Προς το περιεχόμενο

Budget κινητό με καλη κάμερα.


Lyzoid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το budget μου ειναι γυρω στα 200ευρω και θέλω smartphone με την καλύτερη δυνατή κάμερα, κυριως για φωτογραφιες, σε αυτα τα λεφτά. Η αγορα θελω να ειναι απο Ελλαδα. Η γενική χρήση του κινητού θα ειναι browsing, social media και youtube. (Δεν εχω ιδέα απο καμερες και δεν μπορω να διευκρίνησω κατι περαιτέρω.) Σας εμπιστεύομαι τσακάλια μου. Επίσης εχω σταμπάρει αυτα τα 2 κινητά με απλο Google search. 

https://www.skroutz.gr/s/13040344/Huawei-Honor-7X-64GB.html?keyphrase=Honor+7X#reviews

https://www.skroutz.gr/s/14363198/Cubot-X18-Plus.html

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, UsualSuspect__ είπε

Redmi Note 5. 

Δες και αυτό το βίντεο 

Οποτε προτείνεις έμμεσα το honor 7X? 

Και αν ναι,  έχει καλύτερη κάμερα συγκριτικά με ολα τα αλλα κινητά στην τιμη του? 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Lyzoid said:

Οποτε προτείνεις έμμεσα το honor 7X? 

Και αν ναι,  έχει καλύτερη κάμερα συγκριτικά με ολα τα αλλα κινητά στην τιμη του? 

Σου έγραψα τι προτείνω πάνω απ το βίντεο 

Redmi NOTE 5 ! 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Snap 636 επισης του Note5 ειναι πιο δυνατος επεξεργαστης σε σχεση με τον Kirin 659 του Honor καθως και η καρτα γραφικων του που γενικα οι Snapdragon εχουν καλυτερη αποδοση ειδικα σε παιχνιδια. Και υπαρχουν και πλειαδα ROM. Ειναι και τα δυο αξιολογα τηλεφωνα για την κατηγορια τους αλλα προσωπικα θα προτιμησω το Note 5 ως πιο vfm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το note 5 έχει μεγαλύτερη μπαταρία και υποστηρίζει και γρήγορη φόρτιση αν θυμάμαι καλά. 

Το honor δεν έχει. 

Επίσης το honor είναι του 2017 συσκευή, το note 5 καινούρια. (Όχι πως παίζει ρόλο τρελό αυτό) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...