Προς το περιεχόμενο

Η Honor επιβεβαίωσε ότι η μπαταρία του Note 10 έχει χωρητικότητα 5000mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, cmvrgr είπε

Σιγά το μεγάλο εγώ εχω το 6.8" ZenFone 3 ultra με 16:9 οθόνη και το honor και το mi max 3 είναι ένα πόντο ποιο στενές οι οθόνες τους.

Όσο για του λάτρεις τον μικρών οθονών μας πρήξατε.

Για εσάς υπάρχουν 1000 συσκευές ας υπάρχουν και 2 για εμάς που θέλουμε μεγάλη οθόνη  φαγωθήκατε πια.

Σταματήστε ποια τις υποδείξεις και τα υπονοούμενα μεγια το νέο ταμπλετ κλπ. Και εμείς για τα γραμματόσημα που σας αρέσουν εσάς εμείς ξερνάμε .

Φιλε μου γιατί θίχτηκες???

Μιλάμε πάντα για ένα τηλέφωνο, μια συσκευή που πρέπει να το έχεις σχεδόν πάντοτε πάνω σου... Στην δουλειά, στην διασκέδαση, παντού... αν κυκλοφορείς συνέχεια με μια συσκευή τόσο μεγάλη είναι άβολο... θα σου φαινότανε φυσιολογικό να βγαίναμε laptop με οθόνες 20 και 24 ίντσες???

Αυτή την εποχή ποιό εύκολα βρίσκεις συσκευή με την μεγάλη οθόνη που είναι και γκουμούτσα, πάρα συσκευή που να είναι κάτω από 145mm ύψος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα Mha βγάζουν τις ίδιες μέρες θα κρατάει ...

Πρέπει να μας λένε καλύτερα απο δω και μπρός πόσες μέρες θα διαρκεί κατά μέσο όρο η μια φόρτιση <_< 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AtiX είπε

Φιλε μου γιατί θίχτηκες???

Μιλάμε πάντα για ένα τηλέφωνο, μια συσκευή που πρέπει να το έχεις σχεδόν πάντοτε πάνω σου... Στην δουλειά, στην διασκέδαση, παντού... αν κυκλοφορείς συνέχεια με μια συσκευή τόσο μεγάλη είναι άβολο... θα σου φαινότανε φυσιολογικό να βγαίναμε laptop με οθόνες 20 και 24 ίντσες???

Αυτή την εποχή ποιό εύκολα βρίσκεις συσκευή με την μεγάλη οθόνη που είναι και γκουμούτσα, πάρα συσκευή που να είναι κάτω από 145mm ύψος...

Συγκρίνεις τα ασύγκριτα με τις οθόνες των 24ων ιντσών λέγοντας μπούρδες.


Δεν είναι τόσο τεράστιες οι οθόνες όσο λέτε εδώ μέσα μερικοί και υπερβάλετε. Επειδή δεν είχες ποτέ σου συσκευή και ούτε πρόκειται να έχεις σε μεγάλο μέγεθος δεν μπορείς να καταλάβεις ότι και να σου πω και θα λες τα δικά σου.


Αν μπήκες να το παίζεις έξυπνος σε όλους εμάς που έχουμε και μας αρέσουν οι μεγάλες συσκευές και δεν μπορούμε με τα γραμματόσημα που αρέσουν σε εσένα χάνεις τον χρόνο σου. Οποίος πηρέ τέτοιο phablet με μεγάλη οθόνη δεν ξαναγύρισε ποτέ σε μικρότερο στο 99%.
 

1 ώρα πριν, nosstrom είπε

κινητάρα το phablet, αλλά περιμένω honor 10 GT. Το οποίο και περιμένω ….

Μαζί σου μακάρι να έχει υποστήριξη όλων των μπαντων 4G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cmvrgr είπε

Συγκρίνεις τα ασύγκριτα με τις οθόνες των 24ων ιντσών λέγοντας μπούρδες.


Δεν είναι τόσο τεράστιες οι οθόνες όσο λέτε εδώ μέσα μερικοί και υπερβάλετε. Επειδή δεν είχες ποτέ σου συσκευή και ούτε πρόκειται να έχεις σε μεγάλο μέγεθος δεν μπορείς να καταλάβεις ότι και να σου πω και θα λες τα δικά σου.


Αν μπήκες να το παίζεις έξυπνος σε όλους εμάς που έχουμε και μας αρέσουν οι μεγάλες συσκευές και δεν μπορούμε με τα γραμματόσημα που αρέσουν σε εσένα χάνεις τον χρόνο σου. Οποίος πηρέ τέτοιο phablet με μεγάλη οθόνη δεν ξαναγύρισε ποτέ σε μικρότερο στο 99%.
 

Το υφάκι σου είναι γτπ... οπότε πάρε ότι γκουμούτσα θέλεις... αφού το μέγεθος μετράει και τα θέλεις μεγάλα εμένα μου περισσεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, AtiX είπε

Μιλάμε πάντα για ένα τηλέφωνο

 

29qff5x.jpg

1 ώρα πριν, Agony είπε

Με τοσο μεγαλη μπαταρια δεν θα ειναι υπερβολικα παχύ και μεγάλο? Δεν βγαινουν τα νουμερα .

Μη σε πιάνει αγωνία.. 

Επεξ/σία από Skylined
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερε παιδες , 18cm διαγωνια ειναι το κινητο ...
Eνα πιο παλιο ,με τα παραδοσιακα μπεζελς , με 5.5'' οθονη που το θεωρειτε ιδανικο/μικρο , ειναι στα 16cm διαγωνιο.
2 cm μεγαλυτερη διαγωνιο δηλαδη... κανα 1.5cm ψηλοτερο και 1.5cm πλατυτερο....
Χαλαρώστε λιγο τα βυζάκια σας...
Δεν γινεται να εχουμε φτασει 4Κ αναλυσεις και 600ppi και να υποστηριζετε πως τα μικροτερα ειναι καλυτερα...
Στο κατω κατω... μεγαλωσαμε... λιγο ο καταρακτης... λιγο η πρεσβυωπία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2018 στις 11:00 ΜΜ, AtiX είπε

Το υφάκι σου είναι γτπ... οπότε πάρε ότι γκουμούτσα θέλεις... αφού το μέγεθος μετράει και τα θέλεις μεγάλα εμένα μου περισσεύει...

Δεν σέβεστε τις επιλογές των άλλων. Τα σχολεία σας είναι ΓΤΠ οπότε σε ανάλογο ύφος και οι απαντήσεις μου. 2 συσκευές όλες και όλες με μεγάλη οθόνη για το 2018 για όλους εμάς  και 2000 συσκευές για όλους εσάς που τις θέλετε μικρές και μπαίνετε να πείτε τις γνωστές εξυπνάδες σας.

12 ώρες πριν, christos2413 είπε

Μεγάλες οθονες στα κινητά, μεγαλες τηλεορασεις, μεγαλα αυτοκίνητα.....

Μαλλον προσπαθουν να υπερκαλυψουν κατι που εχουν μικρο :)

Έχουμε συνηθίσει όταν το πιάνουμε για κατούρημα να είναι μεγάλο οπότε θέλουμε κάτι ανάλογο να γεμίζει το χέρι μας και στο κινητό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, cmvrgr είπε

Δεν σέβεστε τις επιλογές των άλλων. Τα σχολεία σας είναι ΓΤΠ οπότε σε ανάλογο ύφος και οι απαντήσεις μου. 2 συσκευές όλες και όλες με μεγάλη οθόνη για το 2018 για όλους εμάς  και 2000 συσκευές για όλους εσάς που τις θέλετε μικρές και μπαίνετε να πείτε τις γνωστές εξυπνάδες σας.

Βρε φίλε μου σου είπε κάνεις να μην το πάρεις??? Απλά προσπαθήσει να συγκρατήσεις τα νεύρα σου και μην ξεσπάσεις όπως εδώ μέσα, στον πρώτο οικείο σου που εκφραστεί λίγο περιπαιχτικά ως προς το μέγεθος... του κινητού σου... 

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, AtiX είπε

Βρε φίλε μου σου είπε κάνεις να μην το πάρεις??? Απλά προσπαθήσει να συγκρατήσεις τα νεύρα σου και μην ξεσπάσεις όπως εδώ μέσα, στον πρώτο οικείο σου που εκφραστεί λίγο περιπαιχτικά ως προς το μέγεθος... του κινητού σου... 

Σορρυ αλλά έχουνε γίνει κορδόνια τα νεύρα μας πια η ίδια μ@λ*κi@ από όλους σε όλα τα σχετικά θέματα μόλις δούνε μια συσκευή με λίγο μεγαλύτερη οθόνη. 
Και σιγά την μεγαλύτερη με την αναλογία 18.5:9 που είναι είναι σαν 6.2" 16:9 οπότε άνθρακας ο θησαυρός.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...