Προς το περιεχόμενο

Oppo Find X χωρίς notch, εκπληκτική οθόνη και με κάμερες που... αποκαλύπτονται


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι περισσότεροι είσαστε απίθανοι... Βγαίνει κάποιος κατασκευαστής και προτείνει κάτι. Τόσο καιρό γκρίνια για το notch... Γκρίνια για τα bezels. Κάπου πρέπει να να μπουν και οι κάμερες και οι λοιποί αισθητήρες. Δε σας αρέσει το ένα δε σας αρέσει το άλλο... Γιατί δε προτείνετε εσείς μια λύση να την υλοποιήσει κάποιος; 

 

Έλεος με τους πολύξερους και ανικανοποιητους από όλα... 

 

Όχι. Ούτε αντιπρόσωπος της OPPO είμαι ούτε είχα ποτέ τηλέφωνο της. Απλά μου τη δίνει ο συνεχής αρνητισμός και η κακή προαίρεση από ανθρώπους που δε μπορούν να κάνουν μια πρόταση αλλά απλά να κριτικάρουν όσους κάνουν... 

  • Like 16
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν κάποιος έχει πάει ποτέ του στην Κίνα αλλά η oppo δεν είναι καθόλου τυχαία εταιρία. Θεωρείται Νο1 και μάλιστα υπάρχουν συσκευές που ούτε καν τις γνωρίζουμε εδώ και τα σπάνε.

Με σειρά προτεραιότητας έχουν oppo , μετά apple και μετά όλα τα άλλα...

Τώρα για το συγκεκριμένο μοντέλο νομίζω πως το μόνο που με φοβίζει και εμένα είναι το μοτεράκι.

Κατά τα άλλα νομίζω είναι άψογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου στο κατά τα άλλα πανέμορφο εμφανισιακά κινητό, δεν έχει στερεοφωνικό ήχο, δεν είναι αδιάβροχο ενώ οι πρώτες πληροφορίες λένε ότι ο μηχανισμός μαζεύει εύκολα σκόνη. Γενικά δεν εμπιστεύομαι τα κινητά μέρη ιδιαίτερα όταν λόγω σχεδιασμού δεν είναι δυνατόν να υπάρχει η κάλυψη μιας θήκης στο συγκεκριμένο σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oppo - Vivo - OnePlus είναι ο ίδιος κολοσσός πέρα απο αυτο, ενα ταπεινό fingerprint πίσω η πλάγια θα κώλο έλεγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό αλλά φοβαμαι οτι θα απογοητεύσει στην πραξη. Οι servo μηχανισμοί με τα κινητά μέρη ειναι πολυ ευάλωτοι σε βλάβες και εχουν μικρή διαρκεια ζωης. Ενα απλό πέσιμο είναι αρκετό για το χαλάσει και να τρέχετε για service

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη μανία με την full screen οθόνη δεν την καταλαβαίνω. Περισσότερο για μόδα ώστε να αλλάξουν όλοι τηλέφωνο τη βλέπω πάρα χρήσιμη. 

Το fingerprint μπροστά με αληθινό κουμπί  δεν το αλλάζω με τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 ώρες πριν, nikolakakis είπε

Ίδιο με το c902 που είχα πριν καμιά δεκαριά χρόνια 😎

images.jpeg

... και χάλασε; 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...