Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι το LG V40 πρόκειται να διαθέτει πέντε κάμερες συνολικά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Και εκεί που κάθομαι και πινω τον καφέ μου,  περνάει το "θέμα" απο μπροστά....... Αρπάζω το "έξυπνο" με τις 32 κάμερες να ουμε και τσαααααακκκκκ τραβάω το πλάνο το αιώνιο..... "

 

Α ρε Χαρυ Κλυνν..... Πόσο μπροστά σκεφτόσουν.........

 

Μπουαχαχαχα

 

Πεθαίνω για την στιγμη,  να ακούω που θα προσπαθεί κάποιος να το περιγράψει σε φιλο του και θα του λεει για την ανωτερότητα των 5 καμερών......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το τέρας αξιοπιστίας που ακούει στο όνομα G2 η LG έχασε πολύ κόσμο από το κακό μάρκετινγκ και από κατασκευαστικά λάθη. Για να δούμε αυτό τι θα λέει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Agony είπε

Το V30 ηταν το μονο κινητο που εχει με μικρα bezzel. Αδιαβροχο . military shock aprove. Gorila 5 . το καλυτερο dac στο κοσμο ess. Καλη μπαταρια . hdr10 οθονη . ελαφρυ. Jack . wide camera.

Για πείτε μου λοιπον ποιο αλλο κινητό τα εχει ολα αυτα ;

Το μονο που δεν εχει ειναι μια σωστη προώθηση.

Μάλλον ειναι για ανθρωπους που δεν κοιτάνε το ονομα σε ενα κινητο αλλά τα προσοντα και φαινεται ειναι λίγοι.

Για βρες μου ενα κινητο με αλλα αυτα τα χαρακτηριστικά που εχει το v30 και να μην λείπει εστο ενα και παω πάσο. 

ωραία τα λες εσυ, καλα και χρυσα ολα αυτα που εχει το κινητο, ξερεις ομως ποιο χαρακτηριστικο λειπει απτα κινητα της? Η αξιοπιστία. Η εμπειρια μου με την lg σταματισε στο g3(2 καμενες πλακετες παρακαλω) .το κακο ειναι οτι η κωλοτουμπα της συνεχιστηκε και στα μετέπειτα μοντελα. Τι να το κανεις το υπερτουμπανο κινητο οταν αυριο δεν ξερεις αν θα λειτουργει? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το παλεύει ακόμη η αλήθεια είναι. Με τόση μαυρίλα στο νετ με τα προβληματικά κινητά της χλωμό το βλέπω να πουλήσει και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, QuitLife είπε

Δεν ξερω φιλε μου τι λες, εγω ξερω τι εχω παθει με LG 3 (ραγισε ο σκελετος δυο φορες στα πλαγια, οπως πολλα LG3. Και μου το αντικατεστησαν). Μετα τα LG 4 με τα bootloop στα καλα-καθουμενα και με τις οθονες με ghost.

Αν και δεν εχω δει (εγω) καμερα καλυτερη απο το LG G4, δεν θα ξαναπαρω για καιρο LG. Οτι και να λενε και να γραφουν. Επισης να πω οτι το service της ηταν ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΟ.

Εμενα το αναποδο συνεβη lg l series G series και V δεν μου έχουν παθει κατι. Τα Samsung τα τελευταία 6 χρονια που τα λατρευα ολο και κατι θα πάθαιναν . ομως οκ το σερβις. Για το σερβις τις LG εχω ακουσει τα χειρότερα. Αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όλο concept με τις πολλές κάμερες δεν μου αρέσει εν γένει, πολυπλοκότητα, κόστος, γενικά υπερβολή. Από εκεί και πέρα μπορώ να δεχτώ ακόμη και τρεις πίσω κάμερες από την LG, αρκεί η μία να είναι πάντα η wide, δεν φανταζόμουν ότι θα την χρησιμοποιούσα τόσο πολύ. Όσο για μπροστά, διαφωνώ κάθετα με την δεύτερη, αρχίζουν και το χάνουν πλέον. Παρόλα αυτά, όσο η LG βάζει Quad DAC, θα με έχει πελάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, mariosCS είπε

Οι 3 φακοί είναι απόλυτα φυσιολογικό και χρήσιμο, κι αν δεν ξέρετε γιατί να μην κάνετε σαν μικρά παιδιά που δεν ξέρουν τι λένε. 

Δεν είναι 3 ίδιοι φακοί. Κλασσικά ο ένας θα είναι super wide ο άλλος κανονικός κι ο άλλος είτε μαυρόασπρος για να συνδυάζεται με τον κύριο για καλύτερες νυχτερινές λήψεις, ή σε άλλα mm και θα είναι για πορτραίτα .

Για το αστείο με τη Light camera με τους 16 φακούς, μακάρι να μπορούσα να την αγοράσω. Ψάξτε το λίγο.

Δεν ήταν ειρωνικό το post σχετικά με τη Light camera. Τα αποτελέσματά της είναι εντυπωσιακά καθώς όλες μαζί οι κάμερες συνεργάζονται με το καλοφτιαγμένο software άριστα.

Ναι η LG έχει χάσει τη φήμη της αλλά συνεχίζω να πιστεύω τη σειρά V.

Σημειωτέον πως συνεχίζει να βρίσκεται στα χέρια μου ένα LG G3 εδώ και τρία χρόνια με άπειρες πτώσεις χωρίς θήκη και αξιοπρεπέστατη εμπειρία χρήσης με custom rom βέβαια. Δεν είμαι σε καμία περίπτωση fan της εταιρίας ούτε είχα στο παρελθόν άλλη συσκευή της. Η σειρά V πιστεύω πως είναι κορυφαία.

Επεξ/σία από anapospastos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εδώ μία leaked έκδοση του επερχόμενου iPhone XXX που στην απλή του έκδοση θα έχει 40+ κάμερες

 

iphonexxx.jpg

Επεξ/σία από Paladin-}LoA{-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...