Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω  τον TS γιατί μας άνοιξε τα μάτια και το insomnia γιατι συνεχιζει να μας σωζει !ΩΣΤΌΣΟ κάντε και κάνα like στον TS ρε παίδες, 9κ θεάσεις περίπου και έχει μόνο ένα τρόπαιο ο άνθρωπος κ ένα δικό μου like  ! 

Η ανιψιά θα χαρεί πολύ με το δωράκι!

Οn topic  Μόλις παρέλαβα κι εγώ ένα nintedo 2ds από το τοπικό κατάστημα Αιγίου.

Πολυ καλη προσφορά ΑΛΛΑ δίνω ένα tip  που συνέβη σε μένα προσωπικά.

Αφού κοιτούσα το θέμα κ είδα την διαθεσιμότητα είπα να πάω αλλά ξεχάστηκα γιατί είχα δουλειά.

Πήρα λοιπόν το Ρίσκο κ πήγα από κει. Όταν έφτασα πριν μπω στο κατάστημα μπήκα να τσεκάρω ξανά κ δεν έδειχνε ότι το είχε διαθέσιμο πια. Ετσι μπηκα μεσα , εψαξα και το βρηκα.

Πήγα στο ταμείο και η υπάλληλος δεν ήξερε τίποτα για την προσφορά, 99€ μου ειπε μέχρι  την στιγμή που πήγε βήμα προς βήμα στην πληρωμή που όταν είδε τα 40€ γουρλωσε τα μάτια.

● Το όλο παράξενο της ιστορίας είναι ότι δεν έβγαζε διαθεσιμότητα στο εν λόγω κατάστημα όταν πήγα εγώ και αυτό μου βρωμάει πολύ.

Φιλικα λοιπον,Αν έχετε δει κάτι κοντά σας κ πλέον δεν υπάρχει διαθεσιμότητα  κάντε έναν κόπο κ πάτε να δείτε. Παίζουν πολλές τσατσιες θεωρώ όπως έχω αναφέρει πολλοί προηγουμένως. 

Αυτά τα λίγα από μένα Και πάλι ευχαριστώ 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και η πλακα είναι αν εχεις πληρωσει με πιστωτικη και εχεις βαλει και δοσεις, δεν θα σου γυρισουν εφάπαξ το ποσο στην καρτα αλλα κάθε μηνα να βαζουν το ποσο της δοσης.Δηλαδη 6 δοσεις εβαλες στην καρτα? σε 6 δοσεις θα σου γυρισουν το ποσο στην καρτα.

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F&U 40ρα στα 70, δε βρίσκω λινκ. 

 

Screenshot_20180702-101917.jpg

Screenshot_20180702-105405.jpg

Τα έχουν φάει από μέσα, μπράβο για τη χωριάτικη τακτική του Κωτσόβολου. Μετά από καιρό θα κάνω καταγγελία. Συνιστώ να κάνετε το ίδιο. 

Επίσης να ενημερώσω ότι οι πιο πολλές τιμές πέρασαν και στο Σκρουτζ, οπότε κι εκεί μια αρνητική δε βλάπτει. 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 ώρες πριν, Pakakos είπε

Πρόλαβε κανείς το PS4; Μόλις πήρα στα κεντρικά και μου είπαν πως δεν υπάρχει ούτε σε εκθεσιακό! 

Μονίμως την ίδια απάτη με τα "διαθέσιμα μόνο σε καταστήματα" κάνει ο κωτσόβολος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην λετε μεγαλα λογια μιας και στο επομενο ξεστοκαρισμα παλι με τα μουτρα θα πεσετε αν βρειτε κατι που σαν ενδιαφερει.

Και εννοειται οτι σαν προσφορες πρωτα απευθυνονται στους υπαλληλους(+οικογενειες τους)και μετα τα λιγα αποθεματα προς τους υπολοιπους που προφανως οι περισσοτεροι δεν θα προλαβουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μην λετε μεγαλα λογια μιας και στο επομενο ξεστοκαρισμα παλι με τα μουτρα θα πεσετε αν βρειτε κατι που σαν ενδιαφερει.

Και εννοειται οτι σαν προσφορες πρωτα απευθυνονται στους υπαλληλους(+οικογενειες τους)και μετα τα λιγα αποθεματα προς τους υπολοιπους που προφανως οι περισσοτεροι δεν θα προλαβουν.

Αυτό ρε παιδιά το ακούω συχνά εδώ πέρα και την έχω ακόμα την απορία. Είναι όντως διασταυρωμένο ότι τις προσφορές τις τσιμπάνες πολλές φορές οι υπάλληλοι; Είναι τόσοι πολλοί που ενδιαφέρονται και έχουν και την οικονομική δυνατότητα να τα αγοράσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και σε μένα για ps4, υπάρχει κάποιος από εδώ που τελικά να το πήρε; αν ναι τι ώρα έγινε η παραγγελία για να δούμε πόσο μας δουλεύουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...