Προς το περιεχόμενο

Redmi note 5 θηκη


alkis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κάποιος δοκιμάσει-βρει κάποια θήκη όπου να προστατεύει την κάμερα και την οθόνη. Δηλαδή το πλαστικό της θήκης να βγαίνει πιο έξω; Υπάρχει κάποια κομψή; Μέχρι στιγμής έχω μια armored η οποία έχει ασφάλεια αλλά είναι κομούτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω πάρει αυτή σε λευκο.Ειναι όλα τα λεφτά πολύ premium και άψογη εφαρμογή αλλά δεν πιστευω να το προστατεύει στο πέσιμο...

https://m.ebay.com/itm/For-Xiaomi-Redmi-5-Plus-Note-5-Hard-Tempered-Glass-Case-Mirror-Shockproof-Cover/132627322666?varId=431961575580

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, alkis13 είπε

προσπαθώ να καταλάβω πως είναι στη πραγματικότητα, έχει διαστασεις + για καμερα και οθονη;

Εγώ κατάλαβα τι θες.

Να έχει λίγο προεξοχή στην κάμερα και μπροστά στην οθόνη.

Αλλά μόνο την Armor ξέρω και εγώ.

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ θελεις να εξεχει τοσο πολυ πραγμα που οπως αναφερθηκε ελαχιστες θηκες το προσφερουν

https://www.skroutz.gr/s/15013680/OEM-Skin-Pro-Μπλε-Xiaomi-Redmi-Note-5.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο redmi note 4 που ειχα, ειχα βρει θηκη που να δινει ~3mm στην οθονη.Η οποια ηταν λεπτη και κομψη. Δεν θελω να εξεχει πολυ, αλλα να προστατευει. Δηλαδη στο πεσιμο με την οθονη στο πατωμα να ακουμπήσει η θηκη, οχι η οθονη.

 

Αμα η θηκη τελειωνει πριν την επιφανεια της οθονης, τι να την κανω; να εχω θηκη με σπασμενη οθονη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, alkis13 είπε

Στο redmi note 4 που ειχα, ειχα βρει θηκη που να δινει ~3mm στην οθονη.Η οποια ηταν λεπτη και κομψη. Δεν θελω να εξεχει πολυ, αλλα να προστατευει. Δηλαδη στο πεσιμο με την οθονη στο πατωμα να ακουμπήσει η θηκη, οχι η οθονη.

Αμα η θηκη τελειωνει πριν την επιφανεια της οθονης, τι να την κανω; να εχω θηκη με σπασμενη οθονη;

Άλλο στο note 4.

Δεν βγάζουν τις ίδιες θήκες για όλα τα κινητά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο μισός πλανήτης αγοράσει το rn5, όπως το rn4 θα έχει και πάλι 30.000.000 διαφορετικές θήκες. 

Στο aliexpress θα βρεις 3-4 θήκες που μοιάζουν να είναι όπως θες. Παρήγγειλε τες όλες, κάνα 10αρικο θα σου βγει, και να μην σου κάτσει δεν έχασες και κάνα μεγάλο ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπως ετσι το εκανα με δυο θηκες, θα πρεπει να αγορασω και αλλες μπας και βρω τη σωστη. Για αυτο ρωτησα, μηπως καποιος βρηκε τη χρυση τομη, σε ασφαλεια-χρηστικότητα και κοψμοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alkis13 είπε

Καπως ετσι το εκανα με δυο θηκες, θα πρεπει να αγορασω και αλλες μπας και βρω τη σωστη. Για αυτο ρωτησα, μηπως καποιος βρηκε τη χρυση τομη, σε ασφαλεια-χρηστικότητα και κοψμοτητα.

Εγώ έχω στο note 4 αυτη https://www.skroutz.gr/s/13283081/OEM-360-Full-Protection-Μαύρο-Xiaomi-Redmi-Note-4x.html

Αν βρεις και στο note 5 χτυπά την.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saruman123 είπε

Εγώ έχω στο note 4 αυτη https://www.skroutz.gr/s/13283081/OEM-360-Full-Protection-Μαύρο-Xiaomi-Redmi-Note-4x.html

Αν βρεις και στο note 5 χτυπά την.

Παράγγειλα μια, ίδωμεν!

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξτε και την διαφανή σιλικόνης απο την Nillkin, προσωπικα με εχει βολεψει σε πολλα κινητα, σε πεσιματα εχει αποδειχθει πολλη γερη, μονο κακο οτι καπως κιτρινιζει μετα απο μηνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, paragontikos είπε

κοιταξτε και την διαφανή σιλικόνης απο την Nillkin, προσωπικα με εχει βολεψει σε πολλα κινητα, σε πεσιματα εχει αποδειχθει πολλη γερη, μονο κακο οτι καπως κιτρινιζει μετα απο μηνες..

αυτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, alkis13 είπε

ναι, εγω συνήθως παιρνω απο ebay και θελει λιγο προσοχη γιατι κυκλοφορουν και καποιες απομιμήσεις, τα αυθεντικα προιοντα της nillkin ειναι παντα σε κουτι με ενα σηματακι που γυαλίζει καπως σαν αυτο που εχουν οι πιστωτικές καρτες,

εγω χρησιμοποιω αρκετα θηκες και tempered glass τους και ειμαι ευχαριστημένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...