Προς το περιεχόμενο

dbrand Skins έκπτωση - 25%


teotsi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα ένα σετ για δοκιμή.  Δεν πήρα όμως μπροστινό κομμάτι - μου φάνηκε ότι δεν θα χωράει και ότι α. δεν θα δείχνει καλά και β. θα ξεκολλάει εύκολα - ειδικά τα λεπτά πλαϊνά.

Επίσης, μου έδωσε και λύση για ένα 1+1 που έχει ξεφλουδίσει η πλάτη και δεν βρίσκω ανταλλακτικό πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Πήρα στην προηγούμενη προσφορά αλλά δεν κατάφερα με τίποτα να κάνω τις γωνίες να δείχνουν σωστά. (1+ 5T)

Και μάλιστα μετά από μερικές μέρες άρχισαν να ξεκολλάνε οι γωνίες και να μετακινούνται πλαγίως τα μικρότερα κομμάτια (π.χ. γύρο από την κάμερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, papars είπε

Πήρα στην προηγούμενη προσφορά αλλά δεν κατάφερα με τίποτα να κάνω τις γωνίες να δείχνουν σωστά. (1+ 5T)

Και μάλιστα μετά από μερικές μέρες άρχισαν να ξεκολλάνε οι γωνίες και να μετακινούνται πλαγίως τα μικρότερα κομμάτια (π.χ. γύρο από την κάμερα).

Θελει πιστολακι να ριχνει ζεστο αερα στις γωνιες να μαλακωσουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζέστανα, αλλά δεν μπόρεσα να "εξαφανίσω" τις ραφές.  Ήταν αδύνατον όσο και να τράβαγα το πλαστικό, αυτό μετά μάζευε.  Και στο τέλος ξεκολλάγε πολύ εύκολα.

Το κομμάτι που είναι γύρο από το φωτογραφικό φακό μετακινείται με απλή πίεση.

Ωραίο σαν ιδέα αλλά δεν τα κατάφερα να το κάνω να δείχνει ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει σε 4 ή 5 κινητά. Την πρώτη φορά είναι δύσκολο. Τις επόμενες είχα πολύ καλύτερα αποτελέσματα αλλά ακολουθώ πιστά τις οδηγίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...