Προς το περιεχόμενο

Q & WIND 2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€ [ΤΕΛΟΣ]


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά προσοχή μόνο, επειδή και εγώ είμαι της WIND (κάρτα) και WIND (συμβόλαιο) για πολλά έτη τώρα.. οπουδίποτε εκτός Αθήνας (κέντρου) κτλπ δεν πιάνει ούτε 3G, σέρνεται γενικότερα.

Λαγονήσι λ.χ. δεν πιάνει καν σήμα. Καν, ούτε τηλέφωνο, ούτε 2G.. καν.

Απλά έχετε το στο νου σας, αυτό το δεδομένο με έκανε πρώτη φορά να σκέφτομαι να πάω στη COSMOTE.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Παιδιά προσοχή μόνο, επειδή και εγώ είμαι της WIND (κάρτα) και WIND (συμβόλαιο) για πολλά έτη τώρα.. οπουδίποτε εκτός Αθήνας (κέντρου) κτλπ δεν πιάνει ούτε 3G, σέρνεται γενικότερα.

Λαγονήσι λ.χ. δεν πιάνει καν σήμα. Καν, ούτε τηλέφωνο, ούτε 2G.. καν.

Απλά έχετε το στο νου σας, αυτό το δεδομένο με έκανε πρώτη φορά να σκέφτομαι να πάω στη COSMOTE.

Απλά στην επαρχία οι κυψέλες καλύπτουν μεγαλύτερο εμβαδό και τα εμπόδια που μπορεί να μειώσουν την ποιότητα του σήματος είναι πιο πιθανό να βρεθούν ανάμεσα στην κεραία και το κινητό σου. Όπως συμβαίνει σε εσένα με wind/q σε κάποιον άλλον που βρίσκεται σε άλλη περιοχή μπορεί να συμβεί με κάποια απο τις άλλες εταιρείες.

Στα κορφοβούνια που βρίσκεται το χωριό μου μόνο με wind έχω 3G και αυτό γιατί έχω ανεμπόδιστη ευθεία επαφή με την κεραία. Με vodafone ούτε καν, ενώ με cosmote δεν έχω ούτε επαρκές σήμα για τηλεφωνική κλήση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα ενεργοποιήσει πέρυσι που είχε βγει παρόμοια προσφορά αλλά δυστυχώς εδώ στην περιοχή της Βέροιας δεν υπάρχει 4g της wind και οι ταχύτητες είναι μετά βίας 1.5 - 2 mbps. Αν στην περιοχή σας έχετε καλή κάλυψη, τότε σπεύσατε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Παιδιά προσοχή μόνο, επειδή και εγώ είμαι της WIND (κάρτα) και WIND (συμβόλαιο) για πολλά έτη τώρα.. οπουδίποτε εκτός Αθήνας (κέντρου) κτλπ δεν πιάνει ούτε 3G, σέρνεται γενικότερα.

Λαγονήσι λ.χ. δεν πιάνει καν σήμα. Καν, ούτε τηλέφωνο, ούτε 2G.. καν.

Απλά έχετε το στο νου σας, αυτό το δεδομένο με έκανε πρώτη φορά να σκέφτομαι να πάω στη COSMOTE.

Ποιο τηλέφωνο χρησιμοποιείς;

Έχει την 800άρα μπάντα;

Επεξ/σία από solution1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενεργοποίησα σε Q ενω έχω ενεργοποιημένη και την άλλη προσφορά με το 1gb το μήνα για 8 μήνες.

Το σήμα απελπισία αλλά η τιμή καλη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, diplo είπε

2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ MONO ME 8€, ΓIA NA MHN ΞEMENEIΣ AΠO DATA! ΣTEIΛE 88 ΣTO 12000 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO ΓIA AΠIΣTEYTO KAΛOKAIPINO ΣEPΦAPIΣMA

δουλεύει και στις 2

8€/μήνα ή 8€ εφάπαξ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  το πιο σημαντικό μέχρι πότε ισχύει?? ??

μεχρι ποτε μπορουμε να ενεργοποιησουμε????

 

περσι το καλοκαιρι ειχε τιμια dαταπεκετακια που μπρορουσαμε να ενεργοποιησουμε ως τελη αυγουστου

με αποτελεσμα να ενεργοποιησω τον ενα αριθμο μου ιουνιο και να βγαλω καλοκαιρι και τον αλλο τελη αυγουστο και να βγαλω και φθινοπωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...