Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με οθονη


κινητάκιας

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. Εχω ενα galaxy S6  και μου επεσε κατω. Η οθονη χαλασε. Ξερει καποιος να μου πει αν αξιζει να το φτιαξω;Κι αν ναι ποσο μπορει να κοστισει;

Ευχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, κινητάκιας είπε

Μηπως υπαρχει καποιος εδω που θα μπορουσε να το επισκευασει οικονομικα;

Οπως πχ να κολλησει την οθονη; Η εργασια δεν ειναι μεγαλο κοστος. Η αγορα του ανταλλακτικου ειναι το κοστος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/7/2018 στις 3:41 ΜΜ, SeNNinhA είπε

Οπως πχ να κολλησει την οθονη; Η εργασια δεν ειναι μεγαλο κοστος. Η αγορα του ανταλλακτικου ειναι το κοστος. 

Δε καταλαβαινω το υφος..τι σημαινει να κολλησει την οθονη. Προς τι η ειρωνεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα αυτο που ειπα. Τι εννοεις οικονομικα? Το ανταλλακτικο εχει 100 περιπου ευρω. Δεν αλλαζει αυτο. Η επισκευη κοστιζει περιπου συνηθως 25-30 ευρω σε μαγαζι. Ποσο οικονομικα μπορει καποιος να το επισκευασει? Ακομη κι αν σου κανει καποιος την χαρη να σου παρεχει την εργασια δωρεαν (που θα μπορουσε) διατρεχει το ρισκο να παει κατι στραβα και μετα να πρεπει να σε αποζημιώσει πλήρως. Εκτος ότι εχει αρκετη δουλίτσα για να βαλεις και να βγαλεις την οθονη.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Μα αυτο που ειπα. Τι εννοεις οικονομικα? Το ανταλλακτικο εχει 100 περιπου ευρω. Δεν αλλαζει αυτο. Η επισκευη κοστιζει περιπου συνηθως 25-30 ευρω σε μαγαζι. Ποσο οικονομικα μπορει καποιος να το επισκευασει? Ακομη κι αν σου κανει καποιος την χαρη να σου παρεχει την εργασια δωρεαν (που θα μπορουσε) διατρεχει το ρισκο να παει κατι στραβα και μετα να πρεπει να σε αποζημιώσει πλήρως. Εκτος ότι εχει αρκετη δουλίτσα για να βαλεις και να βγαλεις την οθονη.

Οικονομικα εννοουσα οχι οσο χρεωνει η επισημη αντιπροσωπεια. Δε ζητησα απο καποιον να μου το φτιαξει τσαμπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 100€ το ανταλλακτικό κ 25-30€ η εργασία που σου έγραψαν ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ την αντιπροσωπεία ΑΛΛΑ τεχνικό σε απλό συνοικιακό κατάστημα.
Για αντιπροσωπεία υπολόγισε κάνα 80ρι-100ρι ακόμα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, dpolal είπε

Τα 100€ το ανταλλακτικό κ 25-30€ η εργασία που σου έγραψαν ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ την αντιπροσωπεία ΑΛΛΑ τεχνικό σε απλό συνοικιακό κατάστημα.
Για αντιπροσωπεία υπολόγισε κάνα 80ρι-100ρι ακόμα.
 

Αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...