Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v2


dante14023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μενα τα bounties ειναι τερμα βαρεμαρα.Τερμα.Με εχει παρει ο υπνος στο πληκτρολογιο φαση.Αλλα δυστυχως ειναι απαραιτητα.

1.Κανεις 2-3 runs στην αρχη για να βγαλεις τα materials να κανεις extract cube powers.
2.Κανεις λιγα ακομα , να κανεις τα 40 extracts για το season journey.Για αυτον τον σκοπο μην πετατε (στην αρχη τουλαχιστον) τα legendaries που πεφτουν**.Αφου κανετε extract τα powers που θελετε για το build σας , μετα καντε extract ο,τι μαλακια legendary σας πεφτει , μεχρι να φτασετε στα 40.Μετα απλα σπατε ο,τι legendary δεν θελετε.
Ολα αυτα αν μιλαμε για εναν character.Αν θα παιξετε και αλλους , κοιταχτε τι cube powers θελουν και αυτοι για το build τους και καντε στοχευμενα extracts.
3. Kρατηστε δευτερη κοπια των αντικειμενων που θα χρησιμοποιησετε.Οταν αρχισετε να φαρμαρετε torment 16 καντε bounties. Ειτε σε public game (προτιμοτερο) , ειτε σολο.
Ξεκινηστε το reroll legendary στον κυβο (τις δευτερες κοπιες των αντικειμενων) , διχως αυριο...για να βγαλετε ancients/primals..αλλιως δεν γινεται προκοπη.Κανεις δεν γαμησε περιμενοντας να πεσει το σωστο αντικειμενο με τα σωστα stats απο τα bosses...

**Eπισης κρατηστε καποια καλα legendaries για τα βασικα slots που εχετε το set armor σας. Και καποια στιγμη φορεστε τα στην θεση του set σας και καντε gr 45. Ευκολο conquest που χρησιμευει και για το season journey.Στην ουσια θελετε 3 conquests.Τα τρια πιο ευκολα ειναι αυτο που ανεφερα, να βγαλετε solo gr 75 και να ανεβασετε 3 gems στο lvl 75.

Επεξ/σία από mphxths
προσθηκη παραπομπης
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

15 λεπτά πριν, mphxths είπε

Για μενα τα bounties ειναι τερμα βαρεμαρα.Τερμα.

 

τέρμα όμως.

καλά τα λές. 

kadala για armor.

upgrade rare απ τον κύβο για ring και amulet και όπλα...

και όταν βγαλεις το αρχικό full build τότε ξεκινάς bounties,

  και reroll legendary κυρίως για ring και amulet και όπλα.

όταν πλέον έχει εξαντληθεί το gear απο kadala,  νεο χαρακτήρα lvl 70 για να βγάλει gear με τα shards.

Επεξ/σία από SpoonyBar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

και οταν βγαλεις το αρχικο full build > reroll legendary κυριως για ring και amulet και όπλα.

Δυστυχως , reroll legendary για τα παντα :( Για παραδειγμα , εκανα seasonal , εβγαλα το set , επαιξα rifts/vaults/cowlevel/gr εβγαλα και τα υπολοιπα αντικειμενα για το build.
Στο συνολο ολων των αντικειμενων ειχα περιπου 2 ancients.Aρα εκει τι κανεις?Συνεχιζεις το φαρμαρισμα μπας και σου ρθουν τα ιδια αντικειμενα σε ancient φαση?Ουτοπικο σκηνικο , δεν προκειται να γινει ποτε.

Εκανα μερικα bounties , μαζεψα και μερικα υλικα και επιασα 2-3 διπλοκοπιες απο το σετ και τα πλακωσα στο reroll..ηρθαν ancients ...τα φορεσα..αναβαθμιστηκα καπως , ανεβασα 1-2 επιπεδα την δυσκολια ...και παλι απο την αρχη.
Αλλιως αν περιμενεις να ελεεησει η blizzard να ριξει τα σωστα items με καλυτερα rolls/ancients/primals , θα χει βγει το 4 πριν γινει αυτο :)

13 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

upgrade rare απ τον κυβο για ring και amulet και όπλα...

Σωστο γιατι η kadala τα βαραει στα αυτια αυτα...Αν και μπορει να γαμηθει η δουλεια οταν υπαρχουν δεκαδες legendary απο μια κατηγορια αντικειμενων.
Η μονη περιπτωση που δουλευει αυτη η φαση ομορφα ειναι με τα daggers του DH που ειναι ολα και ολα δυο... :)

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, mphxths είπε

Δυστυχως , reroll legendary για τα παντα :(

 

με προτεραιότητα ring amulet και όπλα. πρώτα να βγούν αύτα ancient με καλούτσικα stats.

τα υπόλοιπα από kadala και random drops. τουλάχιστον σωστά attributes θα βγάλεις.

και το armor δεν έχει τόσο μεγάλο range στα stats οσο τα όπλα.

και αν βγάλεις καλά ring και amulet και όπλα sure τότε κανε reroll και armor.

.

και το avarice είναι ευκολάκι conquest. εκεί που πας για την adria.

αλλά για να μη χαθεί τα conquests, είναι πολύ μετά για να τον απασχολούν

ο βάρβαρος btw ειναι καλός και εύκολος χαρακτήρας για ξεκίνημα  . και demon hunter, βλέπω δίνει καλό και εύκολο σετάκι.

για easy mode DH θα ξεκινούσα.

farming machine αλλά advanced ειναι o crusader, τουλάχιστο όταν έπαιζα.

https://www.icy-veins.com/d3/crusader-akkhan-condemn-build

αυτό είναι καλό site για να μάθει κάποιος τα βασικά.

Επεξ/σία από SpoonyBar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

με προτεραιότητα ring amulet και όπλα

Σαφως , εφοσον ομως εχεις διπλοκοπιες ;) Και συνηθως δεν τα χεις ... τα rings του build (focus/restraint) μου επεσαν τελευταια απο ολα τα υπολοιπα αντικειμενα που εψαχνα...
Γενικως το παιχνιδι δεν το λες και ανοιχτοχερικο στο θεμα rings/amulets..τεσπα...

6 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

και το avarice είναι ευκολάκι conquest. εκεί που πας για την adria.

Ναι , σχετικα. Πρεπει να μαζεψεις 50mil απο το εδαφος.Ο τροπος που σκεφτεσαι δεν ειναι ο ενδεδειγμενος.Δεν λεω λαθος..λεω ενδεδειγμενος :)
Συνηθως για αυτο το conquest αξιζει να το κανεις με τα bounties bags.Ο λογος ? Μαζι με το conquest εχεις μαζεψει και bounties materials.Που θα χρειαστουν και στα 40 extractions που λεγαμε.
Κατσανε και υπολογισανε ποσα bags χρειαζονται για το avarice conquest.Βγαλανε οτι απαιτουνται περιπου 35 torment 16 bounties bags.Εγω σου βαζω 40 σακια για να ειμαστε καλυμενοι.
40 σακια ειναι 40/5 runs. 8 runs. Στα μισα καπου θα εχω αυτοκτονησει απο την βαρεμαρα.Ξεκινησα να το κανω , μεχρι που βαρεθηκα και εκανα το αλλο το conquest ( gr 45 , χωρις set items) και συνεχισα την ζωη μου ηρεμος :)

13 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

και demon hunter, βλέπω δίνει καλό και εύκολο σετάκι.

Nαι το unhallowed essence ..DH εφτιαξα..ειναι ο main μου και το χω λιωσει το συγκεκριμενο build..ηξερα τι αντικειμενα να ψαξω και να βαλω .Αλλα το συγκεκριμενο build πλεον δεν προτιμαται για gr pushing.Ειναι καλο για speed farming και μεχρι 100-110 gr με πολυ καλα items.Στον νορμαλ DH μου , μεχρι εκει φτανω..παραπανω θελει καλυτερα augments και ανεβασμα τα gems...κοινως να σου δινει chance 15-30% και να το κλικαρεις σαν καταδικος μπας και ερθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, mphxths είπε

 

Ναι , σχετικα. Πρεπει να μαζεψεις 50mil απο το εδαφος

οχι ρε το σκέφτεσαι λάθος. εκεί που πας για adria  κάνεις pull τα παντά χωρίς να σκοτώσεις τίποτα, με ενα dh tumbling πχ. και οταν φτάσεις στο entrance για την Adria γυρνάς με το  Boon of the Hoarder και μαζεύεις 80 mil οχι 50 :D

είναι εκεί που βγαίνουν τα πολλά μικρά. με την πρώτη που το δοκίμασα το έκανα. δεν βγαίνει με όλα τα classes όμως.

https://www.icy-veins.com/d3/avarice-conquest-guide

 

Επεξ/σία από SpoonyBar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

οχι ρε το σκέφτεσαι λάθος. εκεί που πας για adria πας κανεις pull τα παντά χωρίς να σκοτώσεις τίποτα, με ενα dh πχ. και γυρνάς με το  Boon of the Hoarder και μαζεύεις 80 mil οχι 50 :D

είναι εκεί που βγαίνουν τα πολλά μικρά.

https://www.icy-veins.com/d3/avarice-conquest-guide

Ναι ξερω που λες , που βγαινουν οι μαλακιες απο τους τοιχους...παντα καθε φορα που παω για την adria για κανα bounty εχω ενα τσουρμο μαλακιες να με ακολουθανε.Ε ναι ξερω αλλα θελει να βαλεις gems/items κλπ για να το βγαλεις..και δεν τα γουσταρω αυτα..με τα bounties κονομας και υλικα.Αλλα οπως ειπα..βα-ρε-μα-ρα..ή στην τελικη δεν το κανεις καν το conquest..να παει να γαμηθει... :)

 

YΓ : ω ρε αλλαξε το multishot build...πρεπει να κατσω να το μελετησω αυριο...πφφφ σε δουλεια να βρισκομαστε :)

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και ωραία όλα αυτά που γράφετε, αλλά πραγματικά δεν κατάλαβα τίποτα!!!!!!

Ίσως να φταίει ότι στα Diablo, Diablo 2, και το 3 μέχρι τις αρχές του 2014 που το έπαιζα, πριν να βγει δηλαδή το RoS, το μόνο που έκανα ήταν να παίζω το Campaign ξανά και ξανά για να βρω καλύτερο εξοπλισμό.

Τώρα με το RoS μπερδεύτηκα!!!
Δεν έχω καταλάβει τι κάνει το Cube που είναι τόσο σημαντικό. Δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να κάνω καινούριο χαρακτήρα και να τον φτάσω και αυτόν στο lvl70 ενώ έχω ήδη έναν. Και άλλα πολλά.

Όπως και να 'χει, τις 2 πρώτες μέρες που απέκτησα το RoS αφού τελείωσα το Act V και έφτασα τον non Seasonal βάρβαρο μου στο lvl70 (αυτόν δηλαδή που είχα ξεκινήσει να παίζω από όταν βγήκε το παιχνίδι, από Day 1), άρχισα να παίζω Bounties, και βρήκα κάποιον εξοπλισμό καλύτερο από αυτόν που ήδη είχα.

Χτες αποφάσισα να φτιάξω έναν Seasonal βάρβαρο, και με τη βοήθεια ενός παίκτη μέσω του chat, με βοήθησε με τον Demon Hunter του να φτάσω lvl70 μέσα σε περίπου ένα 7λεπτο.

Τώρα, γράφετε ότι δεν θα πρέπει να παίζω Bounties, αλλά Rifts, με τον Seasonal character μου.
Αν κατάλαβα καλά, θα πρέπει να βγάλω εις πέρας τα achievements που μου ζητάει, και μόλις τελειώσω και τα 4 επίπεδα (δεν θυμάμαι τον όρο) θα μου δώσει το παιχνίδι ένα full set το οποίο λογικά θα είναι καλύτερο από το εξοπλισμό που ήδη έχω.

Και όταν τελειώσει το Season, τί γίνεται;
Θα σταματήσω να παίζω να τον Seasonal, θα μπορέσω να πάρω ό,τι έχει στον non Seasonal και θα παίζω Bounties και Rifts με τον non Seasonal μέχρι να μας δώσει η Blizzard το Season 20;

Sorry για όλες τις απορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, manost είπε

Δεν έχω καταλάβει τι κάνει το Cube που είναι τόσο σημαντικό.

Το θεμα ειναι απλο.Ακομα και η blizzard η ιδια καταλαβαινει οτι τα τυχαια loot δεν βοηθανε κανενα.Οποτε εβαλε μηχανισμους για να βοηθησουν τον κοσμο να βρει αντικειμενα και να τα "σενιαρει" με σωστα stats.Ενας απο αυτους τους μηχανισμους ειναι το cube.Το οποιο περιεχει "συνταγες". Π.χ. convert set item. Αν απο ενα σετ εχεις το ιδιο κομματι 2 ή περισσοτερες φορες μπορεις να το κανεις "convert" σε καποιο αλλο κομματι του ιδιου σετ. Αντιλαμβανεσαι οτι με αυτην την πρακτικη συμπληρωνεις σετ για πλακα.
Αλλη συνταγη ειναι η "upgrade rare item" , δηλ παιρνεις ενα κιτρινο item (rare) και το αναβαθμιζεις σε...legendary...και αυτες ειναι μονο 2 απο τις συνταγες...
 

32 λεπτά πριν, manost είπε

Δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να κάνω καινούριο χαρακτήρα και να τον φτάσω και αυτόν στο lvl70 ενώ έχω ήδη έναν.

Δεν πρεπει να κανεις τιποτα.Κανε ο,τι σε ευχαριστει.Θες να παιζεις ολη την ζωη σου εναν character..καντο..θες να φτιαξεις 20 ...φτιαξε...δεν θες να φτιαξεις seasonal..μην φτιαξεις.
Τα seasons τα εβγαλε η blizzard για να κραταει σε hype τους παιχτες.Εγω προσωπικα δεν βρισκω νοημα υπαρξης αυτων.Οποτε παιζω seasonal character ειναι για να βρισκω ευκολα groups μιας και ολοι παιζουν seasonal.

32 λεπτά πριν, manost είπε

Τώρα, γράφετε ότι δεν θα πρέπει να παίζω Bounties, αλλά Rifts, με τον Seasonal character μου.

Eιτε παιζεις seasonal , ειτε non-seasonal , και εφοσον εχεις τελειωσει με τα campaigns , η ζωη σου απο δω και στο εξης θα ειναι :
1.bounties
2. normal rifts
3. greater rifts.

Δεν θα αναλυσω , τους λογους , ο τελικος σκοπος ολων αυτων , ειναι η βελτιωση του gear , μεσω διαφορων μηχανισμων (drops , cubes , κλπ).
 

32 λεπτά πριν, manost είπε

Αν κατάλαβα καλά, θα πρέπει να βγάλω εις πέρας τα achievements που μου ζητάει, και μόλις τελειώσω και τα 4 επίπεδα (δεν θυμάμαι τον όρο) θα μου δώσει το παιχνίδι ένα full set το οποίο λογικά θα είναι καλύτερο από το εξοπλισμό που ήδη έχω.

Ολα τα items ειναι καλα , για να κοβεις βολτες και να κανεις τον τουριστα στο παιχνιδι.Απο ενα σημειο και περα ομως για να εξελιχθεις στο παιχνιδι , να φαρμαρεις στην μεγιστη δυσκολια και να push-αρεις high level greater rifts, πρεπει να ακολουθησεις καποιο build , το οποιο βασιζεται σε συγκεκριμενα skills/passives/cube powers και συγκεκριμενα items συνηθως καποιο set.
Eπειδη λοιπον το season εχει συγκεκριμενη διαρκεια , η blizzard για να βοηθησει τους νεοδημιουργηθεντες characters να ντυθουν συντομα και να παλεψουν για μια θεση στον ηλιο των leaderboards εχει βαλει το "season journey" που σε καποια φαση δινει σαν reward ενα φουλ σετ (στον 1ο seasonal character του account) , το οποιο ειναι τραγικα μεγαλο boost στο σημειο που ειναι εκεινη την στιγμη ο character.Eπισης προς το τελος του season journey δινει και +1 stash space , τρελο δελεαρ για τους παιχτες.Δεν ξεχναμε βεβαια και το community buff καθε season που δινει τρελο boost...
Σκεψου οτι το season ξεκινησε 22/11 , και σημερα 30/11 , δηλ 8 μερες μετα μπορω να φαρμαρω στην μεγιστη δυσκολια και πριν λιγο εβγαλα greater rift 100.
Φημες λενε , χωρις να εχουν επιβεβαιωθει , οτι στα seasonal games , τα drop rates ειναι τσιμπημενα προς τα πανω για να βοηθηθουν οι παιχτες.
 

32 λεπτά πριν, manost είπε

Και όταν τελειώσει το Season, τί γίνεται;
Θα σταματήσω να παίζω να τον Seasonal, θα μπορέσω να πάρω ό,τι έχει στον non Seasonal και θα παίζω Bounties και Rifts με τον non Seasonal μέχρι να μας δώσει η Blizzard το Season 20;

Oταν τελειωσει το season , ολοι οι seasonal characters γινονται non-seasonal (normal) , και κουβαλανε ολα τα αντικειμενα τους κανονικα.Μπορεις να τα μεταφερεις στους υπολοιπους normal characters που εχεις.Οτιδηποτε υπηρχε στο stash στο season , σκαει σε πολλαπλα emails και μπορεις να τα μεταφερεις στο normal stash πλεον...
Και ξανα νεο season , και ξανα τα ιδια ..μεχρι να βγει το diablo 4 και να παρει το diablo 3 τον πουλο απο το πισι μας ;)

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απλώς καλύτερα να ξεκινήσεις με rifts.

για τον απλό λόγο ότι τα bounties ειναι βαρετούλια, και στις χαμηλότερες δυσκόλιες οι ανταμοιβές που δινούν ειναι πολύ μικρές, ενώ απαιτούν τον ίδιο κόπο και χρόνο .

  • 3 per cache (Normal – Master)
  • 6 per cache (Torment I – VI)
  • 8 per cache (Torment VII – IX)
  • 10 per cache (Torment X)
  • 12 per cache (Torment XI)
  • 14 per cache (Torment XII)
  • 16 per cache (Torment XIII)
  • 18 per cache (Torment XIV)
  • 20 per cache (Torment XV)
  • 22 per cache (Torment XVI)

το 8 resources που δινει ενα  bounty cache μεχρι  και  torment IX,  σε σχέση με το 22 που βλέπω οτι δίνει πλέον στο τελευταίο torment, 

σημαίνει οτι σχεδόν θες 3πλάσιο χρόνο στη χαμηλή δυσκολία για να πάρεις την ίδια αμοιβή.

και το torment IX δεν είναι κάνα μικρό επίπεδο. τα 3 και τα 6 και τα 8 per cache δεν αξίζουν το χρόνο για να τα φαρμάρεις συστηματικά..

 

 Και τα bounties και τα resources τους, τα χρειάζεσαι κυρίως για finetuning,

άρα αφού έχεις βγάλει full  gear για κάποιο build  κάτι που τυπικά σου επιτέπει να σταθείς στην τελευταία δυσκολια.

Φυσικά οτι λίγα bounties (και resources απο bounties) ζητάει το season journey θα τα κάνεις asap, ασχετά τι level δυσκολίας παίζεις.

  •  
Επεξ/σία από SpoonyBar
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SpoonyBar είπε

τα bounties και τα resources τους, τα χρειάζεσαι κυρίως για finetuning

Ακριβως αυτο. Οπως προειπα , αν μπεις σε public game φευγει ολοκληρο run σε περιπου 10-15 λεπτα. Ενα act ο καθε παιχτης και το 5ο ολοι μαζι οπως τελειωνουν απο το act τους ο καθενας.
10-15 λεπτα αν δεν κωλοβαραει κανεις στην πολη ή δεν καθεται καποιος να καθαριζει χαρτες χωρις νοημα...μπαμ μπαμ δουλειες ειναι τα bounties :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να αγοράσω το eternal collection definite edition) στα 30 ευρώ και να ξεκινήσω από το μηδέν το game? Είναι ανώτερο του poe και του titan quest? έχει την ατμόσφαιρα του diablo 1 και 2? Κοσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, kalaxan είπε

Αξίζει να αγοράσω το eternal collection definite edition) στα 30 ευρώ και να ξεκινήσω από το μηδέν το game? Είναι ανώτερο του poe και του titan quest? έχει την ατμόσφαιρα του diablo 1 και 2? Κοσμο;

Δεν ξερω αν αξιζει.Ειναι προσωπικο του καθενος αυτο.Εγω μια το πιανω , μια το αφηνω.Δεν ξερω επισης αν ειναι ανωτερο του PoE , δεν το εχω παιξει ποτε.Το titan quest ειναι παλιο και ειχε αλλη φιλοσοφια.Πιο open world...πολλες επαναληψεις του campaign.
Ατμοσφαιρα του 1 & 2 δεν εχει.Ας ελπισουμε οτι θα την εχει το 4.Το diablo απο τοτε που πρωτοβγηκε (1,2,3) ειχε την λογικη , θα φαρμαρεις σαν καταδικος για να χτισεις τον χαρακτηρα σου με τα καλυτερα items/stats.Αυτην την λογικη ακολουθαει και το 3 με διαφορες προσθηκες σε σχεση με τα 1,2.
Αν λοιπον βαριεσαι ευκολα και δεν εισαι του κινεζικου φαρμινγκ , τοτε μην το ξεκινησεις καν.Αν σου αρεσει το "χτιζω χαρακτηρα" και "οκ , τυχαια drops ειναι , δεν θα γινει δουλιτσα μεσα σε λιγες ωρες , ισως μεσα σε λιγους μηνες" , τοτε προχωρα :)

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είμαι στρατετζας παίζω φουλ total war warhammer 2, και είπα να παίξω για αλλαγή ένα game σαν τα παλιά diablo 1 k 2 .δε με χαλάει το ατελείωτο φαρμινγκ αλλά θέλω φουλ ατμόσφαιρα και μουσική ( πχ Tristam).    Είδα και λίγο το warhammer chaosbane αλλά δε διάβασα καλά σχόλια. Θενξ για την απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το path of Exile ειναι ανωτερο του Diablo 3, απλα πολυ πιο περιπλοκο. Για χαλαρο gaming και αν θελεις να κατανοεις ευκολα τις παραμετρους του gear , παιξε diablo 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...