Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι το LG V40 πρόκειται να διαθέτει πέντε κάμερες συνολικά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οι τρεις πίσω δεν είναι και τραγικό. Όσο για τις μπροστά έτσι που είναι κάτω από το γυαλί, ούτε που φαίνονται. Αν σκεφτώ κιόλας ένα ανανεωμένο v30 ίσως και το χτυπήσω μόλις πέσει η τιμή και αν δεν βγάλει θέματα. Από την LG πρέπει να είσαι έτοιμος για τα καλύτερα, αλλά και για τα χειρότερα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάνετε όλοι σας σαν ανώριμα παιδάκια με το που βλέπετε κάτι για lg , αν το έκανε τίποτα samsung θα σας τρέχαν τα σάλια. οι 2 μπροστά δεν είναι κάτι νέο όπως στο lg v10 είναι και οι 2 πολύ χρήσιμες τώρα στις 3 πίσω η κάθε μια θα έχει διαφορετική λειτουργιά όποτε που είναι το κακό αντί να θαυμάζεται μια εταιρία πρωτοπόρα την κραζεται, άντε πάρτε xiaomi samsung και iphone επειδη ειναι της μοδας 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, GrigorisNikolas είπε

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάνετε όλοι σας σαν ανώριμα παιδάκια με το που βλέπετε κάτι για lg , αν το έκανε τίποτα samsung θα σας τρέχαν τα σάλια. οι 2 μπροστά δεν είναι κάτι νέο όπως στο lg v10 είναι και οι 2 πολύ χρήσιμες τώρα στις 3 πίσω η κάθε μια θα έχει διαφορετική λειτουργιά όποτε που είναι το κακό αντί να θαυμάζεται μια εταιρία πρωτοπόρα την κραζεται, άντε πάρτε xiaomi samsung και iphone επειδη ειναι της μοδας 

 

Απλα γιατι η LG εχασε την καλη της φημη στα ακριβα της κινητα. Λογω σοβαρων κατασκευαστικων λαθων. Οι χαμηλες σειρες ειναι μια χαρα.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Το ότι το V30 είναι κινητάρα δεν το αμφισβητεί κάνεις... το ότι η LG κατέστρεψε το όνομά της στην πιάτσα, θα έπρεπε να σε ανησυχεί περισσότερο... άσε που ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη σε μια τόσο κουρασμένη αγορά...

Δεν διαφωνώ . για την ακριβεια ακριβος οπως τα λες ειναι.  Το V30 ομως μεμονομενα ειναι μεσα στα αξια κινητα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 3 φακοί είναι απόλυτα φυσιολογικό και χρήσιμο, κι αν δεν ξέρετε γιατί να μην κάνετε σαν μικρά παιδιά που δεν ξέρουν τι λένε. 

 

Δεν είναι 3 ίδιοι φακοί. Κλασσικά ο ένας θα είναι super wide ο άλλος κανονικός κι ο άλλος είτε μαυρόασπρος για να συνδυάζεται με τον κύριο για καλύτερες νυχτερινές λήψεις, ή σε άλλα mm και θα είναι για πορτραίτα .

 

Για το αστείο με τη Light camera με τους 16 φακούς, μακάρι να μπορούσα να την αγοράσω. Ψάξτε το λίγο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Το ότι το V30 είναι κινητάρα δεν το αμφισβητεί κάνεις... το ότι η LG κατέστρεψε το όνομά της στην πιάτσα, θα έπρεπε να σε ανησυχεί περισσότερο... άσε που ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη σε μια τόσο κουρασμένη αγορά...

Μπορει ενα κουκος να μην φερνει την ανοιξη, αλλα αρκει μια βροχη για να καταστρεψει ενα καλοκαιρι...

 

Κινηταρα θα ειναι οπως και ολα τα προυγουμενα και επομενα...

 

Forca LG

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Το ότι το V30 είναι κινητάρα δεν το αμφισβητεί κάνεις... το ότι η LG κατέστρεψε το όνομά της στην πιάτσα, θα έπρεπε να σε ανησυχεί περισσότερο... άσε που ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη σε μια τόσο κουρασμένη αγορά...

Μπορει ενα κουκος να μην φερνει την ανοιξη, αλλα αρκει μια βροχη για να καταστρεψει ενα καλοκαιρι...

 

Κινηταρα θα ειναι οπως και ολα τα προυγουμενα και επομενα...

 

Forca LG

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Το ότι το V30 είναι κινητάρα δεν το αμφισβητεί κάνεις... το ότι η LG κατέστρεψε το όνομά της στην πιάτσα, θα έπρεπε να σε ανησυχεί περισσότερο... άσε που ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη σε μια τόσο κουρασμένη αγορά...

Μπορει ενα κουκος να μην φερνει την ανοιξη, αλλα αρκει μια βροχη για να καταστρεψει ενα καλοκαιρι...

 

Κινηταρα θα ειναι οπως και ολα τα προυγουμενα και επομενα...

 

Forca LG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, QuitLife είπε

 

Απλα γιατι η LG εχασε την καλη της φημη στα ακριβα της κινητα. Λογω σοβαρων κατασκευαστικων λαθων. Οι χαμηλες σειρες ειναι μια χαρα.

 

Δλδ η Xiaomi . Samsung και Apple ειναι αξιοπιστες ; Σοβαρα τωρα ;  Ρε παιδια δεν ειμαι η Ντορι απο το Νεμο ημαρτον ακομα δεν ξεχασα τις εκρήξεις τα λυγισμενα κινητα και τις καμερες. 

Ας λεμε τα πραγματα οπως ειναι  Xiaomi   η μοδα των φτωχων επαναστατών και Samsung Apple η μοδα των οικονομικα ανετων. 

Και ειμουν και θα ειμαι  κάτοχος και Samsung και xiaomi.  Αλλα δεν σβήνω ολες τις άλλες. Το κινητο με νιαζει οχι η μαρκα ... Αν το κινητο ειναι οκ τοτε κανενα προβλημα.

Επεξ/σία από Agony
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geoeva01 είπε

Λουκουμι η lg βγαζει ωραια κινητα και επειδη εχει κανει ζημια στο ονομα της ελπιζω να το δινει σε καλη τιμη σαν το g6

Δλσ για να δωσει πχ η Samsung σε καλη τιμη ενα κινητο πρεπει να σκασει ατομικη βομβα ; δεν φτανουν οι μικρο εκρηξεις ;  Η LG εχει κακο μάρκετινγκ αυτο ειναι ολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Agony είπε

Δλδ η Xiaomi . Samsung και Apple ειναι αξιοπιστες ; Σοβαρα τωρα ;  Ρε παιδια δεν ειμαι η Ντορι απο το Νεμο ημαρτον ακομα δεν ξεχασα τις εκρήξεις τα λυγισμενα κινητα και τις καμερες. 

Ας λεμε τα πραγματα οπως ειναι  Xiaomi   η μοδα των φτωχων επαναστατών και Samsung Apple η μοδα των οικονομικα ανετων. 

Και ειμουν και θα ειμαι  κάτοχος και Samsung και xiaomi.  Αλλα δεν σβήνω ολες τις άλλες. Το κινητο με νιαζει οχι η μαρκα ... Αν το κινητο ειναι οκ τοτε κανενα προβλημα.

Δεν ξερω φιλε μου τι λες, εγω ξερω τι εχω παθει με LG 3 (ραγισε ο σκελετος δυο φορες στα πλαγια, οπως πολλα LG3. Και μου το αντικατεστησαν). Μετα τα LG 4 με τα bootloop στα καλα-καθουμενα και με τις οθονες με ghost.

Αν και δεν εχω δει (εγω) καμερα καλυτερη απο το LG G4, δεν θα ξαναπαρω για καιρο LG. Οτι και να λενε και να γραφουν. Επισης να πω οτι το service της ηταν ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΟ.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...