Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v2


dante14023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω αν ετυχε και σε κανεναν αλλον, αλλα με το τελευταιο update αλλαξαν και τα minimum requirements για να τρεξει το παιχνιδι. Εχω μονο 2gb ram στο desktop και ενω πριν επαιζε κανονικα πλεον δεν ξεκιναει και μου ζηταει 4gb και πανω για να τρεξει σε 64bit windows 7.  Ποιος εχει ακομα μονο 2 gb μνημη θα μου πειτε... Ελαχιστοι ισως μαζι με μενα, αλλα για να παιξω πλεον θα πρεπει να αγορασω και επιπλεον μνημη για ενα pc που, συμφωνοι, χρειαζεται γενικη αναβαθμιση, αλλα δεν παιζει χρημα για να γινει τωρα......

Official site: https://eu.diablo3.com/en/

Προηγούμενο topic στο insomnia: https://www.insomnia.gr/forums/topic/248988-diablo-iii-topic-v1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απλά με το τελευταίο update πήγε default να τρέχεις 64bit executable, αν πας στα options του battlenet / game settings θα δεις εκεί έχει ενα checkbox, τσέκαρέ το (run this game in 32bit) και θα είσαι κομπλέ. 

 

ERB7ZGA9UO4G1410280702304.png

 

έτσι είναι αλλά για το D3 (θα σου έχει λίστα με όλα τα installed bnet games σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητευση παντως γενικα το event αυτο.Οκ για να κατσεις να ασχοληθεις καμια ωρα παραπανω στο D3 καλο ειναι αλλα μεχρι εκει.

Σιγουρα δεν ειναι αυτο που ελειπε απο το παιχνιδι τοσο καιρο.

 

Μεγαλη περιεργεια και για τον Necromancer οταν με το καλο βγει αν θα ειναι τελικα επι πληρωμη μετα απο το μικρο κραξιμο που εχει πεσει για το event.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η blizz δε διαβάζει τα κραξίματα μονάχα τα θετικά σχόλια

σίγουρα θα είναι επί πληρωμή 140% 

μάλλον κανα 10αρικο ας ελπίσουμε στη καλύτερη 5

 

το γυρνάει παντού στα microtransactions (βλέπε starcraft και wow, δε περιλαμβάνω το hots εφόσον ήταν σχεδιασμένο γύρω από αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά με το τελευταίο update πήγε default να τρέχεις 64bit executable, αν πας στα options του battlenet / game settings θα δεις εκεί έχει ενα checkbox, τσέκαρέ το (run this game in 32bit) και θα είσαι κομπλέ. 

 

ERB7ZGA9UO4G1410280702304.png

 

έτσι είναι αλλά για το D3 (θα σου έχει λίστα με όλα τα installed bnet games σου)

 

thanks boy! και πανω που αρχισαν να μου μπαινουν ιδεες για καινουργιο pc :P τελικα ο 11ετιας υπαρχων μια χαρα κρατει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να κάνει join τους noob greek players και στο diablo,δεν έχει παρά να ψάξει το όνομα: N00b Greek Players , NGP.

Γραμμένο το noob με μηδενικά γιατί δε μας άφηνε η Blizzard..(ότι δημιουργήθηκε η clan).

Θα μας βρείτε και στο discord

https://discord.gg/3BTDZhw

 

Ωραιο το nostalgia event :) αν και συντομο παρα τα πολλα levels του dungeon.

ισχύει!

καλά 16 lvls δε τα λες και πολλά,ήταν πολύ μικρά τα ίδια επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ζητείται άτομο που πεζή torment 12 και πάνω άνετα για να με βοηθήσει με τις γνώσης του να κάνω τον barbarian και τον crusader να παίζουν άνετα στο torment 12 πληρωμή μέσο paypal 100e για το κάθε class

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητείται άτομο που πεζή torment 12 και πάνω άνετα για να με βοηθήσει με τις γνώσης του να κάνω τον barbarian και τον crusader να παίζουν άνετα στο torment 12 πληρωμή μέσο paypal 100e για το κάθε class

Σοβαρα τωρα μιλας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως να ζει σε σπηλιά δεν εξηγείτε διαφορετικά :P

are you talking 2 me?

πιστεύω ότι μας τρολάρει ..

P.S αν δεν μας τρολάρεις μαν σε κουβαλάω εγώ xD

εννοείτε ότι μιλάω σοβαρά είμαι 36 χρόνον όχι κάνα παιδάκι για να "τρολαρο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

are you talking 2 me?

εννοείτε ότι μιλάω σοβαρά είμαι 36 χρόνον όχι κάνα παιδάκι για να "τρολαρο"

man συγνώμη αλλά φαίνεται για troll..τώρα αν όντος θες βοηθεια πες μ..να σε boostaro λιγο και μετά απο 2-3 μερες μπορείς να τα πας και τα tor 12-13...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...