Προς το περιεχόμενο

Garmin fenix 3


Paokspartan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας θα ήθελα να σας ρωτήσω ενδιαφέρομε για την αγορά του  garmin fenix3 θέλω να ρωτήσω είναι αξιόπιστος ο παλμογράφος καρπού την ώρα που τρέχεις η μόνο σε κατάσταση ηρεμίας δείχνει τα σωστά αποτελέσματα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για την έκδοση garmin fenix 3hr η οποία σε προσωπική δοκιμή σε περπάτημα σε σύγκριση με ζώνη στήθους ή διάφορες ήταν απειροελάχιστες !! Σε τρέξιμο αν το έχες σφιχτά και πάνω από το κόκαλο στο χέρι είναι αρκετά αξιόπιστο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Καλησπέρα στο forum. Εχω ένα θεματάκι με το fenix 3, δεν μου μετράει τον γύρο ανα 1 χιλιόμετρο αλλά ανα 1,6 χιλιόμετρα. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην γνωρίζω ξεκάθαρα πόσο καθαρό χρόνο κάνω και χρειάζεται να αφαιρώ το χρόνο από το 1,6 χιλιόμετρα.

Γνωρίζει κανείς πως να το γυρίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, Mitsigun26 said:

Καλησπέρα στο forum. Εχω ένα θεματάκι με το fenix 3, δεν μου μετράει τον γύρο ανα 1 χιλιόμετρο αλλά ανα 1,6 χιλιόμετρα. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην γνωρίζω ξεκάθαρα πόσο καθαρό χρόνο κάνω και χρειάζεται να αφαιρώ το χρόνο από το 1,6 χιλιόμετρα.

Γνωρίζει κανείς πως να το γυρίσω?

Καλημέρα πατας την εφαρμογή που θελεις δηλ τρεξιμο με τοπανω δεξιο κουμπι .Μετα πατας το κεντρικο αριστερο κουμπι συνεχομενα σου λεει ρυθμισεις τρεξίματος πατας enter και μετα με το αριστερο κουμπι μπαινεις στο μενου .Καπου γραφει αποσταση την αλλαζεις και εισαι οκ.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...