Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταστήματα που στέλνουν τα προϊόντα τους χωρίς ταινία ασφαλείας, που παραγγέλνεις κανονικά στο site τους και μετά στο ακυρώνουν ενώ υπήρχε στοκ και που συμβαίνουν τα παραπάνω είναι χειρότερα και από κινέζικα. Πλέον οι Κινέζοι είναι πιο επαγγελματίες και κάνουν καλύτερα την δουλειά τους. Μαύρισμα λοιπόν στον κοτσοβολο στο skroutz και οπουδήποτε εμφανίζεται.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Stone Cold είπε

Κάποιος υπάλληλος καταστήματος Γερμανός διαβάζει αυτήν την πρόταση και γελάνε και τα μουστάκια του.

Τουλάχιστον στην περίπτωση του Κοτσόβολου, αρκετοί κατάφεραν να επωφεληθούν απο τις προσφορές. Και κυρίως όσοι μένουν στις μεγάλες πόλεις, να μην αναφέρω την αξιολύπητη κατάσταση που επικρατεί σε επαρχία με τους υπαλληλίσκους να κάνουν κανονικό πάρτυ και το απόθεμα να είναι συνεχώς εξαφανισμένο. Απ' όσο θυμάμαι σε καμία προσφορά  Κοτσόβολου δεν υπήρχε ποτέ διαθέσιμο κομμάτι στην πόλη μου.

Δε θα συμφωνησω τοσο στο σκελος του Γερμανού. Υπαρχουν 2 ειδη αγορων, η ηλεκτρονικη, και η αγορα προιοντος που υπαρχει ηδη σε φυσικο τους καταστημα.

Οποιαδηποτε ηλεκτρονικη παραγγελια γινεται , κανενα καταστημα και κανενας υπαλληλος του Γερμανού δε μπορει μετα να της βαλει χερι. Δεν ειναι οπως στου Κωτσοβολου που σε "αναγκαζει" να πας μονο απο το αντιστοιχο καταστημα και να παραλαβεις απο εκει (που αρα σημαινει και οτι επαφιεσαι μετα και στους υπαλληλους του καταστηματος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cynic είπε

Ξεκαθαρα το κρατανε για παρτη τους.Δεν υπαρχει περιπτωση να εχουν τα κρατημενα κανονικα στα ραφια και να λενε στα ταμεια οτι αυτο δε γινεται να σας το δωσουμε εχει πουληθει.Το θεμα ειναι οτι εκεινη την ωρα θόλωσα με ολα αυτα και δε σκέφτηκα το πιο απλο τελικα.

Προφανώς και ότι παραγγελία έχει γίνει αν προλάβει κάποιος και την πάρει από το κατάστημα δεν εκτελείται ηλεκτρονικά δηλαδή δεν αποστέλεται. Άποψη μου αν πήγαινες απευθείας ταμείο θα το επερνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, christs είπε

Οποιαδηποτε ηλεκτρονικη παραγγελια γινεται , κανενα καταστημα και κανενας υπαλληλος του Γερμανού δε μπορει μετα να της βαλει χερι.

 

Το πρόβλημα όμως είναι οτι στις βαρβάτες προσφορές τα πράματα συμβαίνουν αντίστροφα,  δηλαδή έχει μπει ήδη γερό χέρι στο απόθεμα απο υπαλλήλους, οπότε η ηλελτρονική σου παραγγελία ή δεν γίνεται πια ή ακυρώνεται. Επίσης δεν μου φαίνεται καθόλου απίθανο να χει μπει χέρι και σε παραγγελία πελάτη που έχει επιλέξει παραλαβή απο κατάστημα και μόλις πάει εκεί να κάνους τους κινέζους (οπότε σε αναγκάζουν και σένα να τα παραγγείλεις απο κινέζο και να ησυχάσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, james9tito είπε

Δεν εχουν αδικο , δεν μπορουν να κανουν κρατηση σε αλλο καταστημα. Αλλα ο διευθυντης θα σου ελυνε το προβλημα , δεν γινοταν αλλιως. 

Μία χαρά μπορούν να κάνουν κράτηση σε οποιοδήποτε κατάστημα στον κοτσοβολο. Το θέμα είναι να θέλει ο υπάλληλος και συνήθως το κάνουν σε φίλους και γνωστούς.

Στον Γερμανό γίνεται αυτό που λες, γτ είναι ιδιωτικά και όχι εταιρικά. 

Το πλέι 4 δεν υπηρξε σαν προσφορα. Ήταν απλά ο κράχτης. Μερικοί υπάλληλοι το πήραν στα 100 ευρώ αλλά εκθεσιακό. 

 

30 λεπτά πριν, james9tito είπε

 

 

30 λεπτά πριν, james9tito είπε

 

Επεξ/σία από greekbusters
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει κανονικά το ps4 και είχα πληρώσει με κάρτα για παράδοση στο χώρο μου. Μόλις με κάλεσαν και μου είπαν ότι ακυρώνεται η παραγγελία καθώς δεν υπήρχε αρκετό απόθεμα. Γίνεται κάτι σε αυτή την περίπτωση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dvnho5 είπε

Είχα παραγγείλει κανονικά το ps4 και είχα πληρώσει με κάρτα για παράδοση στο χώρο μου. Μόλις με κάλεσαν και μου είπαν ότι ακυρώνεται η παραγγελία καθώς δεν υπήρχε αρκετό απόθεμα. Γίνεται κάτι σε αυτή την περίπτωση; 

Κριτική σε κάνα site... τίποτα άλλο νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dvnho5 είπε

Είχα παραγγείλει κανονικά το ps4 και είχα πληρώσει με κάρτα για παράδοση στο χώρο μου. Μόλις με κάλεσαν και μου είπαν ότι ακυρώνεται η παραγγελία καθώς δεν υπήρχε αρκετό απόθεμα. Γίνεται κάτι σε αυτή την περίπτωση; 

Σαν τι να γίνει; πλέον όχι. Θα σου κάνουν refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπηρξε ποτέ αυτή η προσφορά δυστυχώς του play γιατί το ήθελα και εγώ κ έτσι πηρα  τον κολλητό μου να το κρατήσει αλλά.... 

Μόνο 1 - 2 εκθεσιακα σε όλη την Ελλάδα. Είναι για γέλια η όλη υπόθεση 

χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωι ειχε ο εξωτερικος δισκος ιντενσο 3tb 71 ευρω.Ξερω δεν ειναι προσφορα, απο τα 70 ξεκιναει στο σκρουτζ.κοιταω παλι και πηγε στα 80 ευρω.Αθανατος κωτσοβολος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mr_Terror είπε

το πρωι ειχε ο εξωτερικος δισκος ιντενσο 3tb 71 ευρω.Ξερω δεν ειναι προσφορα, απο τα 70 ξεκιναει στο σκρουτζ.κοιταω παλι και πηγε στα 80 ευρω.Αθανατος κωτσοβολος.

πηρες το 2ds τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Οχι postfire.

Tι παίχτηκε; 

 

Σόρρυ μάλλον τα μπέρδεψα, νόμιζα ότι το είχες παραγγείλει και λέω τι παίχτηκε και δεν το πήρες; 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...