Προς το περιεχόμενο

Turbo-X Monitor 27" TX-2702HXD


Nman1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, Nman1978 είπε

τωρα πρεπει να βγηκε αυτο,αναρωτιεμαι ποιο αντιστοιχο πανελ να φοραει,

Μόνο αυτοί ξέρουν....:P ( αν ξέρουν κιόλας)
Πάντως Ελλάδα 2Κ, 144hz, 27" monitor δεν παίζει αλλού στα 300€
Αλλά εγώ πάντως  δεν θα έπαιρνα monitor Turbo-x για gaming.... πολλά ακούγονται.....
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι πράγματι φθηνότερο από ανταγωνισμό ζήτηστε από έναν πωλητή να σας κάνει επίδειξη live. Προσωπικά δεν τα έχω σε εκτίμηση αλλά δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι μπορεί να αξίζει το συγκεκριμένο μοντέλο και να είναι "καλή φουρνιά"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο σάι του αΠαίσιου λέει σε δυό μεριές ips και σε μία tn.

Μπορεί η συμφωνία με το εργοστάσιο που τους τα κόβει φασόν να είναι του στυλ:

 

--κ. Κινέζε εργοστασιάρχα θέλω 27άρι 144Hz να το σπρώξω στην Ελλάνια φυλή τώρα που ο Ψώρας είναι φυλάκη.

--κ. Απατεώνα Γεράρδε, έχω μπόλικα panels για πέταμ... έέέ για ανακύκλ.... έέέ συγνώμη μπερδεύτηκα για ''σπρώξιμο''😉, θέτε να σας βάλω ότιναναι?

  λίγα va, λίγα ips, λίγα tn και λίγα crt που θα τα ισιώσω με τη ματσόλα του υδραυλικού που μας ξεβουλώνει τα λούκια?

--μα φυσικά και θέμε κ. εργοστασιάρχα!!!! μήπως μπορούμε να σας πληρώσουμε σε κάστανα και να στείλουμε και τον Σεμπά?

--!!!!! ΤΟΝ ΣΕΜΠΑ!!!!! ΟΤΙ ΠΑΝΕΛΕΛΕ ΕΧΩ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΩ!!!

--Φχαρστω.

 

Επεξ/σία από DiaperCh@nger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

https://www.plaisio.gr/pc-perifereiaka/othones/turbo-x-monitor-27-tx-2702hxd-gaming_2849852?skr_prm=WyJhMTZmMTI5Yy0xYWFkLTQ3YWEtYjM3Zi1hOWYxYmJmNGNhNjgiLDE1OTE3MDE1NTExNDUseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

Στα 220 ευρώ το έχει τώρα και με βάζει σε σκέψεις. 220??? Πόσο χάλια μπορεί να είναι δηλαδή? Το σκέφτομαι να το βαρέσω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/6/2020 στις 3:09 ΜΜ, nikolas.stamb είπε

https://www.plaisio.gr/pc-perifereiaka/othones/turbo-x-monitor-27-tx-2702hxd-gaming_2849852?skr_prm=WyJhMTZmMTI5Yy0xYWFkLTQ3YWEtYjM3Zi1hOWYxYmJmNGNhNjgiLDE1OTE3MDE1NTExNDUseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

Στα 220 ευρώ το έχει τώρα και με βάζει σε σκέψεις. 220??? Πόσο χάλια μπορεί να είναι δηλαδή? Το σκέφτομαι να το βαρέσω.....

257 έχει αυτή: https://www.skroutz.gr/s/16600512/Samsung-CJG50.html 

Θα πάρεις τη σαβούρα για 40€ ?

Επίσης με rx580 και qhd ανάλυση δεν γ@@ κανείς ... Εκτός αν παίζεις μόνο esports fpsπου είναι Light  

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, leros2004 είπε

257 έχει αυτή: https://www.skroutz.gr/s/16600512/Samsung-CJG50.html 

Θα πάρεις τη σαβούρα για 40€ ?

Επίσης με rx580 και qhd ανάλυση δεν γ@@ κανείς ... Εκτός αν παίζεις μόνο esports fpsπου είναι Light  

Ε ναι rocket league μονο βαραω, οποτε θα κανει δουλεια μεχρι να την αλλαξω και αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τελικά την έχει πάρει κανείς την Turbo-X να μας πει καμία γνώμη; Ο @leros2004 την είπε ηδη την δικια του. Αλλά δεν την έχει δει φαντάζομαι γιατί δεν περνάει ούτε απέξω από Πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από μενα. Κάτοχος 2 από αυτά τα monitor (ένα οριζόντιο και ένα κάθετο) μπορώ να πω ότι είμαι φουλ ευχαριστημένος.Η ποιότητα του είναι αρκετά καλή και δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα .Και κάνει ότι υπόσχεται: 2κ ,144hz (με dp)  Tn panel χωρίς κανένα light bleed. Αξίζει!!!

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/8/2020 στις 10:10 ΠΜ, diaol είπε

Καλημέρα και από μενα. Κάτοχος 2 από αυτά τα monitor (ένα οριζόντιο και ένα κάθετο) μπορώ να πω ότι είμαι φουλ ευχαριστημένος.Η ποιότητα του είναι αρκετά καλή και δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα .Και κάνει ότι υπόσχεται: 2κ ,144hz (με dp)  Tn panel χωρίς κανένα light bleed. Αξίζει!!!

πρίν τι οθόνη είχες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Μόλις την παρέλαβα από black friday 200€. Η οθόνη είναι καταπληκτική. Είχαμε και εμείς τους ενδοιασμούς μας αλλά μας βγήκε. Ούτε καμμένα pixel πολύ καλά χρώματα και εύκολο μενού στα Ελληνικά. Για xbox one x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...