Προς το περιεχόμενο

Digoo Hosa alarm


crossmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, Qashqai16 είπε

Θα μπορώ να συνδέσω τις απομακρυσμένες παγίδες στην Digoo Rosa. Κ να δουλεύουν όλα με την κεντρική μου μονάδα ;; Η θα δουλεύει μόνο η rosa με τις παγίδες;

 

Έχω πάρει κ digoo rosa και την χρησιμοποίω σαν εσωτερική σειρήνα.Αν μπορείς να μου πεις την σύνδεση τους που να δουλεύουν όλα μαζί κ με την μονάδα που έχω περάσει άλλες 3 παγίδες ..γιατί κοίταζα για αναμεταδότη αλλά δεν βγάζω άκρη.. σε ευχαριστώ πολύ... 

 

Δες το βίντεο. Ίσως σε βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 342
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας

Εδω και δυο χρόνια εχω στην κατοχη μου 2 digoo hosa, πρόσφατα αγόρασα και εναν  DIGOO DG-ZXG30 Tuya. Γνωρίζει κάποιος πως μπορω να συνδέσω το hosa στην Tuya η την smart life?  Προσπάθησα και δε μπορούσα να τα καταφέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

καλησπερα στην παρεα,εχω τον συναγερμο και ενω κανω airlink και συνδεεται με το wifi κανονικα,δεν μου το εμφανιζει στην εφαρμογη στο κινητο και λεει configuration failure.δηλαδη δεν το προσθετει.γνωριζει καποιος γιατι?μηπως επειδη τον εχω χρονια τελειωσε καποια αδεια με τον σερβερ της εταιρειας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ . Πρέπει να το διορθώσεις μέσα από την εφαρμογή. Δλδ να περάσεις σαν καινούριο άλλον συναγερμό ( να μην σβήσεις το εξαφανισμένο) . Αλλά γιατί συμβαίνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/1/2022 στις 1:03 ΠΜ, βασίλης26 είπε

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ . Πρέπει να το διορθώσεις μέσα από την εφαρμογή. Δλδ να περάσεις σαν καινούριο άλλον συναγερμό ( να μην σβήσεις το εξαφανισμένο) . Αλλά γιατί συμβαίνει αυτό;

επαψε να εμφανιζεται στην εφαρμογη απο μονο του,μπορεσες με καποια πατεντα να το διορθωσεις? πχ αν σβησω εφαρμογη και ξανα εγκατασταση,σε δυο συναγερμους μου εξαφανιστηκε στην εφαμοργη.ξαφνικα σημερα την εμφανιζει στο κινητο απο εκει που δεν την εμφανιζε στον εναν συναγερμο.

Επεξ/σία από diego-10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να ανεβάσει το APK? Έχει ένας φίλος μου τον hosa και έπειτα από reset στο κινητό πήγε να κατεβάσει την εφαρμογή και δεν είναι στο store. Κατέβασε τα APK από το σάιτ της digoo και μου ανέφερε ότι δεν λειτουργούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, mariosdemigod είπε

Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να ανεβάσει το APK? Έχει ένας φίλος μου τον hosa και έπειτα από reset στο κινητό πήγε να κατεβάσει την εφαρμογή και δεν είναι στο store. Κατέβασε τα APK από το σάιτ της digoo και μου ανέφερε ότι δεν λειτουργούν.

αυτή είναι νομίζω η τελευταία έκδοση (τουλάχιστον σε αυτή είμαι εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, nodas_21greek είπε

αυτή είναι νομίζω η τελευταία έκδοση (τουλάχιστον σε αυτή είμαι εγώ)

εχεις αντιμετωπίσει καποιο προβλημα με την εφαρμογη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, nodas_21greek είπε

αυτή είναι νομίζω η τελευταία έκδοση (τουλάχιστον σε αυτή είμαι εγώ)

Website blocked due to malware.

(Μalwarebytes το μπλοκαρει ως μη ασφαλες, ολο το σαιτ, ισως προληπτικα.
Εχετε σκαναρει το apk στο κινητο?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την εφαρμογή κατεβασμένη από παλιά από store. Αν δεν το ανέφερε ο φίλος ότι την έχουν αφαιρέσει δεν θα το είχα πάρει χαμπάρι.

Δυστυχώς δεν έχω το apk το δικό μου, για το συγκεκριμένο δεν το έχων κατεβάσει, οπότε δεν μπορώ να σου πω αν είναι 100% safe ή όχι.

Εναλλακτικά βλέπω σε αντίστοιχους συναγερμούς πλέον που προτείνουν το app tuya smart.

Μπορείς να το δοκιμάσεις επίσημα από store να δεις αν κάνει δουλειά και βλέπει μονάδα, παγίδες κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2022 στις 11:53 ΠΜ, nodas_21greek είπε

αυτή είναι νομίζω η τελευταία έκδοση (τουλάχιστον σε αυτή είμαι εγώ)

Σε ευχαριστώ πολύ, λειτούργησε άψογα. Να είσαι καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Στο iPhone, μετά το update 15.2 του iOS, σταμάτησα να λαμβάνω ειδοποιήσεις από το συναγερμό στο κινητό μέσω της εφαρμογής Easy Security.


Μήπως ο συναγερμός συνεργάζεται και με κάποια άλλη εφαρμογή για να δοκιμάσω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Meraklis87 είπε

Καλημέρα.

Στο iPhone, μετά το update 15.2 του iOS, σταμάτησα να λαμβάνω ειδοποιήσεις από το συναγερμό στο κινητό μέσω της εφαρμογής Easy Security.


Μήπως ο συναγερμός συνεργάζεται και με κάποια άλλη εφαρμογή για να δοκιμάσω;

 

Στα sites που πωλούνται αντίστοιχοι "κλώνοι" και μη, βλέπω να γράφουν στην περιγραφή app tuya smart. . Δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις, εφόσον αντιμετωπίζεις πρόβλημα.

Δεν έχω εικόνα αν λειτουργεί, αν το δοκιμάσεις και παίξει, ρίξε μια ενημέρωση κι εδώ να έχουμε εικόνα.

(Ίσως κάποιος άλλος συνφορουμίτης γνωρίζει άλλο app δοκιμασμένο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...