Προς το περιεχόμενο

Ηχείο BlueTooth LG PH1 19.90 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα ένα κι εγώ από κωτσο με τηλεφωνική παραγγελία και παραλαβή από το κατάστημα σε 3-4 μέρες

Παίζει να φάμε κανένα άκυρο? Γιατί δεν εχω παρει email η κάποια επιβεβαίωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, slk200gr είπε

23,89 ο ενας 26,90 ο αλλος συνολο 3,01 διαφορα,με τριχες ασχολουμαστε ,ειπαμε κριση αλλα μην το ξεφτυλιζουμε κιολας

Θα διαφωνήσω κάθετα μαζί σου καθώς στα 19,90 ευρώ σε Κωτσόβολο και Mediamarkt μπορούν οι περισσότεροι να πάνε να το πάρουν από το κατάστημα που είναι κοντά τους (υπάρχουν πολλά καταστήματα σε όλη την Ελλάδα) ή να το παραγγείλουν για να έρθει στο κατάστημα της περιοχής τους, σε περίπτωση που δεν είναι διαθέσιμο (όπως έκανα εγώ στο mediamarkt επειδή δεν ήταν διαθέσιμο στην Αργυρούπολη και θα το έχω σε 2-3 μέρες).

Όλα τα άλλα skroutzoμαγαζα έχουν μεταφορικά + αντικαταβολή ή μόνο μεταφορικά αν πληρώσεις εξ αρχής με κάρτα ή κάνεις κατάθεση. 

Το κόστος των μεταφορικών είναι στην λιγότερη 3 ευρώ ενώ με την αντικαταβολή ανεβαίνει ακόμα παραπάνω.

Άρα μιλάμε στην καλύτερη για +3 ευρώ στα 23 = 26 ευρώ η αμέσως επόμενη ενώ μαζί με την αντικαταβολή πάμε στα 28 ευρώ η αμέσως επόμενη.

Που δεν βλέπεις την προσφορά; -6 ευρώ στα 26 είναι πάνω από 20% κάτω ενώ -8 ευρώ στα 28 είναι 30% κάτω.  :) 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Πήρα ένα κι εγώ από κωτσο με τηλεφωνική παραγγελία και παραλαβή από το κατάστημα σε 3-4 μέρες

Παίζει να φάμε κανένα άκυρο? Γιατί δεν εχω παρει email η κάποια επιβεβαίωση .

Γιατί να φας άκυρο, εφόσον έκανες παραγγελία θα στο φέρουν στο κατάστημα επιλογής σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Γιατί να φας άκυρο, εφόσον έκανες παραγγελία θα στο φέρουν στο κατάστημα επιλογής σου. 

Δεν έχω κάνει τηλεφωνική παραγγελία ξανά φιλε χωρίς να παρω κάποια ειδοποίηση κ επειδή εδώ μέσα είναι τσακάλια κ θα στοκαρουν τις αποθήκες τους λεω μην βγει out of stock κ φάω άκυρο! Χαχαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Δεν έχω κάνει τηλεφωνική παραγγελία ξανά φιλε χωρίς να παρω κάποια ειδοποίηση κ επειδή εδώ μέσα είναι τσακάλια κ θα στοκαρουν τις αποθήκες τους λεω μην βγει out of stock κ φάω άκυρο! Χαχαχα 

Σου έδωσαν κάποια άλλη πληροφορία στην τηλεφωνική παραγγελία; π.χ έναν αριθμό; Δεν έχω κάνει ποτέ τηλεφωνική από Kotso.

Αν έχεις αμφιβολίες που δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος, ακύρωσε την τηλεφωνική και παρήγγειλε το από Mediamarkt online στο κατάστημα επιλογής σου. Σου δίνει αυτή τη δυνατότητα το MM σε περίπτωση που δεν είναι διαθέσιμο εκεί που θέλεις.

'Ετσι έκανα χτες εγώ και με πήραν σήμερα το πρωί και μου είπαν ότι θα το έχω σε 2-3 μέρες (προφανώς το κάνουν και για επιβεβαίωση σε περίπτωση που το μετάνιωσες καθώς δεν μου έχει ξανασυμβεί σε άλλο κατάστημα αυτό).

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωτσο εχω στα 3 χιλιόμετρα από το σπίτι μου ,ενω ΜΜ στην πιο κοντινή πολη απο εμενα στα 30 χλμ περιπου ,γι αυτο και το εκανα ετσι.

Ωστοσο μου έδωσαν έναν κωδικό για να πάω στο ταμείο, οπότε προφανώς έχεις δίκιο όπως το θέτεις!

Τέλος πάντων θα δείξει ,δεν νομίζω να με κρεμάσουν . Άμα ήταν κάνα Mac θα τρώγαμε άκυρο,  τώρα δεν νομίζω! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκλεισα στον κωτσο από το ιντερνετ για παραλαβή από κατάστημα, στο Χαλάνδρι το έδειχνε διαθέσιμο αλλά πήρα τηλ κ τελικά ήταν εκθεσιακό .Εφοσον έκανα παραγγελία κ υπάρχει stock αλλού γτ δεν το φέρνουν απλά στο μαγαζί που το παρήγγειλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Atallos1 είπε

Εγώ έκλεισα στον κωτσο από το ιντερνετ για παραλαβή από κατάστημα, στο Χαλάνδρι το έδειχνε διαθέσιμο αλλά πήρα τηλ κ τελικά ήταν εκθεσιακό .Εφοσον έκανα παραγγελία κ υπάρχει stock αλλού γτ δεν το φέρνουν απλά στο μαγαζί που το παρήγγειλα?

Αυτό που γίνεται στο MM online δεν μπορεί να γίνει στον Κωτσο, δεν σου δίνει την επιλογή.

Στο MM αν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο κατάστημα ενδιαφέροντος σε αφήνει το σύστημα κατά την παραγγελία online (εφόσον το προϊόν είναι διαθέσιμο) να το παραγγείλεις για να έρθει στο κατάστημα ενδιαφέροντος (σου στέλνουν e-mail όταν έρθει για να παραλάβεις όπως ακριβώς συμβαίνει και στο Public αλλά και στο Πλαίσιο).

Στον Κώτσο μόνο να το "δεσμεύσεις" μπορείς αν υπάρχει διαθέσιμο στο κατάστημα ενδιαφέροντος και φυσικά μπορείς να πας να το πάρεις και την ίδια στιγμή αν θέλεις. Μόνο τηλεφωνικά μετά μπορείς να παραγγείλεις να σου έρθει στο κατάστημα ενδιαφέροντος που δεν έχει διαθεσιμότητα ή παράδοση στο σπίτι με επιπλέον έξοδα. ;) 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, lm555 είπε

Συγκριτικά με το jbl go https://www.skroutz.gr/s/6272326/JBL-Go.html τι λέει; 

Οπως βλεπω εχει πιο σωστο και γεματο ηχο. Λογικο λογω σχηματος. Ειναι και πιο ομορφο. Αλλα το jbl ειναι πιο φορητο. Μπαινει παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κοτσος ΠΟΤΕ (τουλαχιστον στην δικια μου την περιπτωση) δεν μου μετεφερε προιοντα απο καποιο αλλο καταστημα στο καταστημα της πολης μου (Σερρες). Και εχω δοκιμασει πολλες φορες και με διαφορετικους τροπους. Το ΜΜ οταν κανανε το ξεστοκαρισμα πριν απο 1-2 μηνες που τους ρωτησα μου ειπαν οτι για να γινει μεταφορα απο ενα αλλο καταστημα σε καταστημα της Θεσ/νικης (που ειναι τα κοντινοτερα σε μενα) θα επρεπε να πληρωσω μεταφορικα τα οποια τα υπολογιζανε στα 20 ευρω!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...