Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Για όσους ενδοαφέρονται το Gearbest έχει φθηνότερες θήκες και κάποια αξεσουάρ απο άλλα κινεζομάγαζα που έψαξα, συμπεριλαμβανομένου και του Banggood.

Εγώ πήρα τα παρακάτω, θα σας στοιχίσουν 12 ευρώ σύνολο μαζί με belgium registered μεταφορικά. (εμένα μου βγήκαν σύνολο 10 ευρώ γιατί είχα -2 ευρώ σε πόντους).

Ελλάδα που έψαξα βγαίνουν κατά πολύ ακριβότερα. :) 

ACCESSORIES.jpg

28 in one game holder. Όχι. Δεν κατάλαβες. Έχει 11.1 firmware. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, fytotech είπε

28 in one game holder. Όχι. Δεν κατάλαβες. Έχει 11.1 firmware. 

Το κατάλαβα βρε, αλλά για κανα οriginal παιχνιδάκι μια χαρά είναι η κασετίνα. :D 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτη τη στιγμη υπαρχει στο καταστημα της Γλυφαδας το iPad 9.7" WiFi & Cellular 32gb Silver στα 293.40 ευρω. Δυστυχως δεν βρισκομαι Αθηνα, ελπιζω να το προλαβει καποιος που τον ενδιαφερει ωστοσο..

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/172456-apple-ipad-9.7-wifi-%26-cellular-32gb-silver#homepage

Επεξ/σία από PhoenixV23
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cynic είπε

Καλόπαιχτο φίλε! Τουλαχιστον δωσανε το ενα, παλι καλα.Σουρεαλ φάση εντελώς...χαχα

Προτείνω να φτιάξουμε θέμα "σε είδα στο clearence του κοτσοβολου". Μπορεί κάποιος να βρήκε τον έρωτα της ζωής του.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, PhoenixV23 είπε

Αυτη τη στιγμη υπαρχει στο καταστημα της Γλυφαδας το iPad 9.7" WiFi & Cellular 32gb Silver στα 293.40 ευρω. Δυστυχως δεν βρισκομαι Αθηνα, ελπιζω να το προλαβει καποιος που τον ενδιαφερει ωστοσο..

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/172456-apple-ipad-9.7-wifi-%26-cellular-32gb-silver#homepage

Πήρα τηλ και πρόκειται για εκθεσιακό. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikoskon είπε

Πήρα τηλ και πρόκειται για εκθεσιακό. 😕

To φαντάστηκα, απλά επειδή μιλάμε για την τιμή αυτή εγώ προσωπικά θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη. Εγγύηση κανονικά και το πολύ πολύ να έχει κάποια μικρή φθορά η διάρκεια ζωής της μπαταρίας.. Δεν νομίζω να έχει οτιδήποτε άλλο, ούτε και να ζορίστηκε ποτέ. Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ότι θα το έχουν πειράξει μικρά παιδάκια που ζουλαγαν οθόνες,άλλοι τυπαδες με τα βρωμοχερα τους θα το μαγαριζαν,όλη μέρα ανοιχτή οθόνη μπορεί να είχε  και να έπαιζε κανένα  βιντεάκι κτλπ

Δεν θα το έπαιρνα... (Εγώ προσωπικά)

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

+ότι θα το έχουν πειράξει μικρά παιδάκια που ζουλαγαν οθόνες,άλλοι τυπαδες με τα βρωμοχερα τους θα το μαγαριζαν,όλη μέρα ανοιχτή οθόνη μπορεί να είχε  και να έπαιζε κανένα  βιντεάκι κτλπ

Δεν θα το έπαιρνα... (Εγώ προσωπικά)

Είναι συνεχώς στη μπρίζα αυτά και η μπαταρία τους είναι διαλυμένη. Είχα πάρει το mini απο το Κοτσο σε προσφορά παλιότερα και η μπαταρία του δεν κρατούσε καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, drjohn1980 είπε

παιδια το tablet λεει τιποτα σε αυτά τα λεφτα?

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/180760-lenovo-yoga-tab-3-pro-10''-4gb/64gb-wifi

 

12 ώρες πριν, imvrios είπε

Το πιο μεγάλο θετικό του είναι η μεγάλη μπαταρία του. Έχει ποιότητα κατασκευής, καλή οθόνη και ήχο, ικανοποιητικό χώρο και μνήμη, γενικά θα έχει συμπαθητικές επιδόσεις. Και έχει και κάτι σχεδόν μοναδικό σε tablet: ενσωματωμένο projector. Ο οποίος όμως δεν είναι καλής ποιότητας.

Από την άλλη είνα βαρύ, έχει intel atom processor και android 6 και θα μείνει εκεί. Αυτή η τιμή είναι δίκαιη, προσωπικά δε θα το αγόραζα γιατί προτιμώ να αγοράζω κάτι ποιοτικό αλλά και με τρέχοντα specs.

Το συγκεκριμένο tablet προφανώς κάποιος θα το αγοράσει κυρίως επειδή έχει τον projector.

Εγώ έχω το lenovo yoga tab 2 pro, που έχει αντίστοιχα specs με το 3, απλά είναι 13 ίντσες αντί για 10,1" που είναι αυτό. Νομίζω ο προβολέας που έχουν είναι ίδιος, αλλά ενώ είχα ψάξει συγκριτικά, δε βρήκα κάτι.

Προφανώς και δε συγκρίνεται με "κανονικό" προτζέκτορα των 400 €. Η ποιότητα είναι σχεδόν αντίστοιχη με τους μικρούς κινέζικους, αλλά όποιος φίλος το έχει δει, έχει ενθουσιαστεί με αυτή τη λειτουργία. Προσωπικά, μου αρέσει πάρα πολύ και το χρησιμοποιούμε κυρίως σε διακοπές το καλοκαίρι που αράζουμε σε κάποια αυλή και βάζουμε να παίξει στον τοίχο κάποια ταινιούλα. Εγώ αν δεν είχα ήδη αυτό που έχω, θα το χτύπαγα εάν βέβαια μου περίσσευαν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, PhoenixV23 είπε

Αυτη τη στιγμη υπαρχει στο καταστημα της Γλυφαδας το iPad 9.7" WiFi & Cellular 32gb Silver στα 293.40 ευρω. Δυστυχως δεν βρισκομαι Αθηνα, ελπιζω να το προλαβει καποιος που τον ενδιαφερει ωστοσο..

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/172456-apple-ipad-9.7-wifi-%26-cellular-32gb-silver#homepage

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως πρόκειται για εκθεσιακό κομμάτι. Ελπίζω να βοήθησα αν κάποιος ψήνεται. 

Επεξεργασία:  Τώρα είδα πως το έγραψε κι άλλος από πάνω. 

Επεξ/σία από fytotech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

+ότι θα το έχουν πειράξει μικρά παιδάκια που ζουλαγαν οθόνες,άλλοι τυπαδες με τα βρωμοχερα τους θα το μαγαριζαν,όλη μέρα ανοιχτή οθόνη μπορεί να είχε  και να έπαιζε κανένα  βιντεάκι κτλπ

Δεν θα το έπαιρνα... (Εγώ προσωπικά)

 

6 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Είναι συνεχώς στη μπρίζα αυτά και η μπαταρία τους είναι διαλυμένη. Είχα πάρει το mini απο το Κοτσο σε προσφορά παλιότερα και η μπαταρία του δεν κρατούσε καθόλου.

Eντάξει εντάξει, με πείσατε! 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, newlynx είπε

Πήγα και εγώ Κωτσόβολο, βλέπω ένα 2ds τελευταίο κομμάτι, πάω στο ταμείο και το βλέπει 99€. Λέω είναι προσφορά στα 40€, φωνάζει έναν υπάλληλο που τελικά βρίσκει πως είναι κρατημένο έναν μήνα τώρα !!!! Δεν ήμουν πολύ επιθετικός αλλά ζητούσα εξηγήσεις πώς είναι κρατημένο και τα λοιπά, ήρθε και ο διευθυντής (πολύ ευγενικός και απολογητικός, δεν διέκρινα ίχνος ότι προσπαθούσε να με κοροϊδέψει) και είπε πως ήταν λάθος που το είχαν εκεί αφού ήταν κρατημένο. Αποχώρησα γιατί δεν είχα όρεξη να εξαντλήσω το θέμα.  

η κρατηση ισχυει για ΜΙΑ ΜΕΡΑ μονο, οχι εναν μηνα! παρτε και στα κεντρικα και θα σας το πουν, μη δεχεστε τις παπατζες τους, ακους εκει εναν μηνα lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακόμη απογοήτευση για μένα ο κωτσόβολος. Πρωί - πρωί μπροστά από το κατάστημα του Πύργου για την προσφορά της 3D TV  Samsung στα 149 ευρώ που ανέφεραν τα παιδιά νωρίτερα. Ενώ αρχικά χάρηκα μιας και ο υπάλληλος μου είπε οτι υπάρχει και μάλιστα πρέπει να είναι και σφραγισμένη αφού δεν την έβρισκε στην έκθεση, τελικά μετά από μια σύντομη επικοινωνία με τον αποθηκάριο με ενημέρωσε οτι ήταν από service. Μαζί με μένα μπήκε στο κατάστημα κι ένας άλλος κύριος για την TV με πινακίδες από Κόρινθο. Ελπίζω ο άνθρωπος να παραθέριζε στον νομό και να μην ήρθε τσάπα τόσα χιλιόμετρα. Τώρα αν μου έλεγαν την αλήθεια ή αποφάσισαν να την κρατήσουν για την πάρτη τους ο θεός κι η ψυχή τους.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, duende είπε

η κρατηση ισχυει για ΜΙΑ ΜΕΡΑ μονο, οχι εναν μηνα! παρτε και στα κεντρικα και θα σας το πουν, μη δεχεστε τις παπατζες τους, ακους εκει εναν μηνα lol

Στην ουσία δεν είναι παπατζες των υπαλλήλων. Αλλά του ίδιου καταστήματος. Η διοίκηση τα ξέρει αυτά και απλά σφυρίζει αδιάφορα.

Τους είχα αναφέρει σαν παράπονο κάτι παρόμοια που κάναν με άλλα προϊόντα την προηγούμενη φορά και μου απάντησαν λέγοντας μου ότι λυπουβτια και ελπίζουν την επόμενη φορά να με εξυπηρετήσουν καλυτερα.

Καλά κρασιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...