Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Max 3 με 6,9 ιντσών οθόνη, μπαταρία 5500mAh και τιμή από €220


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, gaius germanicus είπε

αναρωτιεμαι αν η οθονη του 3 θα ναι μεγαλυτερη του 2 γιατι ειναι σε 18"9.

Ναι είναι μεγαλύτερη. Το αναφέρει και site της xiaomi, έχει 6.5% μεγαλύτερο εμβαδόν.
Σε βίντεο 16:9 θα έχεις αναγκαστικά μαύρες μπάρες αριστερά και δεξιά.
Σε όλα τα υπόλοιπα όμως (browsing, gaming κλπ) θα μπορεί να προβάλει 6.5% περισσότερο περιεχόμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα. Ένα μεγαλύτερο note5. Μπράβο Xiaomi δώσε πόνο. Και οι τιμές είναι εντελώς τρελές... Θα ήθελα τον 710 αλλά και ο 636 είναι όνειρο.. και με αυτή την μπαταρία άντε γεια... 

Και αναρωτιέμαι. ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ άλλων κινητών οποιασδήποτε μάρκας και μοντέλου... από την στιγμή που υπάρχουν τα redmi Note 5, MiMax 3, Oneplus 5/5Τ/6? Πραγματικά έχω πολύ μεγάλη απορία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, RX-8 Lover_GR είπε

Ποιος άνθρωπος παει και παίρνει σχεδόν 7 ίντσες κινητό;;; Να το κάνεις τι;;;

Εγω γιατι εχω κατι παλαμες σαν του Αντετοκουνμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gamer73 είπε

Σαν το iOS δεν υπάρχει το καλύτερο σταθερό λογισμικό 

Στο έδωσαν προκαταβολικά το μεροκάματο ή αργότερα θα το εισπράξεις;

 

Στα του κινητού τώρα. Βάλε 800αρα να σουτάρω το mate 8 dual

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, panospc είπε

Ναι είναι μεγαλύτερη. Το αναφέρει και site της xiaomi, έχει 6.5% μεγαλύτερο εμβαδόν.
Σε βίντεο 16:9 θα έχεις αναγκαστικά μαύρες μπάρες αριστερά και δεξιά.
Σε όλα τα υπόλοιπα όμως (browsing, gaming κλπ) θα μπορεί να προβάλει 6.5% περισσότερο περιεχόμενο.

Σε μέγεθος γραμμάτων, εικονιδίων και υλικού 16:9 ή 4:3 θα είναι μικρότερο αφού η μία πλευρά είναι μικρότερη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, jimandri9000 είπε

Πολύ όμορφα. Ένα μεγαλύτερο note5. Μπράβο Xiaomi δώσε πόνο. Και οι τιμές είναι εντελώς τρελές... Θα ήθελα τον 710 αλλά και ο 636 είναι όνειρο.. και με αυτή την μπαταρία άντε γεια... 

Και αναρωτιέμαι. ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ άλλων κινητών οποιασδήποτε μάρκας και μοντέλου... από την στιγμή που υπάρχουν τα redmi Note 5, MiMax 3, Oneplus 5/5Τ/6? Πραγματικά έχω πολύ μεγάλη απορία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Όσες πωλήσεις κάνουν όλα αυτά μαζί σε 2 χρόνια, κάνει το Galaxy S9 σε 1 χρόνο και το iPhone σε 1 τρίμηνο. Και αναρωτιέμαι, ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ των Note 5, MiMax 3, OnePlus 5/5T/6;

  • Confused 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απορώ γιατί σε αυτές τις ιντσες δε τα ονομάζουν smartscreen αλλά smartphone...δε λέω πως σε κάποιους αρέσει και στους υπόλοιπους κολοκυθόπιτα αλλά κινητό σε αυτές τις ιντσες δε το λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nefos78 είπε

Εγώ απορώ γιατί σε αυτές τις ιντσες δε τα ονομάζουν smartscreen αλλά smartphone...δε λέω πως σε κάποιους αρέσει και στους υπόλοιπους κολοκυθόπιτα αλλά κινητό σε αυτές τις ιντσες δε το λες...

Εφόσον έχει στηθεί για κλήσεις (πχ μικροφωνο, δεύτερο μικρό ηχείο για ακουστικό, ικανοποιητική κάμερα κλπ) υπάγεται στη κατηγορία smartphone ή μάλλον ορθότερα phablet (κάποτε λέγαν phablet οτιδήποτε είχε οθόνη μεγαλύτερη από 5.2 ιντσες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...