Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, coyote2 είπε

και δε την πήρες?

Συγνώμη δεν έγινα κατανοητός. Από service εννοώ ότι ήταν χαλασμένη ή ελαττωματική. 'Άρα και μη διαθέσιμη.  Τώρα πως δηλώθηκε μια χαλασμένη συσκευή οτι υπάρχει στο στοκ του Πύργου, αυτό δεν το ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρηγγειλα 2 παιχνιδακια switch τη Κυριακη, μου ειπαν οτι θα παραλαβω..να δουμε

χθες πηγα και στο νεο καταστημα του Πειραια στη Τσαμαδου και πηρα ενα joycon charge grip, ειχαν καμποσα στο ραφι

 

36 λεπτά πριν, orck είπε

Στην ουσία δεν είναι παπατζες των υπαλλήλων. Αλλά του ίδιου καταστήματος. Η διοίκηση τα ξέρει αυτά και απλά σφυρίζει αδιάφορα.

Τους είχα αναφέρει σαν παράπονο κάτι παρόμοια που κάναν με άλλα προϊόντα την προηγούμενη φορά και μου απάντησαν λέγοντας μου ότι λυπουβτια και ελπίζουν την επόμενη φορά να με εξυπηρετήσουν καλυτερα.

Καλά κρασιά...

εγω δεν καταλαβαινω, γιατι αφου τα καβατζωνουν για δικους τους δε βαζουν επι τοπου παραγγελια στο συστημα ωστε να φαινεται δεσμευμενο, και δε τα βγαζουν απο το ραφι ωστε να μη τα βρισκει μετα ο πελατης και να εχουν να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα. εγω ειλικρινα, αν το ειχα παρει απο το ραφι και στο ταμειο μου λεγανε τετοιες παπατζες θα το τραβαγα οσο δε παει, να τους εκανα ξεφτιλα σε ολο το καταστημα. ειμαι κατα του να κανεις σκηνες και τσαμπουκαδες σε καταστηματα, αλλα τη κουτοπονηρια και τη κοροιδια δε τη μπορω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τα καβατζώματα. Κι έτσι να ήταν, για προϊόντα κατα πολύ περασμένα και πολλές φορές ξεπερασμένα δεν αξίζουν. Μην αγχώνεστε! Προσπαθούν να σας κάνουν να ξοδέψετε χωρίς να το έχετε πραγματικά ανάγκη!

(αν κι εκείνο τον απορροφητήρα με 30 ευρώ από 95 θα τον ξύριζα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στην Λάρισα είχε 2ds στο ράφι 2 που κοίταξα αλλά δεν ασχολήθηκα πήρα το street fighter 2 για το switch 1 είχε μείνει , άντε να δούμε και το "black Friday" της Media 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το 2DS ελπίζω να το χαρείτε αλλά προσωπικά οσο δελεαστική και αν ηταν η τιμή δεν μπορούσα να με φανταστώ να παίζω πάνω απο 1 ώρα  μετά θα επιανε αράχνες ..

Θεωρώ οτι για μικρότερες ηλικίες είναι οτι πρέπει ..

Είχα κρατήσει 1 το εδωσα σε ενα μέλος που το ζήτησε 1-2 σελίδες ελπίζω να είναι τυχερός και να παραλάβει.

Παντως ο Κωτσόβολος απο προσωπική εμπειρία όποτε έχω πάρει προσφορά έδειχναν πολυ ανοργάνωτοι. Απο προσωπικπο που πήγαινε να μου πασάρει εκθεσιακό και οταν έβλεπε οτι δεν καταλαβαίνω να μου φέρνει κανονικά σφραγισμένο απο την αποθήκη και άλλα πολλά. Μάλιστα αυτο το σκηνικό έγινε 2 συνεχόμενα χριστούγεννα καρμπόν .Φυσικά είχα κρατημένη την παραγγελία μέσω internet και δεν πήγα τουρίστας να πάρω άλλο κρατημένο ..

Σε άλλη περίπτωση με ενα κινητό μου λένε όποιος προλάβει .. 

Πριν λίγο που πήρα για επιβεβαίωση του 2DS απο περιέργεια και μόνο ασυνενονησία απο το τηλεφωνικό τους έως και στο κατάστημα που με συνέδεσαν (χωρίς να το ξέρω ουτε εγώ ουτο το κατάστημα) Η Υπάλληλος του καταστήματος απάντησε με έκπληξη "ποιος είστε κύριε ' με ύφος λες και την έβρισα . Εν τέλη μου είπε οτι είναι σφραγισμένο.. ουτε οτι είναι κρατημένο ουτε τίποτα..

Για γέλια και για κλάμματα 

Στα θετικά ο Κωτσόβολος έχει βάλει κάποιες καλές προσφορές και εξυπηρετεί κιόλας γιατι έχει φυσικά καταστήματα . Στα αρνητικά τοσο το σύστημα τους όσο και αρκετοί υπάλληλοι τους εχουν σοβαρές ελλείψεις . 

Επεξ/σία από Prof_Chaos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 hours ago, Vassilis_24 said:

Εσύ που το έβαλες, το παρήγγειλες;

Υπήρχε έστω ένα;

Όχι, έχω ήδη PS4. 

36 minutes ago, iPhone7s said:

Εσύ αν ήσουν η SONY και σου κόστιζε η παραγωγή της κονσόλας 100€ ας το πουλούσες 105€ στο κοινό.

Ποιός ήρθε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα κάνουν επίτηδες αυτά για να το συζητάμε εμείς εδώ και να κάνουν τον κόσμο να πηγαίνει στο κατάστημα και ας μην βρει την προσφορά.

Από την στιγμή που δεν υπάρχει καμία συνέπεια με διαθέσιμες προσφορες καλά κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις περασα απο Κωτσόβολο να παραλαβω ενα ανταπτορα usbc σε hdmi.τελειως τραγικοι οταν πανω στο μαυρομπλε ds ειχαν κολλησει την τιμη της προσφορας η οποια στο ταμείο προφανώς δεν ισχυει.κραχτης; Ηθελε καποιος υπαλληλος να το παρει στην τιμη  χωρις να γινει αντιληπτο;;ο θεος κι η ψυχή τους....

Επεξ/σία από kalampakas.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NobodyRankXV είπε

Εδώ στην Λάρισα είχε 2ds στο ράφι 2 που κοίταξα αλλά δεν ασχολήθηκα πήρα το street fighter 2 για το switch 1 είχε μείνει , άντε να δούμε και το "black Friday" της Media 

Το Νοέμβριο δεν είναι το BF? Μου διαφεύγει κάτι;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω έχει και κάτι αφυγραντήρες σε προσφορά και χρειάζομαι έναν. Επειδή όμως δεν το κατέχω το άθλημα, αξίζει κανείς από αυτούς που έχει βγάλει σε προσφορά ο Κώτσος; (σπίτι 50 τ.μ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω το μελος Prof_Chaos που μου  προσφερε την κρατηση του για το 2ds ,ηταν πολυ ομορφο εκ μερους του,και εκανε τον γιο μου χαρουμενο! (το 2ds ηταν σφραγισμενο).

  • Like 27
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...