Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v3


panagob
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, postfire είπε

φιλε μου μην παιδευεσαι

αν βαλεις το αφτι σου στην κονσολα και δεν κοβει ο ανεμιστηρας καθε 5 δευτερα εχει θεμα η κονσολα

Οκ το παραταω γιατι η αληθεια ειναι πως με κουρασε κιολας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnHacked είπε

ΑΝ θέλεις την φέρνεις για έλεγχο και την φτιάχνουμε -εφόσον- φτιάχνετε. Μπορεί να τα έπαιξε το τσιπάκι και να θέλει αλλαγή.

Οκ thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σήμερα θυμήθηκα πως είχα μία ξεχασμένη οθόνη στην αποθήκη. Την έβγαλα τη σύνδεσα με το xbox απο vga σε hdmi και το xbox άνοιξε κατευθείαν. Έβγαλα το καλώδιο που πήγαινε στην οθόνη το σύνδεσα με την tv και έπαιζε κανονικά. Η πλάκα είναι πως έκλεισα το xbox και το ξανα άνοιξα συνδεδεμένο στην tv αυτή τη φορά και πάλι ανοιξε κανονικά. Δεν μπορώ να καταλάβω τα ψυχολογικά του μηχανήματος πραγματικά. Πριν δημιουργηθεί το πρόβλημα επαιζα κάνα 3μηνο στην tv. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Rgh xbox360s Θεσσαλονίκη

Καλησπέρα! Ξέρει κανένας που μπορω να κάνω rgh το xbox360 slim στην Θεσσαλονίκη(χωρίς να μου πάρουν όσο κανει όλο το χβοχ). Εχω γυρίσει όλη την πόλη και δεν το κανει κανεις.... Να το παρω αποφαση να παραγγειλω το τσιπακι και να διαβάσω να το κάνω μόνος ή έχει κανένας τίποτα υπόψιν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xampa είπε

Καλησπέρα! Ξέρει κανένας που μπορω να κάνω rgh το xbox360 slim στην Θεσσαλονίκη(χωρίς να μου πάρουν όσο κανει όλο το χβοχ). Εχω γυρίσει όλη την πόλη και δεν το κανει κανεις.... Να το παρω αποφαση να παραγγειλω το τσιπακι και να διαβάσω να το κάνω μόνος ή έχει κανένας τίποτα υπόψιν?

Αθηνα φερτο να στο φτιαξουμε,ενα ματσο παλικαρια εχουμε εδω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, xampa είπε

Rgh xbox360s Θεσσαλονίκη

Καλησπέρα! Ξέρει κανένας που μπορω να κάνω rgh το xbox360 slim στην Θεσσαλονίκη(χωρίς να μου πάρουν όσο κανει όλο το χβοχ). Εχω γυρίσει όλη την πόλη και δεν το κανει κανεις.... Να το παρω αποφαση να παραγγειλω το τσιπακι και να διαβάσω να το κάνω μόνος ή έχει κανένας τίποτα υπόψιν?

Σε περίπτωση που θες να το φτιάξεις μόνος σου εγώ μπορώ να βοηθήσω αλλά πάντα με δική σου ευθύνη. Επίσης θα χρειαστείς και ειδικό εξοπλισμό που δεν ξέρω κατα πόσο σε συμφαίρει για να το κάνεις μια φορά. Φθηνότερα θα σου έρθει στο να το στείλεις. Σκέψου το και εδώ είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κολλητηρια παστες κλπ υπαρχουν πρεπει να πάρω αυτό το τσιπακι και το nandx. Ενα εικοσαρικο βγαίνουν οποτε ισχύει, πανω κάτω τα ίδια αλλά ειναι και τα μεταφορικά και τα πήγαινε έλα κλπ για αυτό ξενερωνω..... Μακαρι να ησασταν Θεσσαλονίκη να γλίτωνα θέλουν και ενα-εναμιση μήνα να έρθουν απο Κίνα αυτές οι χαζομαρες..... Πως γίνεται να μην υπάρχει ένας σε όλη την Θεσσαλονίκη 😛

Α ήθελα να ρωτησω το dashboard του ειναι στην τελευταια εκδοση, δεν έχει σημασία από οτι κατάλαβα αυτό ε? Κανένα tutorial που είδα δεν αναφέρει κάτι για αυτό το θέμα οποτε υποθέτω ότι ειναι αδιάφορη η εκδοση του dashboard. Η μητρική ειναι trinity

Επεξ/σία από xampa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Αθήνα-Καλλιθέα μπορεί κάποιος να μου συστήσει καλά καταστήματα για RGH σε Xbox360 ? Να υποθέσω ότι οι τιμές κυμαίνονται στο 30αρι;

Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα αν υπάρχει πρόβλημα δημόσια. Ευχαριστώ πολύ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, xrhstoskzn είπε

Αθήνα-Καλλιθέα μπορεί κάποιος να μου συστήσει καλά καταστήματα για RGH σε Xbox360 ? Να υποθέσω ότι οι τιμές κυμαίνονται στο 30αρι;

Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα αν υπάρχει πρόβλημα δημόσια. Ευχαριστώ πολύ

Θα'θελες να είναι 30αρι σε μαγαζί...

Βάλε τά διπλά τουλάχιστον!!!!

(Και χωρίς support σε ότι πρόβλημα έχεις)

Μίλα με τον Βασίλη (panbil) να στην φτιάξει. Εμπιστοσύνης άτομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, mikele13- είπε

Θα'θελες να είναι 30αρι σε μαγαζί...

Βάλε τά διπλά τουλάχιστον!!!!

(Και χωρίς support σε ότι πρόβλημα έχεις)

Μίλα με τον Βασίλη (panbil) να στην φτιάξει. Εμπιστοσύνης άτομο.

Αναλόγως το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...