Προς το περιεχόμενο

Internet Θεσσαλονικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, nikolas.stamb είπε

Καταλαβαίνεις ότι αν ισχύει, είναι τρομερή τιμή! Βέβαια δεν γνωρίζω ποια ακριβώς θα είναι τα αρνητικά της κεραίας. Ίσως αν γνωρίζει κανεις να μας διαφωτίσει.

Ας περιμένουμε να δούμε, μου είπαν οτι η εκπτωση θα συνεχιστεί και αυτή την εβδομάδα.
Με τρομάζει λιγο που είναι αγνωστη σαν εταιρία και δεν έρω αν αξίζει να γίνει συμβόλαιο για 1 χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, theo93 είπε

Ας περιμένουμε να δούμε, μου είπαν οτι η εκπτωση θα συνεχιστεί και αυτή την εβδομάδα.
Με τρομάζει λιγο που είναι αγνωστη σαν εταιρία και δεν έρω αν αξίζει να γίνει συμβόλαιο για 1 χρόνο.

Κάνεις τότε το άλλο 30/30 15,90€ χωρίς συμβόλαιο αρχικά, και μετα από κάνα δύο μήνες βλέπεις... Αν δεν είχα ακόμα ένα χρόνο συμβόλαιο με τον ΟΤΕ, θα είχα κάνει ήδη αίτηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nikolas.stamb είπε

Κάνεις τότε το άλλο 30/30 15,90€ χωρίς συμβόλαιο αρχικά, και μετα από κάνα δύο μήνες βλέπεις... Αν δεν είχα ακόμα ένα χρόνο συμβόλαιο με τον ΟΤΕ, θα είχα κάνει ήδη αίτηση...

Ναι απλά το θέμα είναι ότι τους έχω πάρει 2 φορές τηλέφωνο μέσα σε ένα μηνα και μου έχουν πει αφού τους είπα διεύθυνση ότι δεν υπάρχει ακόμα διαθεσιμοτητα!

Και τους λέω και γιατί τοτε στο site σας λέτε ότι έχετε; Για να παίρνετε στοιχεία; Μου λέει όχι... και ξέρετε... έχουμε πολλή γρήγορη ανάπτυξη στην κάλυψη δικτύου κλπ.

Φυσικά δεν θα τους προτιμήσω γιατί αν από την αρχή προσπαθούν με ψέματα και ψευδή διαφήμιση να κερδίσουν στοιχεία και πελάτες κλπ εμένα μου κακοφαινεται πάρα πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vins είπε

Ναι απλά το θέμα είναι ότι τους έχω πάρει 2 φορές τηλέφωνο μέσα σε ένα μηνα και μου έχουν πει αφού τους είπα διεύθυνση ότι δεν υπάρχει ακόμα διαθεσιμοτητα!

Και τους λέω και γιατί τοτε στο site σας λέτε ότι έχετε; Για να παίρνετε στοιχεία; Μου λέει όχι... και ξέρετε... έχουμε πολλή γρήγορη ανάπτυξη στην κάλυψη δικτύου κλπ.

Φυσικά δεν θα τους προτιμήσω γιατί αν από την αρχή προσπαθούν με ψέματα και ψευδή διαφήμιση να κερδίσουν στοιχεία και πελάτες κλπ εμένα μου κακοφαινεται πάρα πολύ!

Σε ποιά περιοχή είσαι περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vins είπε

Ναι απλά το θέμα είναι ότι τους έχω πάρει 2 φορές τηλέφωνο μέσα σε ένα μηνα και μου έχουν πει αφού τους είπα διεύθυνση ότι δεν υπάρχει ακόμα διαθεσιμοτητα!

Και τους λέω και γιατί τοτε στο site σας λέτε ότι έχετε; Για να παίρνετε στοιχεία; Μου λέει όχι... και ξέρετε... έχουμε πολλή γρήγορη ανάπτυξη στην κάλυψη δικτύου κλπ.

Φυσικά δεν θα τους προτιμήσω γιατί αν από την αρχή προσπαθούν με ψέματα και ψευδή διαφήμιση να κερδίσουν στοιχεία και πελάτες κλπ εμένα μου κακοφαινεται πάρα πολύ!

Άρα όντως βρωμάει η δουλειά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vins είπε

Ευζωνων

Ειναι και κέντρο, οπότε εγώ που μένω πιο ανατολικά δεν θα έχω ελπιδα :P
Θα πάρω ένα τηλ όμως γιατι φαίνεται καλή τιμή αν και μου κλωτσάει λίγο το 60ρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, theo93 είπε

Ειναι και κέντρο, οπότε εγώ που μένω πιο ανατολικά δεν θα έχω ελπιδα :P
Θα πάρω ένα τηλ όμως γιατι φαίνεται καλή τιμή αν και μου κλωτσάει λίγο το 60ρι.

Εσύ δες HCN, θα έχεις λογικά κατά κει!

Εγώ που δεν είμαι ούτε κέντρο ούτε ανατολικά αλλά ενδιάμεσα τι να πω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vins είπε

Εσύ δες HCN, θα έχεις λογικά κατά κει!

Εγώ που δεν είμαι ούτε κέντρο ούτε ανατολικά αλλά ενδιάμεσα τι να πω;

Δεν είναι και πολύ οικονομικοί είναι η αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, theo93 είπε

Το περίεργο είναι πως δεν σε συνδέουν με δίκτυο του οτε αλλα με κεραία.

Το νου σας μόνο γιατί υπήρχε εταιρία στη Θεσσαλονίκη που έπαιρνε τα τέλη ενεργοποίησης αλλά δεν έκανε ποτέ τη σύνδεση.

Επίσης, όποιος ξέρει από ασύρματα καταλαβαίνει ότι εταιρία που δινει 50/50 με 16 το μηνα μπαίνει μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jpater είπε

Το νου σας μόνο γιατί υπήρχε εταιρία στη Θεσσαλονίκη που έπαιρνε τα τέλη ενεργοποίησης αλλά δεν έκανε ποτέ τη σύνδεση.

Επίσης, όποιος ξέρει από ασύρματα καταλαβαίνει ότι εταιρία που δινει 50/50 με 16 το μηνα μπαίνει μέσα

Δεν αξίζει το ρίσκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2018 στις 6:06 ΜΜ, jpater είπε

Το νου σας μόνο γιατί υπήρχε εταιρία στη Θεσσαλονίκη που έπαιρνε τα τέλη ενεργοποίησης αλλά δεν έκανε ποτέ τη σύνδεση.

Επίσης, όποιος ξέρει από ασύρματα καταλαβαίνει ότι εταιρία που δινει 50/50 με 16 το μηνα μπαίνει μέσα

Για το Χαράμπαλο λες ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, jpater είπε

Φυσικά 😁

Top....Χαράλαμπος

Διάσημος βλέπω!!!

Στο παρελθόν που τον είχα πάρει λες και μιλούσα με το Φουσεκη στη φάρσα με το υποβρύχιο με μιλούσε! Χαχαχαχχαχα! Λέω άστο φίλε καλά να εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...