Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Ghost007 είπε

μπα δε γινεται τπτ .. θα δοκιμασω uninstall και install παλι αν και χλωμο το κοβω κατι αλλο παιχτηκε...

καναν και update τα windows σημερα .. 

κατι παιζει με το σερβερ ουτε καν download δε κανει απο τη blizzard και το σαιτ του hearthstone κολλαει ...

σε εμενα ολα κομπλε ειναι...αλλαξε dns και δες μηπως στρωσει

εγω cloudflare εχω 1.1.1.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, xavier είπε

σε εμενα ολα κομπλε ειναι...αλλαξε dns και δες μηπως στρωσει

εγω cloudflare εχω 1.1.1.1

νταξ ολα κομπλε ... τελικα η μαγικη λυση ηταν restart το router lol ... :P 

ευχαριστω για τη βοηθεια παντως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ειδα λιγο ενα βιντεακι χτες τελικα...

καλη φαση φαινεται ηθελα ενα τετοιο mode απο παλια οταν πρωτοεπαιξα στο σολο 

ελεγα κριμα που δε παιζει κατι παρομοιο αλλα να ειναι κοντρα με αλλους ..

δε ξερω μονο στο κανονικο τι παιζεται με τι συμμετοχη ..ειναι σαν την αρενα π.χ με 150 gold π.χ κλπ ...

επισης ειδα καποιες καινουργιες καρτες .. χαρηκα μολις ειδα για c"thun ειναι αγαπημενη μου καρτα .. 

αλλα δυστυχως ειναι σε αλλη φαση οχι με μινιονς κλπ ...  δυνατες καρτες παντως ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωστε και κανα καρτα στο rogue ρε γιατι δεν εχει τπτ ...

δε φτανει που ειχε 343785 χιλιαδες lackeys 

7 καρτες στη χειροτερη με cost 0 .. και ποσα αλλα..

δωστου εκει με 1 μανα να βρισκει και καμια μαγεια του mage .. 

ε παρε και ενα secret με 2 μανα να περνεις οτι καρτες παιξει ο αντιπαλος..

οτι ναναι δλδ .. αηδια εχει καταντησει το θεμα.. 

η το αλλο του paladin που νταξ ο αμοιρος τι να κανει δε εχει και κατι αλλο να παιξει .. 

αυτη η μπουρδα το pen flinger ποια διανοια σκεφτηκε

οτι θα ειναι fun να το βλεπεις να ανεβοκατεβαινει 70 εκατομμυρια φορες πανω κατω

πανω κατω... πανω κατω .. πανω κατω.. πανω κατω .. :D δλδ νταξ οχι αλλο καρβουνο λεμε ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από 2 χρονια περίπου αποχή και πολλα 50αρικα στα πακέτα είπα να τ ξαναρχίσω αυτήν την φορά χωρίς να σπαταλήσω ούτε ευρώ, δεν είχα πάει ποτέ legend, κι δοκίμασα ένα deck ενός συμφοριτη (face hunter ) ίσα ίσα για πειραματιστώ με τις νέες κάρτες, σύστημα ranking, μηχανισμούς κτλπ. Μάθαινα τα deck καθώς έπαιζα, και έφτασα σιγα σιγα diamond 5 στο οποίο βρηκα τοίχο. Ανέβαινα έπεφτα λέω μέχρι εδώ είναι οι δυνατότητες μ κ το άφησα μια εβδομάδα μέχρι π είδα κ ένα άλλο ενδιαφέρον deck paladin πάλι από δω κι πήγα για πρώτη φορά legend .  Ευχαριστώ πολύ τον@lupus_Hegemonia βοήθησαν αρκετά τα deck και οι συμβουλές του.

Επεξ/σία από Metaksas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω κάτι χρόνια να παίξω αυτό το παιχνίδι αλλά βλέπω διάφορους τελευταία που αγοράζουν packs από άλλους παίκτες, δεν έχω καταλάβει πως το κάνουν, ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα .. καντε οτι quest σας εχουν μεινει γιατι απο αυριο νομιζω θα εξαφανιστουν .. 

αλλαζει ολο το reward - quest system .. και θα μπουν και achievements και εβδομαδιαια quest κλπ ..

επισης ερχεται καινουργιο mode σε κανα μηνα εκτος τα duels .. 

Στις 9/11/2020 στις 5:59 ΜΜ, aizensama24 είπε

Έχω κάτι χρόνια να παίξω αυτό το παιχνίδι αλλά βλέπω διάφορους τελευταία που αγοράζουν packs από άλλους παίκτες, δεν έχω καταλάβει πως το κάνουν, ξέρει κανείς?

δεν εχω ακουσει κατι τετοιο αλλα πιθανων μηπως απλα αγοραζουν καποιο κωδικο για bundle τπτ ..θα σε γελασω ..

και δε βλεπω και το νοημα να το κανεις αυτο αλλα τεσπα ισως κανω και λαθος και κατι μου διαφευγει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω καιρό να παίξω και τώρα λέω να επανέλθω οι αλλαγές που έγιναν και πρόκειται να γίνουν θα καλυτερεψαν καθόλου το παιχνίδι... Η μόνο για τα μάτια του κόσμου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ghost007 είπε

καλημερα .. καντε οτι quest σας εχουν μεινει γιατι απο αυριο νομιζω θα εξαφανιστουν .. 

αλλαζει ολο το reward - quest system .. και θα μπουν και achievements και εβδομαδιαια quest κλπ ..

επισης ερχεται καινουργιο mode σε κανα μηνα εκτος τα duels .. 

δεν εχω ακουσει κατι τετοιο αλλα πιθανων μηπως απλα αγοραζουν καποιο κωδικο για bundle τπτ ..θα σε γελασω ..

και δε βλεπω και το νοημα να το κανεις αυτο αλλα τεσπα ισως κανω και λαθος και κατι μου διαφευγει ..

Μπα μάλλον άκυρο. Λογικά εννοούν να παίξει άλλος αρένα ή adventures/quests με το λογαριασμό σου. Βλέπω βέβαια ότι υπάρχουν και κάτι promotions από τα οποία κερδίζεις packs όπως ένα playvig η κάτι τέτοιο το οποίο μοιάζει να χει δυνατά rewards.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, πανηλειακός είπε

Επειδή έχω καιρό να παίξω και τώρα λέω να επανέλθω οι αλλαγές που έγιναν και πρόκειται να γίνουν θα καλυτερεψαν καθόλου το παιχνίδι... Η μόνο για τα μάτια του κόσμου 

κοιτα υπαρχει ηδη ενα εντελως διαφορετικο mode το battlegrounds το οποιο εχει χαβαλεδακο αλλα ειναι μονο σαν beta προς το παρον τουλαχιστον ..

στης 17 βγαινει αλλο καινουργιο και τον αλλο μηνα επισης ... 

οπως ειπα αυριο αλλαζει και ολο το συστημα με τα quest κλπ και φενεται πολυ καλυτερο γενικα και να σε κραταει με περισσοτερο ενδιαφερον ..

τωρα οσο για το νορμαλ εχει αλλαξει και εκει το συστημα με τα αστερια περνεις περισσοτερα πραγματα στο τελος του μηνα.. 

και νταξ το παιχνιδι μεσα ποτε ετσι ποτε αλλιως αλλα τουλαχιστον εδω και κανα χρονο γινονται αλλαγες και διορθωσεις σχετικα αμεσα και συχνα 

το οποιο επισης κραταει το ενδιαφερον σε καλυτερα επιπεδα απο παλια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια για να δουμε.

βασικο ειναι και το νεο συστημα με τα rewards γτ καθε λιγο και λίγακι expansion θελει να τα σκασεις..

και δεν ειμαι για τετοοια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο το πρωτο παιχνιδι στα duels .. 7 νικες μεχρι που με εσκισε ενα druid με κατι διπλα spells κλπ ...

νταξ ξεφυγε πολυ το πραμα μετα απο καποιο σημειο lol ..

αλλα τεσπα ωραιο mode να υπαρχει για αλλαγη οταν βαριεσαι να παιξεις στο νορμαλ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαίνεται καλύτερο το νέο σύστημα και με τα rewards πολύ καλύτερο.

αλλά δεν έχω καταλάβει όσο ανεβαίνεις lvl σταματάει κάπου να σου δίνει rewards?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, πανηλειακός είπε

φαίνεται καλύτερο το νέο σύστημα και με τα rewards πολύ καλύτερο.

αλλά δεν έχω καταλάβει όσο ανεβαίνεις lvl σταματάει κάπου να σου δίνει rewards?

οχι .. οσο ανεβαινει μεγαλωνουν εως που φτανεις στο τελος περνεις κατι εχτρα π.χ σκιν η οτι αλλο καθε μηνα..

και μετα εχει μονο το bonus το οποιο νομιζω θα σου δινει μονο adena .. αν δε κανω λαθος.. 

και το track θα αλλαζει καθε μηνα η καθε expansion κατι τετοιο :P .. 

δεν ειμαι σιγουρος μονο για τα achievement αν γινονται reset επισης αν και μαλλον οχι αλλα θα μπαινουν καινουργια καθε τοσο..

γιατι σκεφτομαι μηπως τα κραταω να μη τα παταω για xp προς το παρον και να τα παταω οταν χρειαζομαι xp ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...