Προς το περιεχόμενο

$6699 στοιχίζει στην κορυφαία του σύνθεση το νέο 15-inch MacBook Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ αν έπαιρνες τα λεφτά που παίρνει ο Messi ή ο Ronaldo ή ο LeBron ή...ή ....ή...θα σε πείραζα τα 6699????

Παίδες μην τα ανάγουμε όλα στο μέγεθος μας...

Υπάρχουν Golden boys( and girls) που θα το έπαιρναν χωρίς σκέψη ....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Comic maniak είπε

Για τελευταια φορα, ειναι 6699$ και οχι €. Σε ευρω ειναι 5733.58. Και παλι ειναι ακριβο,αλλα σταματηστε να μπερδευετε τα currencies.

Και άρχισε να βάζεις το ΦΠΑ!!!

 

7100+ δηλαδή όχι για να μάθουμε και τιμή Ευρώπη

Επεξ/σία από ~Palpatin~
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά κάνει. Εγω θα χρέωνα 7 χιλιάρικα το base model. Αφου υπάρχουν ζώα που το αγοράζουν. Προφανώς δεν αναφερομαι σε οσους θα βγαλουν λεφτα απο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hristos1975psi είπε

Ότι πρέπει για να χαζεύεις βιντεάκια στο YouTube και να πατάς likes στο Facebook........αν ήταν οποιοδήποτε άλλο αντικείμενο αν είχα τα λεφτά και το χρειαζόμουν ίσως να το έπαιρνα αλλά όχι για προϊόν τεχνολογίας που σε μερικά χρόνια θα είναι ξεπερασμένο. Θα μου πεις έχει αξία μεταπώλησης, ίσως εδώ στην Ελλάδα να έχει αν κρίνω από  τις αγγελίες που βλέπω στην κατηγορία Apple που όλοι ανεξαιρέτως επειδή έχουν και πουλάνε ένα ipad ή ένα Iphone ή ένα MacBook ή ένα iMac νομίζουν ότι έχουν πιάσει και τον παπα από τα κακαλα......και βάζουν τιμές ίδιες με όσο κάνουν καινούργια........

ακου εκεί 7000€ για ένα λαπτοπ επειδή είναι Apple........ώρε που πάμε....

Τα λες αυτα γιατι δεν εχεις δει τις αγγελειες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ήξερα που κρατήθηκα τους μήνες που μας πέρασαν... επιτέλους το Macbook Pro έγινε refresh. Περιμένω τα laptops των hipsters στο eBay σε τιμή χώμα τους επόμενους μήνες 😌

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ταβάνι στις  επιλογές που έχεις, μόνο τα 4ΤΒ να αφαιρέσεις γλιτώνεις 3500 και desktop άμα φτιάξεις με τα καλύτερα χαρακτηριστικά εκεί θα φτάσεις, όλοι μιλάτε λες και αυτή είναι η τιμή.

😂😂😂😂

Στιγμιότυπο 2018-07-14, 02.31.59.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ημουν και εγω ενας απο αυτους που εκραζε τα iphone και τα mac ετσι γιατι ηταν ακριβα μεχρι που αγορασα ενα iphone και ενα macbook pro και το βουλωσα. Αλλαζω το hardware μου καθε 3 μηνες ετσι γιατι μπορω και μου αρεσει, καταλαβαινετε τι dell xps των 3000 ευρω εχουν περασει απο τα χερια μου και pixel 2. Δυστυχως εδω και μηνες δεν μπορω να αλλαξω το κινητο μου και το λαπτοπ μου διοτι δεν υπαρχει ακομα κατι καλυτερο. Ευτυχως που εχω pc και αλλαζω parts.........

Επεξ/σία από Ggkis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

οσο και να θελω να κραξω την apple, τα προιοντα της ειναι κορυφαια αλλα για συγκεκριμενο κοινο και εργασιες, φωτο-βιντεο κανει παπαδες ενω ειδικα η οθονη τους ειναι οτι πιο κορυφαιο σε αναπαραγωγη εικονας, φυσικα ειναι πανακριβο για τα ελληνικα δεδομενα , επισης δεν υπαρχει λογος ετσι και αλλιως για ελλαδα να εχεις τετοιο μηχανημα αφου 99% δεν υπαρχει η αναγκη για τετοια επεξεργασια ( μην ξεχνατε οτι εντελως διαφορετικη αγορα η αμερικανικη οπως επισης εντελως διαφορετικη οικονομικη αγορα). Φυσικα οποιος εχει μυρρια στον τραπεζικο του λογαριασμο θα το τσιμπησει και οταν εχεις τετοιο λογαριασμο στην τραπεζα σιγουρα δεν κυκλοφορεις αναμεσα στην πλεμπα! τσιρζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 hours ago, Comic maniak said:

Για τελευταια φορα, ειναι 6699$ και οχι €. Σε ευρω ειναι 5733.58. Και παλι ειναι ακριβο,αλλα σταματηστε να μπερδευετε τα currencies.

Αυτη η τιμη ειναι ανευ φορων..........οποτε πρεπει να προσθεσεις τον φπα και ερχεσαι πανω κατω στα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...