Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο  που μπορω να φτιαξω τωρα ειναι το warlock zoo και εκει πρεπει να φτιαξω τον κελεσεντ.....!!! αλλα μετα θα εχω ετοιμο ετοιμο deck χωρισ την legendary του

την spell!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, gotheron2 είπε

Το μονο  που μπορω να φτιαξω τωρα ειναι το warlock zoo και εκει πρεπει να φτιαξω τον κελεσεντ.....!!! αλλα μετα θα εχω ετοιμο ετοιμο deck χωρισ την legendary του

την spell!!!

Η spell δεν ειναι απαραιτητη.Φανταζομαι λες το Soularioum.Μερικοι δεν την εχουν καν στις λιστες τους.

Το zoo λιγο πολυ παντα εχει μια θεση στα ψηλα tiers.Οποτε ειναι καλη αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2018 στις 10:01 ΜΜ, kostask91 είπε

Δε θα σου πρότεινα να το φτιάξεις το spell. Σε αντίθεση με τον keleseth που παίζει σε αρκετά deck. Καλύτερα να φτιάξεις leeroy.

Θέλω τη γνώμη σου για τις 3 φοβερές επιλογές. 

Είναι όλες τόσο καλές που δεν ξέρω ποια να διαλέξω.

jf0ttu681tv11.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Vasivouzoukos είπε

Θέλω τη γνώμη σου για τις 3 φοβερές επιλογές. 

Είναι όλες τόσο καλές που δεν ξέρω ποια να διαλέξω.

jf0ttu681tv11.jpg

Με 3 λέξεις: MY WHOLE LIFE. Κάθε φορά θα συμβεί αυτό. Και εννοείται πως αυτή την κάρτα θα την τραβάω συνέχεια σε κάθε game.

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι τα drafts της αρένας δεν είναι και τόσο τυχαία. Δε γίνεται ο kripp πχ να έχει συνέχεια desent arena deck, και γω ο καρμίρης να έχω deck για μαξ 5-6 νίκες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostask91 είπε

Με 3 λέξεις: MY WHOLE LIFE. Κάθε φορά θα συμβεί αυτό. Και εννοείται πως αυτή την κάρτα θα την τραβάω συνέχεια σε κάθε game.

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι τα drafts της αρένας δεν είναι και τόσο τυχαία. Δε γίνεται ο kripp πχ να έχει συνέχεια desent arena deck, και γω ο καρμίρης να έχω deck για μαξ 5-6 νίκες... 

Ο kripp παιζει 10 αρενες τη μερα και κανει highlight μονο αυτες που εχει πολλα wins. Average καπου στα 7-8 wins εχει που και παλι ψηλα ειναι βεβαια αλλα μην τρελενεσαι.

Τελευταια φορα που εκανα 12αρα ηταν και η τελευταια μου αρενα γιατι τα rewards ηταν ανεκδοτο για το χρονο που σπαταλησα.Κατι αχρηστες καρτες και dust , πολυ λιγο gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με ενδιαφέρει να κάνω νίκες τόσο, όσο να μη με κοροϊδεύει η blizz μες τη μάπα με decks 80% neutral κάρτες και το άλλο 20 συνήθως σκουπίδια. Δε πιστεύω ούτε στην τύχη, ούτε στην γκαντεμιά. Πιστεύω ότι επειδή δεν έχω δώσει ούτε φράγκο στη blizz, έχω κάποια μικρότερα ποσοστά, δεν εξηγείται αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LocoDiceGR#2161 - Καντε add μην ντρεπεσται..ερχεται και το quest play with a friend με τα 500 gold.

Ελα παμε...να φτασω 5κ gold.

Επεξ/σία από Balantakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

6 ώρες πριν, Balantakos είπε

LocoDiceGR#2161 - Καντε add μην ντρεπεσται..ερχεται και το quest play with a friend με τα 500 gold.

 Ελα παμε...να φτασω 5κ gold.

Παίζει τέτοιο quest?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Balantakos είπε

ναι αυριο θα το εχεις, διαβασε κανα changelog 🤣

Σορρυ. Άλλη φορά θα προσπαθήσω να διαβάσω και να προετοιμαστώ πριν ποστάρω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...