Προς το περιεχόμενο

Ηχείο BlueTooth LG PH1 19.90 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

Παρέλαβα χθες βράδυ το εν λόγω ηχειακι 

Άψογο απ όλες της απόψεις.  Σε αυτά τα χρήματα δεν μπορείς να ζητήσεις τίποτα περισσότερο πιστεύω.

Έχω ακούσει σε αυτό το εύρος τιμής αρκετά,  no name κ επώνυμα. 

Το θεωρώ vfm, ευχαριστούμε πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

17 λεπτά πριν, fou είπε

Καλημερα. Αναμεσα σ' αυτο οτυ θεματος, στο Mediarange και αυτο το JVC ποιο θα προτεινατε;

Δεν είμαι γνώστης στο αντικείμενο γιατί πρώτη φορά πήρα φορητό ηχείο ωστόσο ειδικά αυτό το jvc φαίνεται πολύ καλό

Αδιάβροχο, σχετικά μικρό μέγεθος για φορητότητα, nfc, audio jack ,bt και πάνω απ όλα μάρκα που είναι Χρόνια "γνωστής" στον ήχο. 

Αν κάποιος το έχει θα ήθελα την άποψή του γιατί απο εκεί που δεν είχα κανέναν μάλλον θα το πάρω κι αυτό κ θα έχω δύο! Χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογικα θα το παρω το JVC το απογευμα, αλλα δεν νομιζω οτι μπορω να εχω αποψη. Εχω 2-3 ηχειακια απο παλιοτερα αλλα πολυ κατωερης ποιοτητας. Δεν εχω μετρο συγκρισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, fou είπε

Καλημερα. Αναμεσα σ' αυτο οτυ θεματος, στο Mediarange και αυτο το JVC ποιο θα προτεινατε;

Αν θες 2.0 και ραδιόφωνο το Mediarange, αν θες 2.0 (ψιλο) αδιάβροχο το JVC (κατά τ' άλλα είναι τα ίδια), αυτό του θέματος είναι σε άλλη κατηγορία (1.0 κλπ)...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν έχω ακούσει το συγκεκριμένο JVC άλλα μιας και τυχαίνει να έχω ακούσει έναν αξιοσέβαστο αριθμό ηχείων (και να έχω στην κατοχή μου επίσης αρκετά), την "καθαρότητα" του ήχου του LG σε αυτή την κατηγορία δεν την έχω βρει αλλού. Υπάρχουν φθηνότερα με περισσότερη ένταση και μπάσο αλλα το PH1 το απολαμβάνω περισσότερο προσωπικά, γι'αυτό και είναι αυτό που χρησιμοποιώ στην καθημερινότητα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...