Προς το περιεχόμενο

Στέλεχος του Mozilla υποστηρίζει ότι το YouTube είναι 5 φορές ταχύτερο με Chrome από ότι με Firefox και Edge


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Alex-V είπε

και σε αλλες σε σελιδες ο ff ειναι απαραδεκτος. πραγματικα δεν ξερω πως καποιοι τον χρησιμοποιουνε. κολλαει μεχρι αηδιας. εκτος αν εγω ειμαι ο παραξενος και ειμαι ο μονος που εχει κολληματα. με οποια εκδοση και αν ημουν, ακομη και με clean profile.

Τι σχέση έχει αυτό; Μιλάμε για το YouTube και την τακτική της google. Πάνω σε αυτό τοποθετηθηκα. Έχεις να μου απαντήσεις κάτι πάνω σε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω και εδώ μια χαζή ερώτηση, το γιου τιουμπ είναι 5 φορές πιο γρήγορο στον κρομ ή 5 φορές πιο αυτό σε μοτζιλα και εντγκε?

Δλδ μετα την τελευταία αναβάθμιση έγινε πιο γρήγορο σε crome η πιο αργό στους άλλους browser από την προηγούμενη έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Τι σχέση έχει αυτό; Μιλάμε για το YouTube και την τακτική της google. Πάνω σε αυτό τοποθετηθηκα. Έχεις να μου απαντήσεις κάτι πάνω σε αυτό;

Δεν επιτεθηκα προσωπικα, προς θεου μην παρεξηγηθουμε κιολας. Οκ βγηκα λιγο off topic, απλα ανεφερα τον ff σαν παραδειγμα επιδοσης και ανταποκρισης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Alex-V είπε

Δεν επιτεθηκα προσωπικα, προς θεου μην παρεξηγηθουμε κιολας. Οκ βγηκα λιγο off topic, απλα ανεφερα τον ff σαν παραδειγμα επιδοσης και ανταποκρισης.

Όχι δεν το πήρα σαν προσωπική επίθεση. Απλά και μου φάνηκε άσχετο με αυτό έλεγα και το παρέθεσες. Αλλά εντάξει αφού απλά όπως λες ηθελες να αναφερθεί γενικά, no problem.

4 λεπτά πριν, Tonyx είπε

Να κάνω και εδώ μια χαζή ερώτηση, το γιου τιουμπ είναι 5 φορές πιο γρήγορο στον κρομ ή 5 φορές πιο αυτό σε μοτζιλα και εντγκε?

Δλδ μετα την τελευταία αναβάθμιση έγινε πιο γρήγορο σε crome η πιο αργό στους άλλους browser από την προηγούμενη έκδοση?

Έγινε πιο αργό στους άλλους.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Tonyx είπε

Να κάνω και εδώ μια χαζή ερώτηση, το γιου τιουμπ είναι 5 φορές πιο γρήγορο στον κρομ ή 5 φορές πιο αυτό σε μοτζιλα και εντγκε?

Δλδ μετα την τελευταία αναβάθμιση έγινε πιο γρήγορο σε crome η πιο αργό στους άλλους browser από την προηγούμενη έκδοση? 

στο chrome παρέμεινε γρήγορο στους άλλους άρχισε να σέρνεται και να βαράει 100% το cpu

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ χρήστης του Firefox, ήταν το πρώτο πρόγραμμα που εγκαθιστούσα αλλά έγινε τόσο βαρύς και δυσλειτουργικός που με ανάγκασε να μεταπηδήσω στον Chrome χωρίς επιστροφή. Κρίμα για τον browser που έδειξε το δρόμο σε όλους τους άλλους να χάνει το δικό του.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, grgz είπε

Ήμουν ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ χρήστης του Firefox, ήταν το πρώτο πρόγραμμα που εγκαθιστούσα αλλά έγινε τόσο βαρύς και δυσλειτουργικός που με ανάγκασε να μεταπηδήσω στον Chrome χωρίς επιστροφή. Κρίμα για τον browser που έδειξε το δρόμο σε όλους τους άλλους να χάνει το δικό του.

Προφανώς δεν κατάλαβες τι έγινε...

 

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Προφανώς δεν κατάλαβες τι έγινε...

Μια χαρά κατάλαβα, το σχόλιό μου αφορούσε τη γενικότερη συμπεριφορά του Firefox και όχι μόνο το συγκεκριμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
22 hours ago, Comic maniak said:

Για εμενα το Opera κανει μια χαρα την δουλεια του σε αυτα.

I do not care about opera... (6 λέξεις και 3 τελείες) 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...