Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, fytotech είπε

Προσωπικά, δε μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο στον Κωτσόβολο. 

Απλά θέλει γρήγορες κινήσεις. 

Τηλεόραση, πήρα τηλέφωνο, διευκρίνισα πως δεν είναι εκθεσιακή, πήγα τράπεζα και 9:30 ήμουν εκεί και την πήρα με μετρητά. Εξαντλήθηκε μετά από δύο ώρες. 

Ηχόμπαρα, στο προηγούμενο clearance, την έκλεισα το βράδυ, μισή ώρα αφού βγήκε η προσφορά, για την οποία ενημερώθηκα από εδώ. Έβαλα παραλαβή το πρωί. 9 ήμουν στην πόρτα και την πήρα. 10 είχε μόνο διαθεσιμότητα ανά κατάστημα. 

Το χειριστήριο της Nacon, με το που βγήκε εδώ κι είχε μόνο σε καταστήματα μακριά μου, το έκλεισα κι έστειλα γνωστό μου να το παραλάβει. 

Σήμερα, το 2DS, είδα τη διαθεσιμότητα κι επειδή είχα και δουλειά εκεί κοντά, πήγα στο Ρέντη. Εκεί δεν ήξεραν καν τι παίζει. Το πήρα αγκαλιά, το πήγα σε έναν υπάλληλο, διόρθωσε την τιμή. Με βοήθησε να πάρω κι ένα παιχνίδι που δεν το θυμόμουν. Μπήκε στο σύστημα και κοιτούσε ποιο είχε χαμηλή τιμή. 

Οι προσφορές ισχύουν αλλά θέλει ταχύτητα.

Εντυπωση για 2DS δεν ειπες! (σφραγισμενο, ανοιγμενο)

Επεξ/σία από manousos82003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω  τον TS γιατί μας άνοιξε τα μάτια και το insomnia γιατι συνεχιζει να μας σωζει !ΩΣΤΌΣΟ κάντε και κάνα like στον TS ρε παίδες, 9κ θεάσεις περίπου και έχει μόνο ένα τρόπαιο ο άνθρωπος κ ένα δικό μου like  ! 

Η ανιψιά θα χαρεί πολύ με το δωράκι!

Οn topic  Μόλις παρέλαβα κι εγώ ένα nintedo 2ds από το τοπικό κατάστημα Αιγίου.

Πολυ καλη προσφορά ΑΛΛΑ δίνω ένα tip  που συνέβη σε μένα προσωπικά.

Αφού κοιτούσα το θέμα κ είδα την διαθεσιμότητα είπα να πάω αλλά ξεχάστηκα γιατί είχα δουλειά.

Πήρα λοιπόν το Ρίσκο κ πήγα από κει. Όταν έφτασα πριν μπω στο κατάστημα μπήκα να τσεκάρω ξανά κ δεν έδειχνε ότι το είχε διαθέσιμο πια. Ετσι μπηκα μεσα , εψαξα και το βρηκα.

Πήγα στο ταμείο και η υπάλληλος δεν ήξερε τίποτα για την προσφορά, 99€ μου ειπε μέχρι  την στιγμή που πήγε βήμα προς βήμα στην πληρωμή που όταν είδε τα 40€ γουρλωσε τα μάτια.

● Το όλο παράξενο της ιστορίας είναι ότι δεν έβγαζε διαθεσιμότητα στο εν λόγω κατάστημα όταν πήγα εγώ και αυτό μου βρωμάει πολύ.

Φιλικα λοιπον,Αν έχετε δει κάτι κοντά σας κ πλέον δεν υπάρχει διαθεσιμότητα  κάντε έναν κόπο κ πάτε να δείτε. Παίζουν πολλές τσατσιες θεωρώ όπως έχω αναφέρει πολλοί προηγουμένως. 

Αυτά τα λίγα από μένα Και πάλι ευχαριστώ 

Προφανώς φίλε μου έκανες αυτό που περιγράφω πιο πάνω. Πήρες το ds κάποιου άλλου που το είχε κάνει παραγγελία μέσω ίντερνετ και επειδή ο Κωτσόβολος είναι για τα πανηγύρια το είχαν ακόμα στο ράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, manousos82003 είπε

Εντυπωση για 2DS δεν ειπες! (σφραγισμενο, ανοιγμενο)

Ήταν σφραγισμένο κι έπαιξα απευθείας το Mario που έχει μέσα. Έχω και το PS Vita. Προφανώς τα γραφικά δεν είναι αντίστοιχα αλλά έχει αυτό το κάτι μαγικό η Nintendo. Καλή εμπειρία out of the box. Δεν ξέρω πώς το κάνουν. 

 

27 λεπτά πριν, james9tito είπε

Και αν - γκουχ γκουχ- φλασαρεται. Αντε να πάω σπίτι να το ανοίξω κ εγώ 

Δεν υπάρχει κάποιο από τα απλά DS που δεν. Κάποια από τα τελευταία New DS μόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα και εγώ Κωτσόβολο, βλέπω ένα 2ds τελευταίο κομμάτι, πάω στο ταμείο και το βλέπει 99€. Λέω είναι προσφορά στα 40€, φωνάζει έναν υπάλληλο που τελικά βρίσκει πως είναι κρατημένο έναν μήνα τώρα !!!! Δεν ήμουν πολύ επιθετικός αλλά ζητούσα εξηγήσεις πώς είναι κρατημένο και τα λοιπά, ήρθε και ο διευθυντής (πολύ ευγενικός και απολογητικός, δεν διέκρινα ίχνος ότι προσπαθούσε να με κοροϊδέψει) και είπε πως ήταν λάθος που το είχαν εκεί αφού ήταν κρατημένο. Αποχώρησα γιατί δεν είχα όρεξη να εξαντλήσω το θέμα. 

Επεξ/σία από newlynx
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζεται η ασχετοσύνη. Λοιπόν. Ακούστε ποια είναι η βλακεια του κωτσοβολου και γίνονται παρεξηγήσεις. 

Παραγγέλνω και κλείνω από το σαιτ ένα 2ds στο κατάστημα Λαμίας. Το προϊόν μπαίνει σε κράτηση στο όνομα μου, ΑΛΛΑ το προϊόν παραμένει στο ράφι. 

Έρχεται λοιπόν ο συμφορουμιτης, το βλέπει στο ράφι, το παίρνει, πάει στο ταμείο, ετοιμάζεται να πληρώσει... αλλά η ταμιας του λέει δυστυχώς δεν μπορώ να σας το δώσω, είναι κρατημένο. Δικαίως ο συμφορουμιτης αρχίζει κ τα παίρνει. Το προϊόν όμως δεν γίνεται να πουληθεί, δεν κόβεται παραστατικό από το ταμείο μιας και έχει διαθεσιμότητα μηδέν. 

 

Αυτά εν ολίγης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τα φώτα σας, πήρε κανένας αυτό το backpack να μου πεί αν αξίζει διότι είμαι με το δάκτυλο στη σκανδάλη.

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/periferiaka-pc/176541-port-gaming-backpack-17#homepage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, morfeas-dsl- είπε

Οσο με ενοχλουν τετοιες τακτικες, αλλο τοσο με ενοχλουν αυτοι που τα αγοραζουν για να τα ξαναπουλησουν εδω..

Μην αγορασεις ουτε απο τον κωτσοβολο , ουτε απο αυτους.

 

problem solved.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, james9tito είπε

Συνεχίζεται η ασχετοσύνη. Λοιπόν. Ακούστε ποια είναι η βλακεια του κωτσοβολου και γίνονται παρεξηγήσεις. 

Παραγγέλνω και κλείνω από το σαιτ ένα 2ds στο κατάστημα Λαμίας. Το προϊόν μπαίνει σε κράτηση στο όνομα μου, ΑΛΛΑ το προϊόν παραμένει στο ράφι. 

Έρχεται λοιπόν ο συμφορουμιτης, το βλέπει στο ράφι, το παίρνει, πάει στο ταμείο, ετοιμάζεται να πληρώσει... αλλά η ταμιας του λέει δυστυχώς δεν μπορώ να σας το δώσω, είναι κρατημένο. Δικαίως ο συμφορουμιτης αρχίζει κ τα παίρνει. Το προϊόν όμως δεν γίνεται να πουληθεί, δεν κόβεται παραστατικό από το ταμείο μιας και έχει διαθεσιμότητα μηδέν. 

Αυτά εν ολίγης. 

Πάντως το μπάχαλο δεν έπαιζε πάντα, τουλάχιστον στο Κατάστημα που συνήθως αγοράζω λόγο απόστασης.

Όταν παράγγελνα κάτι Online και πήγαινα απευθείας ταμείο, συνήθως αυτό με περίμενε στα ντουλάπια πίσω απο το ταμείο.

Βέβαια να πώ την αλήθεια έχουν υπάρξει 2-3 περιπτώσεις που ζήτησε η ταμίας απο υπάλληλο να μου το φέρει.

Ενώ το πήγαιναν καλά στην αρχή, κάπου τους έφυγε ο έλεγχος και γιαυτό έχει αποκλειστική ευθύνη η διεύθυνση έκαστου καταστήματος.

Θα πρέπει να το δούν και να το διορθώσουν ή να βάλουν τα κατάλληλα άτομα να το κάνουν όπως γίνεται στις υπόλοιπες αλυσίδες. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Παίδες τα φώτα σας, πήρε κανένας αυτό το backpack να μου πεί αν αξίζει διότι είμαι με το δάκτυλο στη σκανδάλη.

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/periferiaka-pc/176541-port-gaming-backpack-17#homepage

Πείτε κ σε μένα το κράτησα σε κατάστημα και θα το πάρω αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, james9tito είπε

Πείτε κ σε μένα το κράτησα σε κατάστημα και θα το πάρω αύριο. 

Και εγώ το κράτησα για να το πάρω αύριο. Ελπίζω να υπάρχει μέχρι αύριο το απόγευμα που σχολάω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Questioner είπε

Πολύ ασχημόπαπο το συγκεκριμένο backpack. Φαίνεται όμως ποιοτικό.

Αν δείς πάντως reviews φαίνεται τεράστιο και χωράει πολύ πράγμα. Πράγματι φαίνεται και ποιοτικό.

Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει πάντως. 

 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...