Προς το περιεχόμενο

Lenovo Moto E4 69 ευρώ Γερμανός


BadRobot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως καταλαβαίνεται, δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω να πέσει κάτω αυτή η προσφορά. :D 

Το παρήγγειλα σε γκρί, μιας και απο ότι βλέπω αυτό έχει μείνει. 

Ότι πρέπει για δεύτερο τηλέφωνο παιδιά! 

P.S Μακάρι και εμάς να μας βγεί με το shazam στα 59 ευρώ όπως στον φίλο. Πήραμε τον κωδικό αλλά θα ξέρουμε όταν πάμε να παραλάβουμε. :P 

P.S 2 Όσοι το παραγγείλατε για θήκη κοιτάξτε αυτή, την έχω δεί και μετράει άσχημα για τα χρήματά της. ΟΕΜ spigen style. ;) 

https://www.skroutz.gr/s/12883762/OEM-Carbon-Brushed-Μαύρο-Moto-E4.html

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Είμαι κάτοχος του κινητού εδώ και 3 μήνες . Το κινητό παιδιά ΔΕΝ έχει NFC. Το single sim μοντέλο έχει . Όλα τα site λένε πως έχει αυτό το feature και τελικά δεν το έχει. Μπορεί να επιβεβαιώσει και άλλος ένας ?? Ευχαριστώ

Επεξ/σία από veteran90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, makhs5 είπε

Παιδια το πηρα σημερα, μιλαμε για την τιμη του χωρις καμια υπερβολή τελειο κινητο, δεν το περιμενα καν πριν το παρω. Πολύ γρηγορο, αριστη ποιοτητα κατασκευης, φοβερη οθονη με τελεια χρωματα, dual sim, και NFC, σ αυτά τα λεφτα δεν εχει αντιπαλο καν. Και κατι άλλο, μπειτε στο παιχνιδι shazam του γερμανου, δινει πολλες δωροεπιταγες 10 ευρω, εμενα μου βγηκε με αυτην 59 ευρω μονο. Γι αυτό το κινητο πραγματικα τσαμπα τιμη. Και κινεζικο από κινα με τετοια τιμη, τετοια ποιοτητα οθονης και NFC, απλα με 59 ευρω ουτε υπαρχει ουτε θα υπαρξει.

Το κινητό δυστυχώς δεν έχει NFC..το έχω τρεις μήνες. Μπορείς να μου το επιβεβαιώσεις και εσύ ? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω βαλει κλειστο για φορτιση, αλλα το καπακι του εσωτερικα ΕΧΕΙ κεραια NFC.  Μηπως δεν είναι ευρωπαικο μοντελο το δικο σου φιλε μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, veteran90 είπε

Το κινητό δυστυχώς δεν έχει NFC..το έχω τρεις μήνες. Μπορείς να μου το επιβεβαιώσεις και εσύ ? Ευχαριστώ

To εφερες απο εξω? γιατι στο επισημο αμερικανικο σαητ λεει οχι, αλλα σαητ λενε αναλογα τις αγορες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eko13 είπε

To εφερες απο εξω? γιατι στο επισημο αμερικανικο σαητ λεει οχι, αλλα σαητ λενε αναλογα τις αγορες!

Το Αμερικανικο εν τω μεταξυ, εχει snapdragon :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα παραγγελία μόλις τώρα στο γκρι χρώμα λογικά και εγώ Αφού δεν είχε να επιλέξω αλλά. Επέλεξα παραλαβή από κατάστημα και πληρωμή μετρητά η κάρτα.Οταν πάω να παραλάβω  θα δώσω κωδικό από shazam για να γίνει η έκπτωση των 10 ευρώ σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H motorolla παντα τα εκανε μανταρα με τους κωδικους...

Αμερικανικο με snapdragon χωρις NFC

https://www.motorola.com/us/products/moto-e-gen-4

Global με mediatek και NFC

https://www.motorola.com/we/products/moto-e-gen-4

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

Το έκανα παραγγελία μόλις τώρα στο γκρι χρώμα λογικά και εγώ Αφού δεν είχε να επιλέξω αλλά. Επέλεξα παραλαβή από κατάστημα και πληρωμή μετρητά η κάρτα.Οταν πάω να παραλάβω  θα δώσω κωδικό από shazam για να γίνει η έκπτωση των 10 ευρώ σωστά?

Και εγώ αυτό ακριβώς έκανα και ευελπιστώ. Μακάρι να είμαστε τυχεροί να πάρουμε το 10ευρο ή κάτι άλλο καλό! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

[σκρουτζ]

Τσιγκουνιές, αλλά λέω να πάω κατευθείαν σε κατάστημα μήπως το έχουν ετοιμοπαράδοτο ή να μου το φέρουν από εκεί...αν είναι να πάρεις κουπόνι 10€, γιατί να σπαταλήσεις 3€ στην αποστολή, αν δεν είναι αναγκαίο;

(ποιός εξασφαλίζει βέβαια ότι θα πάρουμε κουπόνι; )

έψαχνα καιρό ένα φτηνό τηλέφωνο για τον πατέρα, δίκαρτο, που να μην κλαίω και τα λεφτά μου όμως, και νομίζω πως είναι καλή περίπτωση.

[/σκρουτζ]

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Και εγώ αυτό ακριβώς έκανα και ευελπιστώ. Μακάρι να είμαστε τυχεροί να πάρουμε το 10ευρο ή κάτι άλλο καλό! :D 

Διαφορετικά αν δεν γίνει η έκπτωση λόγω ηλεκτρονικής παραγγελίας θα τους πω να το πάρω μέσω του καταστήματος και εκεί δεν μπορούν να πουν τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ψιλο οφ τοπικ: με το σαζαμ σας αποστέλλεται ενας κωδικός στο κινητό που καταχωρησατε, στη συνέχεια πηγαίνετε σε ενα υποκατάστημα Γερμανος, τον πληκτρολογείτε σε ενα από τα εκθεσιακά τάμπλετ που έχουν για αυτή την προωθητική ενέργεια και βλέπετε άμεσα αν κερδίσατε κάτι. Π.χ. ενα charging bracelet ή ένα σελφοκονταρο κ.α. Δεν σας το δίνουν άμεσα το δώρο, αλλά αποστέλλεται στη διεύθυνση που θα δώσετε (την οποία επίσης πρέπει να γραψετε στο ταμπλετ που δώσατε τον κωδικό). Δεν ξέρω τι γίνεται αν κερδίσετε δωροεπιταγη, ισως σε αυτη την περίπτωση σας τη δίνουν άμεσα (αφού δεν απαιτείται στοκ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, manousos82003 είπε

Το Αμερικανικο εν τω μεταξυ, εχει snapdragon :D

Όχι από you.gr το πήρα. Είναι με τον mediatek..μίλησα με την lenovo-motorola και μου επιβεβαιωσε ότι το μονοκαρτο έχει NFC..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...