Προς το περιεχόμενο

Q & WIND 2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€ [ΤΕΛΟΣ]


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝ χρεωθειτε, μην βαρεθειτε να στειλετε στο τσατ τους και να κανετε αμφισβητηση χρεωσης. ΟΛΕΣ τις φορες που μου εχουν κανει που$τι@ και εχουν φαει λεφτα ετσι (να τελειωνουν τα μβ μεσημερι αντι για βραδυ και να με χρεωνουν 5ψηφιες υπηρεσιες που και καλα εχω γραφτει), με αμφισβητηση χρεωσης και με κατσαδιασμα στο τσατ, μου εχουν πιστωσει τα ποσα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/7/2018 στις 11:10 ΜΜ, matrixxx είπε

Ενεργοποιησα 23-6 πρωι.

Δεν μπηκαν σημερα το πρωι και οχι μονο αυτο, αλλα τωρα που περασε 0:00 και ειμαστε στην 24η Ιουλιου, μηδενισαν τα υπολοιπα που ειχαν μεινει και εχω ΜΗΔΕΝ MB, αφου δεν μπηκε το δευτερο δυαρι ακομα!

Ευτυχως που εχω κλειστα τα δεδομενα γιατι θα με χρεωναν και το γνωστο τους κολπακι του 1€!!

Τι ειναι αυτα ρε wind;;;;;;

Δεν αφορα την ιδια προσφορα αλλά πριν 2 βδομαδες ενεργοποιησα πακετο ιντερνετ απο countdown offer (Q), πηρα αμεσα sms επιβεβαιωσης, ειδα τα ΜΒ στην εφαρμογη, ολα οκ.... την επομενη μερα μου ηρθε το (οχι 1€) μηνυμα οτι χρεωθηκα 1,20€ για χρηση εως 50ΜΒ.... Είναι περιπου η 5η φορα που συνεβη αυτο και δεν εχω βρει τροπο να το γλιτωσω σε κανενα κινητο (εχω ενα νεο samsung galaxy κι ενα παλιοτερο nokia lumia με windows phone 8.1). Οσο κι αν εχω "απαγορεψει" καθε κινηση δεδομενων και καθε ενημερωση οποιασδηποτε εφαρμογης, καθε activity στο backround (με έλεγχο σε βαθος μεσω των ρυθμίσεων "μία-μία"!) κλπ κλπ κλπ, παντα ειτε το google play, ειτε καποια services, ειτε καποια "ανυπακουη" εφαρμογη, ειτε δεν-εχω-ιδεα-τι-στο-καλο στα WP8.1 θα φανε μερικα ΚΒ και αυτο θα γινει... "χρηση εως 50ΜΒ". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...