυτερη καταναλωση απο τα σημερινα.... σημαίνει οτι θα ζεστενεται λιγοτερο. Αποκλεισεις απο τα νουμερα μπορει να έχουμε... αλλα ως εκει.

Μα δεν ειναι θεμα αριθμων η nm η SoC, ειναι γνωστο οτι ΟΛΕΣ οι smartphone συσκευες δουλευουν ετσι, ΟΛΕΣ μετα απο μια πολυ συντομη απαιτητικη διεργασια κανουν throttle. Αρα αυτο που κατεφερνει ειναι να επιταχυνει τη διαδικασια, και εν τελει αμφιβαλω αν υπαρξει κανενας που αν του βαλεις μια συσκευη με το παραπανω feature διπλα σε μια αντιστοιχης κατηγοριας χωρις αυτο θα καταλαβει τη παραμικρη διαφορα σε αυτο που βλεπει. Δεν ειναι PC τα κινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...