Προς το περιεχόμενο

Q & WIND 2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€ [ΤΕΛΟΣ]


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, diplo είπε

Η διαφορά είναι ότι αμα δε χρειάζεσαι πολλά data περνάς με 8 ευρώ 8 μήνες αντι για μόνο 4.

κανένας δε ξέρει μέχρι πότε ισχύει ρε παλικάρια, φαντάζομαι ούτε καν οι ίδιοι στη WIND... συνηθισμένα τα βουνά απ'τα χιόνια...

 

19 ώρες πριν, matrixxx είπε

Περιμενουμε επιβεβαιωση οτι δουλευει και απο αλλον που δεν εχει λαβει το sms.

Παντως το αλλο που στελνει επιλεκτικα ειναι πολυ καλυτερο-φτηνοτερο,  2GB καθε μηνα για τρεις μηνες με εφαπαξ χρεωση μια φορα  3€. Πιθανον λοιπον να το κανουν τωρα αυτο του τιτλου για ολους μιας και ειναι πολυ ανεβασμενο το κοστος. 

Για πείτε ρε παιδιά τι μηνύματα στέλνουμε και που, για αυτά τα 2 προγράμματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, matrixxx είπε

Περιμενουμε επιβεβαιωση οτι δουλευει και απο αλλον που δεν εχει λαβει το sms.

Παντως το αλλο που στελνει επιλεκτικα ειναι πολυ καλυτερο-φτηνοτερο,  2GB καθε μηνα για τρεις μηνες με εφαπαξ χρεωση μια φορα  3€. Πιθανον λοιπον να το κανουν τωρα αυτο του τιτλου για ολους μιας και ειναι πολυ ανεβασμενο το κοστος. 

Τί στέλνουμε γι'αυτο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Δεν ισχύουν στην περιαγωγή

Ισπανία έπαιζε κανονικά το 1γιγα για 8 μήνες. Μήπως εντός Ε.Ε. ισχύει κανονικά το πακέτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

Εμένα μου καταναλώνει πρώτα τα rollover.... που λήγουν 11.7

Λες να είναι επειδή λήγουν πρώτα;

 

Ε ναι, τον τελευταίο χρόνο έχουν αλλάξει την λογική και καταναλώνονται με σειρά ημερομηνίας λήξεως. Παλαιότερα το πήγαιναν με λογική μπονους μβ και αγορασμένα μβ και έτρωγε πρώτα τα αγορασμένα για κάποιο μυστήριο λόγο. (ή το ανάποδο, δε θυμάμαι καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, shamrock1404 είπε

Τί στέλνουμε γι'αυτο? 

 

1 ώρα πριν, mtriandros είπε

2GB καθε μηνα για τρεις μηνες με εφαπαξ χρεωση μια φορα  3€

Τί στέλνουμε γι'αυτο? 

 

2 ώρες πριν, AzaZyL είπε

Για πείτε ρε παιδιά τι μηνύματα στέλνουμε και που, για αυτά τα 2 προγράμματα!

Οπως εχω γραψει ("Παντως το αλλο που στελνει επιλεκτικα ") ειναι επιλεκτικη περιπτωση, δηλαδη μπορεις να το παρεις ΜΟΝΟ αν σου εχει στειλει sms . Οποιος επομενως δεν εχει λαβει sms μην ψαχνει τροπο να το παρει, ΔΕΝ παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2018 στις 12:23 ΜΜ, stelios18120 είπε

Και αυτό μια χαρά προσφορά είναι

Αντί για 1gb το μήνα σου δίνει 2gb για 4 μήνες..

Που είναι η διαφορά;

Η διαφορα ειναι οτι στο τα μαθηματικα σου δεν βγαινουν.

Το 1gb το μηνα ειναι 4gb στους 4 μηνες

Εσυ τωρα μου λες οτι δινει 2gb τους 4 μηνες και προσπαθεις να με πεισεις οτι ειναι ισαξιο, καλο και ισοδυναμο και δεν υπαρχει διαφορα?

Παιδια ας ειμαστε ειλικρινεις και ας αναγνωριζουμε και λεμε την κοροιδια στα μουτρα.

Μπορει να ειναι προσφορα για τωρα για καποιον που δεν εχει ξανασχοληθει αλλα σε σχεση με την προσφορα που ετρεχε τα προηγουμενα χρονια ειναι σαφως χειροτερη.

Συγκρινοντας παντα τι επαιρνες με αυτα τα 8 ευρω περσι και τι σου προσφερει φετος που ειναι πρακτικα το μισο προιον/υπηρεσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Sebu είπε

Η διαφορα ειναι οτι στο τα μαθηματικα σου δεν βγαινουν.

Το 1gb το μηνα ειναι 4gb στους 4 μηνες

Εσυ τωρα μου λες οτι δινει 2gb τους 4 μηνες και προσπαθεις να με πεισεις οτι ειναι ισαξιο, καλο και ισοδυναμο και δεν υπαρχει διαφορα?

Παιδια ας ειμαστε ειλικρινεις και ας αναγνωριζουμε και λεμε την κοροιδια στα μουτρα.

Μπορει να ειναι προσφορα για τωρα για καποιον που δεν εχει ξανασχοληθει αλλα σε σχεση με την προσφορα που ετρεχε τα προηγουμενα χρονια ειναι σαφως χειροτερη.

Συγκρινοντας παντα τι επαιρνες με αυτα τα 8 ευρω περσι και τι σου προσφερει φετος που ειναι πρακτικα το μισο προιον/υπηρεσια

Σιγά μην έχω όρεξη να κοροϊδέψω ή οτιδήποτε άλλο.

 

Τι με νοιάζει ρε φιλαράκι; Στην wind δουλεύω; Οκ αν έκανα λάθος στα μαθηματικά αλλά έτσι όπως το λες,είναι λες και θα έχω κανένα όφελος αν ο άλλος βάλει αυτό το πακέτο ή όχι.

 

Τεσπά...απλά να εκφραζομαστε πιο σωστά γιατί διαβάζει και κόσμος και βγάζει λανθασμένα συμπεράσματα.... 

 

Δεν με νοιάζει αν ο άλλος θα πειστεί ή οτιδήποτε. Ματιά και αντίληψη έχει και κρίνει τι είναι καλό γ αυτον και την επικοινωνία του.

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Sebu είπε

Η διαφορα ειναι οτι στο τα μαθηματικα σου δεν βγαινουν.

Το 1gb το μηνα ειναι 4gb στους 4 μηνες

Εσυ τωρα μου λες οτι δινει 2gb τους 4 μηνες και προσπαθεις να με πεισεις οτι ειναι ισαξιο, καλο και ισοδυναμο και δεν υπαρχει διαφορα?

Παιδια ας ειμαστε ειλικρινεις και ας αναγνωριζουμε και λεμε την κοροιδια στα μουτρα.

Μπορει να ειναι προσφορα για τωρα για καποιον που δεν εχει ξανασχοληθει αλλα σε σχεση με την προσφορα που ετρεχε τα προηγουμενα χρονια ειναι σαφως χειροτερη.

Συγκρινοντας παντα τι επαιρνες με αυτα τα 8 ευρω περσι και τι σου προσφερει φετος που ειναι πρακτικα το μισο προιον/υπηρεσια

Διαφωνώ. Είναι διαφορετική υπηρεσία και στοχεύει σε διαφορετικό κοινό.

Αυτός που καταναλώνει αρκετά MB την ημέρα και δεν του φτάνει το 1GB/μήνα, βρίσκει πολύ καλύτερη αυτή την προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
43 λεπτά πριν, Sebu είπε

Η διαφορα ειναι οτι στο τα μαθηματικα σου δεν βγαινουν.

Το 1gb το μηνα ειναι 4gb στους 4 μηνες

Εσυ τωρα μου λες οτι δινει 2gb τους 4 μηνες και προσπαθεις να με πεισεις οτι ειναι ισαξιο, καλο και ισοδυναμο και δεν υπαρχει διαφορα?

Να ξεκινησω θυμιζοντας οτι εχω πει ηδη οτι κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει (ιδιαιτερα) και θα μπορουσε να δωσει πολυ καλυτερη προσφορα.

Αλλα νομιζω διαβαζοντας σε, οτι καπου μπερδευτηκαν τα μαθηματικα τα δικα σου και οχι του Στελιου που πας να διορθωσεις:

4GB στους 4 μηνες λες η παλια, 2GB τους 4μηνες λες (νομιζεις) αυτη. Δεν ειναι 2GB στους 4 μηνες αυτη, αλλα 2GB ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ, αρα 8GB στους 4 μηνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη ή χειρότερη αυτή η προσφορά από την περσινή (σχετικό είναι και ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός γιατί για μένα π.χ. είναι καλύτερη η φετινή επειδή 1GB/μήνα δεν μου φτάνει ούτε για ζήτω).

Αυτό που ξέρω είναι ότι την ενεργοποίησα χθες (χωρίς να έχω λάβει σε κανένα σχετικό sms) σε 3 νούμερα F2G (το ένα μάλιστα το επανέφερα από την εντατική αφού είχα να του βάλω λεφτά σχεδόν 1 χρόνο)  και ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΛΑΣΗ😃!!! με 2GB!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Να ξεκινησω θυμιζοντας οτι εχω πει ηδη οτι κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει (ιδιαιτερα) και θα μπορουσε να δωσει πολυ καλυτερη προσφορα.

Αλλα νομιζω διαβαζοντας σε, οτι καπου μπερδευτηκαν τα μαθηματικα τα δικα σου και οχι του Στελιου που πας να διορθωσεις:

4GB στους 4 μηνες λες η παλια, 2GB τους 4μηνες λες (νομιζεις) αυτη. Δεν ειναι 2GB στους 4 μηνες αυτη, αλλα 2GB ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ, αρα 8GB στους 4 μηνες.

Εγω απαντησα στον φιλο που ειπε οτι αυτη σου δινει 2gb για 4 μηνες. 2 στα 4 με 4 στα 4 δεν ειναι ισοδυναμο και το 1ο δεν κερδιζει το 2ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 λεπτά πριν, Sebu είπε

Εγω απαντησα στον φιλο που ειπε οτι αυτη σου δινει 2gb για 4 μηνες. 2 στα 4 με 4 στα 4 δεν ειναι ισοδυναμο και το 1ο δεν κερδιζει το 2ο

Αντε παλι... "2 στα 4 με 1 στα 4" (1GB εδινε η αλλη ανα μηνα) ειναι η συγκριση που ειναι η σωστη, εσυ λες ακομα "2 στα 4 με 4 στα 4".

Εχεις μπερδευτει νομιζω και δεν μπορεις να συντονιστεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...