Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το poghopper rogue επαιξα σε asia server, πλακα εχει 

1 ώρα πριν, UncleKim είπε

Είναι αυτό που λέμε ..."Παίχτηκε μ....α"..... :)

ευτιχως παίζω κ στα 3 server

Επεξ/σία από alan2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω βγαζω κακια ποζοντας Floop Malygos Druid ? 12-0 EZ

Προφανος 1η μερα πολλοι πειραματιζονται με διαφορα αλλα το deck πυροβολαει οπως και να εχει.Ο Floob δεν ειναι καν το μονο win condition.Η Dreampetal Florist απαξ και πεσει σε Alexstraza η Malygos η ακομα και σε Taldaram GG. Εχεις μετα 2 μανα Malygos floop taldaram η maly next turn floop maly alexstraza 2 mana taldaram.

Ειλικρινα αν δεν βγει κατι πολυ πολυ δυνατο το deck θεριζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/8/2018 στις 7:14 ΜΜ, Albilosha είπε

Μονο εγω βγαζω κακια ποζοντας Floop Malygos Druid ? 12-0 EZ

Προφανος 1η μερα πολλοι πειραματιζονται με διαφορα αλλα το deck πυροβολαει οπως και να εχει.Ο Floob δεν ειναι καν το μονο win condition.Η Dreampetal Florist απαξ και πεσει σε Alexstraza η Malygos η ακομα και σε Taldaram GG. Εχεις μετα 2 μανα Malygos floop taldaram η maly next turn floop maly alexstraza 2 mana taldaram.

Ειλικρινα αν δεν βγει κατι πολυ πολυ δυνατο το deck θεριζει.

και εγω εβαλα taldaram αφου ειδα οτι δεν εχει 3αρια το ντεκ, παιζεις 1 dream petal ή 2? biology project ?δωσε λιγο τη λιστα σου.

πλεον παιζουν και το demonic project που σπαει αρκετα τα combo decks.

δεν το εχω τεσταρει τοσσο το ντεκ και δεν εχω twig(το θεωρεις essential?), επαιξα μερικα παιχνιδια, αλλα δεν βρηκα wild growth ή nourish και gg wp σε αυτα που επαιξα...

Το πηγα ρανκ1 με even lock που συνεχιζει να νικαει σαν ντεκ και τωρα δοκιμαζω ντεκακια στο casual.

δοκιμαζω κατι deathrattle hunter/rogue αλλα και αυτα κάπως clunky μου φαινονται...

 

πολυ giggling inventor βλεπω και σκεφτομαι να περασω bloodknight σε ολα τα deck...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπα ηταν νωρις στο μετα οπου υπηρχαν πειραματισμοι.Το win rate επαισε πολυ.Η dreampetal αν πετυχει floop ειναι στην ουσια 7 μανα do nothing.Και οπως αποδειχτηκε μερικα decks πχ deathrattle rogue μπορουν να ασκησουν τεραστια πιεση πριν προλαβεις να κανεις πολλα.Επισης πολλες φορες τα swipe πανε για αμυνα αφηνοντας σε με τα moonfire που δεν τραβανε.

Τελικα ειχαν κανει playtests :P δεν θα εβγαζαν floop χωρισνα ειναι σιγουροι πως θα χανει απο αλλα decks.

ranked odd pally even warlock τα βρισκω ακομα πολυ δυνατα που ειναι λογικο οταν οι μισοι παιζουν combo decks.

Εγω παιζω λιγο ενα δικο μου warlock με gnomeferatu και 2 brewmaster και το spell για τους δαιμονες.Παει καλα αλλα εχουν υπαρξει και παιχνιδια οπυ επαιξα 5 φορες gnoneferatu και τις 2 spell και δεν πετυχα κανενα combo piece(εναντια σε shudderwock και druid) 

speak of the devil χαχαχαχχααχ

E4DD9E77-8274-45FE-94A2-D1A7AFB84659.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μα τι γινεται; δεν εχει μεινει κανεις απο την αρχικη ομαδα.

https://www.hearthpwn.com/news/5904-yong-woo-leaves-blizzard-joins-ben-brode-at-second#c63

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κάνουν όλοι με ελαφρά, τώρα το τι θα μαγειρέψουν για να σερβίρουν κανείς δεν ξέρει. Λέτε να έχουμε ένα ακόμα καρτοπαίχνιδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Albilosha είπε

Παντως βλεπω απιστευτα μικρο ενδιαφερον για το νεο expansion.

Νομιζω το παιχνιδι χανει κοινο.

γεμίσαμε OTK decks...΄ότι χειρότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...