Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια,ειδα αυτο το pc στον κωτσο https://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/desktops-mac-all-in-one/175468-quest-g4400/8gb/120gb-w10#homepage .τι λετε αξιζει η να παω σε refurbished pc σε ιδια λεφτα

,δεν ξερω πολλα απο υπολογιστες σε δυνατοτητες(τα φωτα σας)ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, alucard82 είπε

καλησπερα παιδια,ειδα αυτο το pc στον κωτσο https://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/desktops-mac-all-in-one/175468-quest-g4400/8gb/120gb-w10#homepage .τι λετε αξιζει η να παω σε refurbished pc σε ιδια λεφτα

,δεν ξερω πολλα απο υπολογιστες σε δυνατοτητες(τα φωτα σας)ευχαριστω

Για ΠΟΛΥ απλη χρηση ειναι οκ

παλι καλα που εχει ssd.

βεβαια δεν λεει τι ssd εχει

ουτε τι τροφοδοτικο εχει.

αυτο θα ηταν καλο μηχανημα για καμια επιχειρηση, μιας και εχει μαζι στη τιμη τα win10

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Deusnova είπε

Παρέλαβε κανεις την Samsung UE48H6200 στα 149 ή μουφα η προσφορα?

Πως τις ξεθάβετε αυτές τις προσφορές; Εγώ κοιτάζοντας στο Site του Κωτσόβολου δεν βρήκα κάτι άξιο αναφοράς, τουλάχιστον όχι τόσο κραυγαλέο.

Αν δεν πάει να την πάρει κανείς, θα πάω εγώ. Αλλα πείτε το απο τώρα, μην ταλαιπωρηθώ άδικα, οδηγήσω 2 ώρες και φτάνοντας εκεί δω κανέναν να την κουβαλάει στο αυτοκίνητο! 🤣

Επεξ/σία από teoChnologist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, teoChnologist είπε

Πως τις ξεθάβετε αυτές τις προσφορές; Εγώ κοιτάζοντας στο Site του Κωτσόβολου δεν βρήκα κάτι άξιο αναφοράς, τουλάχιστον όχι τόσο κραυγαλέο.

Αν δεν πάρει να την πάρει κανείς, θα πάω εγώ. Αλλα πείτε το απο τώρα, μην ταλαιπωρηθώ άδικα, οδηγήσω 2 ώρες και φτάνοντας εκεί δω κανέναν να την κουβαλάει στο αυτοκίνητο! 🤣

Αν τη βρεις σου πληρώνω εγω τις βενζινες μεχρι τον πυργο 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα, έφαγα όλη τη συζήτηση στη μούρη και όπλισα την κάρτα αλλα με αφήσατε έτσι...τίποτα για μας.

3 λεπτά πριν, Deusnova είπε

Αν τη βρεις σου πληρώνω εγω τις βενζινες μεχρι τον πυργο 😃

Ε....τώρα δεν μιλάς σωστά! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Deusnova είπε

Αν τη βρεις σου πληρώνω εγω τις βενζινες μεχρι τον πυργο 😃

Καλοκαιρι ειναι, να παρεις και μαγιο. Τηλεοραση δεν θα βρεις να κανεις ενα μπανιο τουλαχιστον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cynic είπε

"Εμπειρία" πριν απο περιπου μια ωρα με καταστηματα Ιλιον και Περιστερι για το 2DS...Αρχικα παω στο Ιλιον, ειχε σε βιτρινα 2 με την τιμη  οντως στα 40ε..Προηγούνταν ενα παιδι οπου πηρε το 1 λοιπον..Ζηταω το 2ο, μου λεει ειναι κρατημενο απο πελατη.Του αναφερω οτι εφοσον τρεχει η προσφορα δεν γινεται κρατηση τηλεφωνικα κλπ απο οσο ξερω.Συμφωνει αλλα μου λεει το εχει παραγγείλει αλλη μερα με κανονική τιμη.Τσεκαρει το συστημα και μου δειχνει οτι υπαρχει 1 κομματι στο καταστημα του Περιστεριου που βρισκεται στο 1,5χλμ περιπου απο εκει.Φεύγοντας αγοράζω ενα Street Fighter 2 για Switch το οποιο ειχε τιμη 5ε απο 10ε..Μετα απο 10 λεπτα (το πολυ) ειμαι λοιπον στο καταστημα του Περιστεριου.Ρωταω τον υπαλληλο να μου πει που ειναι τα 2ds, μου τα δειχνει ευχαριστως, εχει 3 κομματια σε καλαθι κανονικα.Πιανω ενα και ξεκιναω για ταμειο λοιπον...με ενημερωνει φευγοντας οτι η τιμη του ειναι 99ε..Του απανταω λοιπον οτι τρεχει σημερα προσφορα για 40ε...Μου ζηταει το μηχανημα λοιπον απο τα χερια, του το δινω.Το παει σε εναν αλλο υπαλληλο και τον ρωταει αν ξερει κατι για την προσφορα.Του λεει λοιπον ο 2ος, οτι τρεχει η προσφορα αλλα τα μηχανηματα αυτα ειναι κρατημενα απο πελατες (Χωρίς να κοιτάξουν σε υπολογιστή καν , να τονισω).Μιλαμε για 3 τεμάχια  και παλι...και τα 3 κρατημενα λοιπον στην τιμη των 100ε το 1 σε "προηγουμενη μερα".Τους εξηγω οτι ερχομαι απο το καταστημα του Ιλιου, όπου με ενημέρωσε υπαλληλος οτι υπάρχει στις αποθηκες τους 1 κομματι. Τους δειχνω μαλιστα και την αποδειξη οτι μιλαμε για λιγοτερο απο 10 λεπτα απο το ενα μαγαζι στο αλλο.Καμια απαντηση.Τους λεω λοιπον να μου κρατησουν ενα κομματι στη σημερινη τιμη, μου απαντανε οτι δε γινεται. Ζηταω υπευθυνο με στελνουν στο ταμειο στο ισογειο.Λεω κι εκει παλι την ιστορια, ψαχνει η υπαλληλος στο συστημα (και καλα) και λεει οτι οντως ειναι κρατημενα ολα τα 2ds..Ζηταω να δω τις κρατησεις , με ενημερωνουν οτι δε γινεται.Τους ρωτάω λοιπον πως γινεται να εχουν προϊοντα κρατημενα για πελατες και αυτα να μη βρισκονται σε καποιον αλλον χωρο, ντουλαπι κλπ οπως κανει ας πουμε το Public...Καμια απαντηση και σε αυτο.Βγαινω απο το καταστημα, καλω στα κεντρικα, ο καθενας με εκανε transfer στο "καταλληλο" τμημα για περιπου 15λεπτα μαζι με την αναμονη στις γραμμες...Αναφερω την ιστορια αλλες 3 φορες λοιπον στον καθενα τους , με συνδέουν τελικά με την εξυπηρετήση πελατων κι απο εκει πανε να με συνδέσουν με το τμημα παραπόνων..Όπου και παράτησα την ολη προσπάθεια με επομενη αναμονή κλπ..

Ηθικό δίδαγμα...Προσφορές κραχτες με τους υπαλληλους να κανουν κουμαντο και να κρίνουν αν θελουν να πουλησουν κατι τελικα.

Έπρεπε απο την αρχη να παρω το μηχανημα και να παω στο ταμειο ξεκαθαρα.Εκει θα βλεπαμε αν θα δεχοντουσαν τα λεφτά ή οχι.

Το παιδι που ηταν μπροστα σου εγω ημουν 😁 . Και εμενα απο κωτσοβολο Μενιδιου με εστειλαν στο ιλιον και μου ειπαν οτι εχει 4 ακομα εκει . Οταν εφτασα 20 λεπτα μετα μου λεει εχει 2 μονο και καπακι σκας μυτη εσυ και λεει οτι εχει μεινει τελικα μονο ενα .Δεν ξερω τι να πω . Και μενα μου φανηκε λιγο μουφα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια φορά δεν μπήκα στις Προσφορές ΜΙΑ και έγινε αυτό το πατιρντί.. Τώρα εγώ ποιον να κράξω αφού δεν έφαγα άκυρο; 🤔

Επεξ/σία από Kenny McCormick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Μια φορά δεν μπήκα στις Προσφορές ΜΙΑ και έγινε αυτό το πατιρντί.. Τώρα εγώ ποιον να κράξω αφού δεν έφαγα άκυρο; 🤔

Ε καλά αν το καλοσκεφτείς...δεν έχασες και τίποτα. Κι αυτοί που ήταν απο νωρίς εδώ, δεν ικανοποιήθηκαν όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, fytotech είπε

Ήταν σφραγισμένο κι έπαιξα απευθείας το Mario που έχει μέσα. Έχω και το PS Vita. Προφανώς τα γραφικά δεν είναι αντίστοιχα αλλά έχει αυτό το κάτι μαγικό η Nintendo. Καλή εμπειρία out of the box. Δεν ξέρω πώς το κάνουν. 

Δεν υπάρχει κάποιο από τα απλά DS που δεν. Κάποια από τα τελευταία New DS μόνο. 

Καλοριζικο! Παρε μια θηκη γιατι τα ασπρα εχουν μια ταση για κιτρινισμα! Το D-Pad δεν θα τη γλυτωσει! :D

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδοαφέρονται το Gearbest έχει φθηνότερες θήκες και κάποια αξεσουάρ απο άλλα κινεζομάγαζα που έψαξα, συμπεριλαμβανομένου και του Banggood.

Εγώ πήρα τα παρακάτω, θα σας στοιχίσουν 12 ευρώ σύνολο μαζί με belgium registered μεταφορικά. (εμένα μου βγήκαν σύνολο 10 ευρώ γιατί είχα -2 ευρώ σε πόντους).

Ελλάδα που έψαξα βγαίνουν κατά πολύ ακριβότερα. :) 

 

ACCESSORIES.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikosspeed είπε

Το παιδι που ηταν μπροστα σου εγω ημουν 😁 . Και εμενα απο κωτσοβολο Μενιδιου με εστειλαν στο ιλιον και μου ειπαν οτι εχει 4 ακομα εκει . Οταν εφτασα 20 λεπτα μετα μου λεει εχει 2 μονο και καπακι σκας μυτη εσυ και λεει οτι εχει μεινει τελικα μονο ενα .Δεν ξερω τι να πω . Και μενα μου φανηκε λιγο μουφα .

Καλόπαιχτο φίλε! Τουλαχιστον δωσανε το ενα, παλι καλα.Σουρεαλ φάση εντελώς...χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...