Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, imr είπε

Με το stealer of souls τρέλα broken combo. 

Θέλω να δω πότε θα πέσει το nerf

 

ολο το wild ειναι σπασμενο μη σου πω ακομα και το standard ειναι gtp εντελως ... 

εδω δες αηδιες 17dmg x2  πολυ fun ... και ποσα αλλα τεσπα..

bli.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 820
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Ghost007 είπε

ολο το wild ειναι σπασμενο μη σου πω ακομα και το standard ειναι gtp εντελως ... 

εδω δες αηδιες 17dmg x2  πολυ fun ... και ποσα αλλα τεσπα..

bli.jpg

no illucia no party

παιζεται τελικα καμια απο τις καινουριες καρτες?τσαμπα τα 2κ...

Επεξ/σία από xavier
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, xavier είπε

no illucia no party

παιζεται τελικα καμια απο τις καινουριες καρτες?τσαμπα τα 2κ...

νταξ οχι ολες αλλα καποιες αξιζουν και πιθανον θα φανουν περισσοτερο στο επομενο exp .. 

εγω εφτιαξα διαφορα π.χ priest με αυτα που σου δινουν τα 2/2 κλπ καλες καρτες σκεφτομαι να κανω και rogue παρομοιο .. 

το μικρο "ysera" παιζεται απο ολους σχεδον..

και το 7αρι το murloc που σου τρωει ενα μινιον ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα λιγο σημερα για να το παω leg, μονο ενα leg που με deathrattle βγαζει ενα σπαθι στο warrior ειδα, που δεν μου φανηκε και πολυ σοι...

το πριστ που ποσταρα πριν μερικες σελιδες παιζω ακομα, μια χαρα τραινο παει...

hs.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

D5 to legend χωρις win buff επισης control priest ,επιτελους τα καταφερα γιατι μηνες ολο ημουν d5-d2

yog μου φερθηκε τελεια στα 2 τελευταια games με dh [του εφαγε ολα τα μινιονς και ειχα ενα πραγμα 40 attack στο board]και στο shaman μου εδωσε τα καλυτερα spell 0 mana που θα μπορουσα να εχω .

illucia ειναι απλα free win vs rogue[100% win ration vs rogue μεχρι στιγμης]

deck code

AAECAa0GCpu6A8i+A/vRA5vYA53YA/voA57rA9TtA6bvA8GfBAqTugOvugPezAPXzgP+0QPi3gP44wOW6AOa6wOU7wMA

Χωρίς τίτλο.png

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εκαναν ban το  stealer of souls.Τελειως ακυρη κινηση αντι να τον φτιαξουν. 

Παντωε σαν deck δεν ηταν τοσο op. Με odd pala ειχα το πιο γρηγορο μου legend  στις 10 μερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
5 λεπτά πριν, lupus_Hegemonia είπε

Απλά απολαύστε έναν ΑΚΡΑΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ Μ@Λ@Κ@, που τον έχω ξεφτιλήσει και δεν παραδίνεται!
Ιδού:

https://prnt.sc/190emrs

γιατι ακριβως να ειναι κομπλεξικος αν δεν κανει conceed?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/07/2021 at 15:27, imr said:

γιατι ακριβως να ειναι κομπλεξικος αν δεν κανει conceed?

Αυτή η τοξικότητα του hs με κούρασε. Γιατί σε οδηγεί να κάνεις τα ίδια 😃 είναι το μόνο παιχνίδι που όταν χάνω εκνευριζομαι. Πια δεν απολαμβάνω το παιχνίδι και απλά είναι μια αγγαρεία.

Γενικά μετά από τόσα χρόνια νομίζω για μένα ήρθε η ώρα να αποσυρθω για αυτό και έβαλα και αγγελια το account μου. Αντικειμενικά έχουν γίνει κάποιες καλές κινήσεις τελευταία ώστε το παιχνίδι να γίνει πιο φιλικό προς τους παίκτες. Παρόλα αυτά παραμένει το πιο ακριβό card game με διαφορά. Καλό το reward track αλλά με το mid expansion ότι έξτρα βγάλεις πάλι θα τα δώσεις για αυτό. Το dust economy παραμένει τραγικη. Η meta στο wild έχει μείνει στάσιμη εδώ και χρόνια. Από την μια λογικό αλλά πόσες φορές να παίξεις εναντίον secret mage Στο standard αλλάζει γιατί συνέχεια προσπαθούν να φτιάξουν τα λάθη τους. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην ξέρεις αν πρέπει να φτιάξεις ένα ντεκ η όχι. Και θα Μου πεις μιλάς εσύ με 27000dust και όλα τα decks? Και όμως σιγά σιγά και αυτά μπορούν άνετα να εξαντληθούν κάποια στιγμή αν δεν κάνεις προσεκτικές κινήσεις και αν θέλεις να παίζεις όπως εγώ και τα 2 φορμάτ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, privateer είπε

Αυτή η τοξικότητα του hs με κούρασε. Γιατί σε οδηγεί να κάνεις τα ίδια 😃 είναι το μόνο παιχνίδι που όταν χάνω εκνευριζομαι. Πια δεν απολαμβάνω το παιχνίδι και απλά είναι μια αγγαρεία.

Γενικά μετά από τόσα χρόνια νομίζω για μένα ήρθε η ώρα να αποσυρθω για αυτό και έβαλα και αγγελια το account μου. Αντικειμενικά έχουν γίνει κάποιες καλές κινήσεις τελευταία ώστε το παιχνίδι να γίνει πιο φιλικό προς τους παίκτες. Παρόλα αυτά παραμένει το πιο ακριβό card game με διαφορά. Καλό το reward track αλλά με το mid expansion ότι έξτρα βγάλεις πάλι θα τα δώσεις για αυτό. Το dust economy παραμένει τραγικη. Η meta στο wild έχει μείνει στάσιμη εδώ και χρόνια. Από την μια λογικό αλλά πόσες φορές να παίξεις εναντίον secret mage Στο standard αλλάζει γιατί συνέχεια προσπαθούν να φτιάξουν τα λάθη τους. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην ξέρεις αν πρέπει να φτιάξεις ένα ντεκ η όχι. Και θα Μου πεις μιλάς εσύ με 27000dust και όλα τα decks? Και όμως σιγά σιγά και αυτά μπορούν άνετα να εξαντληθούν κάποια στιγμή αν δεν κάνεις προσεκτικές κινήσεις και αν θέλεις να παίζεις όπως εγώ και τα 2 φορμάτ. 

 

Ισχυει, 100%

 

Εγω πλεον παιζω μονο για τα daily  (ουτε καν ολα , χανω πολλα). Εχω 20κ dust καθονται και δεν βρισκω ενδιαφερον να φτιαξω κατι.

Ειδικα στο wild με εχει κουρασει γιατι οπως ειπες ενω ειναι αρκετα καλα απο balance πλεον ειναι τα ιδια και τα ιδια deck (καλα και εγω odd paladin παιζω 2 χρονια :p)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, privateer είπε

Γενικά μετά από τόσα χρόνια νομίζω για μένα ήρθε η ώρα να αποσυρθω για αυτό και έβαλα και αγγελια το account μου. 

Θα ξαναγυρίσεις και θα βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο επειδή πούλησες τον παλιό λογαριασμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...