Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε συνεχίζω με revolut bank, ευχαριστώ. Επίσης υπάρχει κάποιο referral? είχε πάρει το μάτι μου ένα του insomnia κάπου, εκτός αν δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό πλεονέκτημα όταν το χρησιμοποιείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, giorgoskoy είπε

Οπότε συνεχίζω με revolut bank, ευχαριστώ. Επίσης υπάρχει κάποιο referral? είχε πάρει το μάτι μου ένα του insomnia κάπου, εκτός αν δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό πλεονέκτημα όταν το χρησιμοποιείς.

Τα τελευταία τέτοια που δίνει η Ρεβο, είναι ωφέλιμα μόνο σ' αυτόν που δίνει το ρέφεραλ κι όχι σ' αυτόν που το καταχωρεί για να γραφτεί. Π.χ. με την τρέχουσα προσφορά, θα κέρδιζα 35€ αν κάποιος γραφόταν με δικό μου ρέφεραλ. Μπορούν να γίνουν διάφορες "αλχημείες" βέβαια και να μοιραστεί το ποσό, αλλά επίσημα ο "νέος" δεν κερδίζει κάτι. Μπορείς να το επιβεβαιώσεις αν θέλεις, ρωτώντας τους στο τσατ, αλλά 99% είναι όπως το έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Doubt είπε

Τα τελευταία τέτοια που δίνει η Ρεβο, είναι ωφέλιμα μόνο σ' αυτόν που δίνει το ρέφεραλ κι όχι σ' αυτόν που το καταχωρεί για να γραφτεί. Π.χ. με την τρέχουσα προσφορά, θα κέρδιζα 35€ αν κάποιος γραφόταν με δικό μου ρέφεραλ. Μπορούν να γίνουν διάφορες "αλχημείες" βέβαια και να μοιραστεί το ποσό, αλλά επίσημα ο "νέος" δεν κερδίζει κάτι. Μπορείς να το επιβεβαιώσεις αν θέλεις, ρωτώντας τους στο τσατ, αλλά 99% είναι όπως το έγραψα.

Δεν ισχύουν ούτε τα δωρεάν μεταφορικά όπως πριν κάνα δυο χρόνια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giorgoskoy είπε

Δεν ισχύουν ούτε τα δωρεάν μεταφορικά όπως πριν κάνα δυο χρόνια?

Δε νομίζω, για σιγουριά καλύτερα να τους ρωτήσεις.

Βέβαια πλέον η φυσική κάρτα δεν είναι απαραίτητη για να κάνεις τη δουλειά σου, αν κάνεις χρήση κινητού/nfc για παράδειγμα τι να την κάνεις την κάρτα; virtual και είσαι ΟΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/6/2021 στις 6:37 ΜΜ, Doubt είπε

Τα τελευταία τέτοια που δίνει η Ρεβο, είναι ωφέλιμα μόνο σ' αυτόν που δίνει το ρέφεραλ κι όχι σ' αυτόν που το καταχωρεί για να γραφτεί. Π.χ. με την τρέχουσα προσφορά, θα κέρδιζα 35€ αν κάποιος γραφόταν με δικό μου ρέφεραλ. Μπορούν να γίνουν διάφορες "αλχημείες" βέβαια και να μοιραστεί το ποσό, αλλά επίσημα ο "νέος" δεν κερδίζει κάτι. Μπορείς να το επιβεβαιώσεις αν θέλεις, ρωτώντας τους στο τσατ, αλλά 99% είναι όπως το έγραψα.

Μόλις είδα πως το μπόνους έγινε 55€, οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bandit650 είπε

Χρήματα που υπάρχουν στη ρεβολουτ αν μεταφερθούν στο iban της eurobank για παράδειγμα έχει προμήθεια και πόση;

Μεταφορά μέχρι 20,00€ είναι δωρεάν

Μεταφορά από 20,01€ και πάνω είναι δωρεάν από την Revolut , αλλά έχει χρέωση εισερχομενου εμβασματος στην Eurobank.

Μπορείς να κάνεις όσες μεταφορές ποσών μέχρι 20,00€ θέλεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

Έχω παλαιό λογαριασμό στο free plan και έχω ένα την χρησιμοποίηση κάνενα χρόνο .

Λοιπόν επειδή μου την έσπασε η viva με τα πολλά έγγραφα που ζητάει είπα να γυρίσω revolut.

Πώς την φορτίζουμε πλέον;; Από ελληνική τράπεζα ή πιστωτική χρεωστική κάρτα

Προς το παρόν δεν βάζω κατοικία. Τι κερδίζω άμα βάλω;; Χρήση θα την έχω ali banggood ebay και αυτό βλέπουμε από 01/07

Τα επόμενα προγράμματα που έχει είναι κόστος ανά μήνα ή έτος;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας παιδιά,

Η revolute μου δίνει 55 ευρώ να καλέσω κοσμο, όποιος θέλει να μου πει, θα του δώσω 15 ευρώ + 7 ευρώ για το κόστος της χρεωστικής κάρτας.

Απλώς να έχει υποψην τα βήματα που πρέπει να κάνει μέχρι 14 Ιουλίου.

  1. Sign up to a Revolut account using your unique referral link
  2. Add money by connecting their bank or debit card
  3. Order a physical Revolut card
  4. Complete 3 purchase transactions with their new Revolut card (can be through a virtual card while they wait for their physical one)
  5. All before 14th July 2021 11:59 PM GMT
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lambros είπε

Καλημέρα σας,

Έχω παλαιό λογαριασμό στο free plan και έχω ένα την χρησιμοποίηση κάνενα χρόνο .

Λοιπόν επειδή μου την έσπασε η viva με τα πολλά έγγραφα που ζητάει είπα να γυρίσω revolut.

Πώς την φορτίζουμε πλέον;; Από ελληνική τράπεζα ή πιστωτική χρεωστική κάρτα

Προς το παρόν δεν βάζω κατοικία. Τι κερδίζω άμα βάλω;; Χρήση θα την έχω ali banggood ebay και αυτό βλέπουμε από 01/07

Τα επόμενα προγράμματα που έχει είναι κόστος ανά μήνα ή έτος;;

Φορτιζουμε απο τραπεζα με εμβασμα στο ΙΒΑΝ Λιθουανιας που δινει πλεον η Ρεβο σε 2-3 εργασιμες (εγω απο Πειραιως χρεωνομαι 1,5 ευρω για εξερχομενο εμβασμα) η απο πιστωτικη καρτα (Πειραιως παλι, κανονικη χρεωση σε ευρω φανηκε σαν απλη αγορα κ περασε αμεσως)

Τη διευθυνση τη θελεις ιδια με τη διευθυνση που εχεις δηλωσει στην τραπεζα σου η σε αλλη πιστωτικη, μπορει να κανει τσεκ κ η Ρεβο πριν προχωρησει καποια χρεωση - τουλαχιστον ετσι ηταν παλαιοτερα.

Ερωτηση προς οποιον γνωριζει, ειναι υποχρεωτικο το ΑΦΜ σε νεο συνδρομητη ηλικιας 16 χρονων; Υπαρχει ταυτοτητα αλλα οχι ΑΦΜ

Στις 24/6/2021 στις 7:04 ΜΜ, DTsuras είπε

σημερα στο email λεει 40 δεν ξερω που ειδες το 55

Κ εμενα 40 ειναι, καταλαβαινω υπαρχει διαφοροποιηση ανα χρηστη αλλα δεν ξερω τα κριτιρια... Βλεπω ομως οτι ανεβαινει συνεχως το bonus κ μπαινω σε σκεψεις γιατι χρειαζονται τοσο μεγαλα referals...

Ουτε ξαναμλπλεκω με μοιρασμα bonus σε συνφορουμητη οπως εκανα παλια κ μοιραζα το μπονους στα 2, πολυ γκρινια απο αυτους που δεν καταλαβαινουν πως δουλευει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...