Προς το περιεχόμενο

Lenovo Moto E4 69 ευρώ Γερμανός


BadRobot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...μα ολα φραντσαηζ δεν ειναι? δεν εχει σχεση αυτο, και δεν εγινε καμια παραγγελια. εχω μιλησει ηδη 5 φορες με τα κεντρικα τους και το συμπερασμα ειναι αυτο που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει αναφερθεί νωρίτερα ότι κάποιοι το αγόρασαν με επιπλέον έκπτωση με 10€ δωροεπιταγή από το shazam. Εγώ κέρδισα 20€ αλλά δεν μπόρεσα να τη χρησιμοποιήσω επειδή η αγορά θα έπρεπε να είναι πάνω από 100€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, parkos είπε

προσπαθησα να το αγορασω με 10ευρη δωροκαρτα απο το shazam και δεν το δεχτηκαν υποστηριζοντας οτι η εκπτωση απο 99 σε 69 ευρω προκυπτει απο χρηση δωροεπιταγων (ετσι φαινεται στο λογιστικο τους συστημα), οποτε συμφωνα με τους ορους διαγωνισμου shazam  δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν συνδυαστικα οι δωροεπιταγες. Υπαρχει καποιος που πραγματοποιησε την αγορα του κανοντας χρηση δωροκαρτας ή ετυχε αντιστοιχης περιπτωσης, διοτι θελω να προβω σε καταγγελια .

Κόιτα χωρίς να θέλω να βάλω λάδι στην φωτία, εγώ που πήρα 2 χρησιμοποιήσα τον κουπόνι των 20 ευρώ αλλά μου αφαίρεσαν 16 (δεν ξέρω γιατί και δεν ρώτησα). Όμως την παραγγελία την έκανα στο κατάστημα καί όχι απο το ίντερνετ, επειδή ήθελα να κόψω τιμολόγιο και να μην πληρώσω φπα. Δεν ξέρω σε έσενα. γιατί δεν το δέχτηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, billpao είπε

Κόιτα χωρίς να θέλω να βάλω λάδι στην φωτία, εγώ που πήρα 2 χρησιμοποιήσα τον κουπόνι των 20 ευρώ αλλά μου αφαίρεσαν 16 (δεν ξέρω γιατί και δεν ρώτησα). Όμως την παραγγελία την έκανα στο κατάστημα καί όχι απο το ίντερνετ, επειδή ήθελα να κόψω τιμολόγιο και να μην πληρώσω φπα. Δεν ξέρω σε έσενα. γιατί δεν το δέχτηκαν.

Όταν κόβεις τιμολόγιο δεν πληρώνεις φπα από την αρχή ή γίνεται επιστροφή-συμψηφισμός εκ των υστέρων;

Λογικά σου αφαίρεσαν 16 ευρώ επειδή τα 20 ευρώ της δωροεπιταγής είναι με τον φπα.

Επεξ/σία από George!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, George! είπε

Όταν κόβεις τιμολόγιο δεν πληρώνεις φπα από την αρχή ή γίνεται επιστροφή-συμψηφισμός εκ των υστέρων;

Λογικά σου αφαίρεσαν 16 ευρώ επειδή τα 20 ευρώ της δωροεπιταγής είναι με τον φπα.

Από την αρχή δεν πλήρωσα φπα.

Επεξ/σία από billpao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Γερμανό που πήγα την προηγούμενη εβδομάδα για να το τσιμπήσω, και ρώτησα αν έχουν καμια θήκη (δεν είχε γίνει ακόμα η παραπάνω συζήτηση), ο υπάλληλος άφησε να εννοηθεί ότι θα συνεχιστεί η προσφορά, γιατί είπε ότι δεν είχε πολλές μέρες που ξεκίνησε, σε φάση «μόλις το έφεραν, γι' αυτό δεν έχουμε και παρελκόμενα/αξεσουάρ».

Έχει δει κανείς αυτές τις μέρες αν παίζουν άλλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα παραγγείλει από το οτεσοπ σε χρώμα μπλε, μετά από 5 μέρες επικοινώνησα να δω αν θα το στείλουν τελικά ή όχι κ μου απάντησαν δεν υπάρχει απόθεμα κ ότι θα επικοινωνήσουν με τον προμηθευτή αν υπάρχουν κομμάτια και θα με ειδοποιήσουν. Την επόμενη μέρα επικοινωνούν και μου ανακοινώνουν πως δεν υπάρχει σε χρώμα μπλε, αλλά έχουν σε χρυσό μόνο και μου είπαν αν θέλω να μου το στείλουν. Στα γρήγορα αποφάσισα από το καθόλου ας το πάρω σε χρυσό. Το κινητό ήρθε χθες. Πολύ καλό για τα λεφτά του, αλλά αυτό το χρυσάφι ψηλό ροζιζι και λίγο χαλάστηκα. Πρέπει να βρω μια σκούρη θήκη τωρα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

Πρέπει να βρω μια σκούρη θήκη τωρα.... 

https://www.ebay.co.uk/itm/TPU-SILICONE-COVER-FOR-Motorola-Moto-E4-SOFT-CASE-SILICON-BUMPER-MOBILE-PHONE/352402432451?hash=item520cd261c3:m:mYtrGoX8JrMVYtNWWdqulsA

Έχω πάρει από αυτόν τον πωλητή την ίδια ακριβώς για το G5S μου. Είναι στη Γερμανία και έρχονται σε λιγότερο από εβδομάδα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχω παει σε δυο Γερμανους και μου λενε οτι η προσφορα ισχυει ακομα,, αλλα δεν εχουν αποθεμα στο μαγαζι. Εχει καποιος  πληροφορηση για μαγαζι με αποθεμα? Το splash δεν καταφερα να το δω τι ειναι και στα δυο, μαλλον εληξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, eko13 είπε

Εχω παει σε δυο Γερμανους και μου λενε οτι η προσφορα ισχυει ακομα,, αλλα δεν εχουν αποθεμα στο μαγαζι. Εχει καποιος  πληροφορηση για μαγαζι με αποθεμα? Το splash δεν καταφερα να το δω τι ειναι και στα δυο, μαλλον εληξε...

το splash στις 31-08 ληγει, ετσι γραφει στη σελιδα του ο γερμανος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eko13 είπε

Εχω παει σε δυο Γερμανους και μου λενε οτι η προσφορα ισχυει ακομα,, αλλα δεν εχουν αποθεμα στο μαγαζι. Εχει καποιος  πληροφορηση για μαγαζι με αποθεμα? Το splash δεν καταφερα να το δω τι ειναι και στα δυο, μαλλον εληξε...

Φίλε μου πριν μια βδομάδα μου είπε ο father να του βρω ένα κινητό και είπα να του πάρω αυτό της προσφοράς. Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά του Γερμανού και μου είπαν ότι δεν ξέρουν πότε και αν θα φέρουν άλλα. Όντως στο site ακόμη το έχει σε προσφορά... (τώρα τι προσφορά είναι αυτή χωρίς απόθεμα, τι να πω 😂😂😂) πάντως την ρώτησα αν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα οπουδήποτε στην Ελλάδα και μου είπε ότι υπάχει στο κατάστημα της Καστοριάς, στο Μεσολόγγι και σε ένα κατάστημα στην Κηφισιά. Μου είπε ότι μόνο εκεί βλέπει απόθεμα και ότι δεν μπορεί να δει τις αποθήκες του κάθε καταστήματος... (πως γίνετε πάλι αυτό;!;!;!;! 🤔🤔). Πήρα τηλέφωνο και στα 3 και κανένα δεν το είχε. Τους είπα ότι από τα κεντρικά βλέπουν απόθεμα και μου λένε πως γίνετε να σου είπαν κάτι τέτοιο. Δεν ξέρουν τα κεντρικά τι έχουμε εμείς στην αποθήκη μας... 😂😂 Άντε βγάλε άκρη... 

Τώρα μόνο υπομονή μήπως και ξαναφέρουν... στην ίδια τιμή... 😄😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φέρουν μόλις λήξει η προσφορά την άλλη μέρα όσα θέλεις.

Τώρα μόνο παίζει η διαφήμιση σε κάτι μεγάλες οθόνες στα μαγαζιά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπόψιν οτι για το Ευρωπαϊκό single sim XT1766 γράφει οτι δεν έχει γυροσκόπιο.

https://m.gsmarena.com/motorola_moto_e4-8721.php#xt1766

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...