Προς το περιεχόμενο

Digoo Hosa alarm


crossmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Καλησπερα σε όλους, θα αγοράσω τον DIGOO DG-HAMA

εχω μια ερώτηση-απορία εχει επιλογή disarm στην οθόνη του. Αν υπάρξει παραβίαση και ο επίδοξος κλέφτης το πατήσει απενεργοποιεί τον συναγερμο (λιγο χαζη ερωτηση αλλα πρεπει να ειμαι σιγουρος )

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 342
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, 111111 είπε

ζητάει κωδικό (εφόσον έχεις ορίσει κωδικό και έχεις κλειδώσει την οθόνη)

Εμφανιζει καποιο πληκτρολογιο στην οθονη φιλε μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AKOSMAS1 είπε

Εμφανιζει καποιο πληκτρολογιο στην οθονη φιλε μου?

Αν βάλεις να κλειδώνει, τότε θα δεις ένα κλειδί κάτω δεξία. Μόλις πατήσεις οπουδήποτε στην οθόνη, γυρνάει σε πληρκτρολόγιο για να βάλεις κωδικό.

 

Πρακτικά, αυτό που δεν βρήκα να έχει σε σχέση με "συμβατικό" συναγερμό είναι να βγαίνει ο συναγερμός με κωδικό.

Ο κωδικός είναι για το κλείδωμα της οθόνης και στη συνέχεια ο αφοπλισμός του συναγερμού γίνεται χωρίς επιπλέον κωδικό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, nodas_21greek είπε

Αν βάλεις να κλειδώνει, τότε θα δεις ένα κλειδί κάτω δεξία. Μόλις πατήσεις οπουδήποτε στην οθόνη, γυρνάει σε πληρκτρολόγιο για να βάλεις κωδικό.

Πρακτικά, αυτό που δεν βρήκα να έχει σε σχέση με "συμβατικό" συναγερμό είναι να βγαίνει ο συναγερμός με κωδικό.

Ο κωδικός είναι για το κλείδωμα της οθόνης και στη συνέχεια ο αφοπλισμός του συναγερμού γίνεται χωρίς επιπλέον κωδικό.

Οκ Σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, miltgiorg είπε

Καλησπερα σας. Περιμενω να μου ερθουν 2 digoo hamb απο banggood. Ηθελα να ρωτησω αυτα μελλοντικα συνδεονται με καποια εταιρια security?

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, miltgiorg είπε

Κριμα... 😪

Το πρόβλημα ξανά επανήλθε.....οι σέρβερ της έπεσαν ή η εφαρμογή που συνεργάζεται έχει θέματα? Από χθές δεν μπορείς να τον δεις....δεν παίζει με remoteκαι φυσικά δεν περνει ειδοποιήσεις....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά κι από μένα, χάθηκε πάλι η μονάδα από την εφαρμογή κι είναι η τρίτη φορά το τελευταίο δίμηνο. Δυστυχώς νομίζεις ότι έχεις συναγερμό που θα σε ειδοποιήσει αν συμβεί κάτι αλλά δεν έχεις τίποτα. Έφυγα ταξίδι για μια βδομάδα και την τρίτη ημέρα η εφαρμογή έχασε τον συναγερμό. Δεν ξέρω υπάρχει κάποιο τμήμα υποστήριξης της εν λόγω εταιρείας η τίποτα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mondomio είπε

Γειά χαρά κι από μένα, χάθηκε πάλι η μονάδα από την εφαρμογή κι είναι η τρίτη φορά το τελευταίο δίμηνο. Δυστυχώς νομίζεις ότι έχεις συναγερμό που θα σε ειδοποιήσει αν συμβεί κάτι αλλά δεν έχεις τίποτα. Έφυγα ταξίδι για μια βδομάδα και την τρίτη ημέρα η εφαρμογή έχασε τον συναγερμό. Δεν ξέρω υπάρχει κάποιο τμήμα υποστήριξης της εν λόγω εταιρείας η τίποτα;

https://www.mydigoo.com/support.html?article_id=4

Κάνε ένα check εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, harryTG είπε

Ευχαριστώ θα τους στείλω ένα ερώτημα και ελπίζω να υπάρχει λύση ειδάλλως πρέπει πάλι να ψάχνω για νέο σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 

Γνωρίζει κάποιος να μου προτείνει μία σειρήνα ασύρματη δυνατή που να συνεργάζεται με τον DIGOO DG-HAMA (εκτός της Rosa);

Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...